Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Astım hastalığına hangi oranda işgücü kaybı oranı verilir?

O2sat%98 stf rever postprefev1 %22 fv1 4.11 %105 fvc 4.14 %90 Fev1/FvC: %99 reversibilitesi astım bronşit maluliyet %0 yazıyor heyet raporunda sizce itiraz etmelimiyim rapor kaç çıkar

İtiraz etsende sonuç alacağını düşünüyorum. Fev1/fvc nin 80 nin altında olması lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

merhaba ben meslek hastalıkları hastanesine gittim 2 yıl raporlu ilaçlarım var ve yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde bana astım bronşiale tanısı konuldu alerji testim negatif çıktı sft testim cevap verebilirmisiniz fev1 75 fev1 fvc 81 pef 52 mef2575 57

Arkadaşlar selam, Astım J45 hastalığım ile ilgili sizce kaç oran alırım, ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

R91- akciğerin tanısal görüntülemesinde anormal bulgular. R06.8- solunum diğer tanımlanmamış anormallikler.

Sağlık kuruluna girdim astımdan ne alırım yardımcı olurmusunuz R91- akciğerin tanısal görüntülemesinde anormal bulgular. R06.8- solunum diğer tanımlanmamış anormallikler.

Merhaba arkadaşlar benim sft mı raporlayabilir misiniz?

3 ay çok kısa bir süre ben 10 yıl oldu sürekli ilaç kullanıyorum oran için yeni başvuracağım

Heyete girdim göğüs doktoru astım +hafif etkilenme yazdı % kaç alırım dahiliye ht dm tip2 yazdı % kaç alırım

Üst Alt