Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 Maaşı Aralık 2012 (4. Dönem) Maaş Tutarları ve Tarihleri

benim tc sonu 4 ben şimdi pttden geliyorum ptt kartım var yatmamış

zam falan mazeret te her ay alsak iyi olur bu maaşı 3 e bölünmüş halini yani :)

maaş kaç gün kalır ptt'de 7 sinde almam gerekiyordu almadım en geç çarşamba alabilirim sıkıntı olurmu 3 4 gün kalsa ?

dogum tarihi 4 veya 9 olanlar ptt atmden maşlarını cekebilirler az önce cektim ben güle güle harcayın...

@Özistar; çekebilirsin. Bir maaş daha geride kaldı. Gel mart gel ....... 85 gün kaldı......

ibrahimozt keşke her ay verseler bunun için uğraşıyorum ama bi engellilere 3 ayda veriyorlar akla mantığa sığmıyor

25.12.2012 tarihle yeni sisteme göre valiliğe gittim sistem açilmış kimligimle baktilar ve başvurumun yeniden alindigini 1.2 ay sonra cevap vereceklerini söylediler ancak ben 23.11.2011 de başvuru yaptim 1 seneyi geçti bana bi cevap gelmedi yeni sistemde eski başvuru tarihimmi geçerli olacak birde eski başvuru tarihi valilik tarafindan muhtaçligima karar verilmişti yeni sistemde tekrar mı incelenecek maaşim bağlanirsa eski başvurumu yoksa yeni başvurumu geçerli olacak
not:şuanki benim raporum %50 olursa maaşim ne kadar olur bana bi cevap verirseniz çok teşekkür ederim

Arkadaşlar bu ay hastanede yattığım için aralık ayında almam gereken maaşı daha çekemedim. Bir sorun olur mu?

Bende ptt kartı yok ama, vezneden alabilir miyim? Teşekkürler.

evet alabilirsin yarın mesai açıldığında gidip alabilirsin kimliğinle

Göç;

hiç sorun olmuyor istediğin zaman çekebiliyorsun maaşın tıpkı bankadaki gibi hesabında aynen duruyor

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar :)

Üst Alt