Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 Maaşı Aralık 2012 (4. Dönem) Maaş Tutarları ve Tarihleri

evet arkadaşlar maaşlar resmen netlik kazanmıştır hepimize hayırlı uğurlu olsun inşallah bir sonraki mart ayına kadar paramız yetişir :)

40-69: 243,53x3=730,59 TL.
70:100: 365,30x3=1095,9 TL.

nasıl oldu anlamadık geçen sefer 1230 aldık bu ay düşmüş 1095 tl

yeni maaşlar herkese hayırlı olsun arkadaşlar

sıla51

arkadaşlar dt 5 maaşlar yattımı bilgisi olan varmı çok tşkler

dogum tarihi 4 veya 9 olup ptt kartıyla maaşını bugün alabilen var mı arkadaşlar:confused:

selam arkadaslar dogum tarihi 4 veya 9 olupta bu gün veya hafta sonu ptt kartıyla maaşını ceken olursa paylasırsanız sevinirim tşkler.

Doğum tarihinin son rakamı 4 veya 9 olanlar 11 Aralık 2012 Salı günü alacaklar maaşlarını

salı günü alacagımı biliyorum yanlıs anladın sanırım ptt kartıyla bi kac gün öncesinden atm den cekiliyor eger 4 veya 9 olanlar ptt atm den daha önce cekerlerse paylasmalarını rica ediyorum tşkler...

niye

annem %83 hastalıktan dolyı özürlü olduğu için ağutos ayında yaşlılık maaşı özürlüye çevrildi 1500 tl kadar birikmiş para aldı eylül döneminde 1.225 tl üç aylık maaşını çektim bugünde yani aralık döneminde 1096 tl aldım peki niye böyle oldu neden eylül dönemindejki maaşı kadar alamadık konuyu cevap yazarsanız sevinirim bu arada birikmiş parayı aldığı dönem temmuz ayındaydı onu bir düzelteyim neden böyle ıolduğunbu bilen varsa cevaplasın lütfen ?

Hayır bugün doğum tarihi 2 ve 7 olanlar alıyor bugünde ben annemin özürlü maaşını aldım yalnız eylül döneminden daha düşük

destiny07;

bugün 2 ve 7 olanlar alıyor bende annemin maaşını bugün çektim yalnız eylül döneminden daha düşük

celikcem;

hayır günü gününe yatıyor bende dönemde bir gün önceden bile alamadım

benim postacı gelmedi bu gunde.pazartesi gelir sanirim

aralık ayında maaşlar aynı olur . sadece eylül ayındaki dönem maaşı biraz zamlı ödenir. . .2013 mart ayındada zamlı ödenebilir

2. ve 3. dönem maaşını gününden 2 gün önce ptt atm den cektim . atm krt olanlar bi kac gün öncesinden bankamatikten çekebiliyor.

ayın 9 una alacaklar yarın atmden çekebilirmi acaba..

bence 4 ve 9 olanlar yarın atm den alırlar bugün de olabilir

bugün c.tesi olanlar bir deneseler 4-9 olanlar özellikle sanırsam ptt kartı olan 3-8 olanlar bugün çekebilirler kanaatimce..

doğum tarihimin son rakamı 3 bugün bankamatikten aldım 2022 maaşımı

son rakamı 8 bu gün atm den aldım maaşımı hayırlı olsun herkese..

evet arkadaşlar ayın 8 ile 9 unda alacaklar ptt atmden alabilirler ama 9 tl 75 kuruş içerde kalıyor gidip pttden memurdan alayım derseniz yüzde 80 üstü raporu olanlar geneli heralde 1099,75 kuruş alacaklar ben öyle aldım abimin...

1096 tl aldım %80 ağır engelli ne bir kuruş eksik ne bir kuruş fazla

destiny07;

evet sallama yok destin kardeşim doğru bilmiş annemin raporu %83 ve bu ay 1o96 tl aldık

dogum tarihi 4 veya 9 olupta bu gün ptt atm den maaşını ceken olursa paylasırsanız sevinirim..

doğum tarihinin son rakamları 4 / 9 olanlar PTT kartları var ise bankamatikten alabilirler

Üst Alt