Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 Maaşı Aralık 2012 (4. Dönem) Maaş Tutarları ve Tarihleri

şimdi bu son gelen zamlar (%3 sanırım) yansıyacakmı?

Evet 17 gün kaldı
evrak takipteki tutarı 3 çarpınca alıcamız tutar belli

aralık dönem maaşından sonra 2013 mart dönem maaşı % 3 zamlı olacak değilmi ?

destiny07,
2013 mart maaşı = 2012 Aralık maaşının %3 zamlı hali + 2 aylık zam farkı (2022 için baz alınan memur katsayı değişmezse, değiştiyse + olarak yansır.)

Meraba destıny martta 750 falan alırız tahminimce
2 aylık farkla

şey destınıy pardon
2012 ilk 6 ayın katsayısı deişmişti farkı eylülde almıştık 2. 6 ayında katsayısı deişmiş olabilir ya aralık ayında alırız fakrkı
yada martta eylül maaşı 766 dı ilk 6 ayın katsayısı değiştiği için 817 almış

martta 20 tl mi zamlı olacak.bence her ay verseler rapor oranına göre daha iyi olur.3 ay çok uzun süre.ama 2022 servisi sydv vakıflara devredildiğine göre aylık olarak verebilirler.2013 den sonra.ben pek katsayıdan anlamıyorum :D

%70+ için sadece zam oranı dahilinde 1095(2012 Aralık) + (10.8*3) + (10.8*2) = 1149(2013) mart
%70- " " " " " 730(2012 Aralık) + (7.4*3) + (7.4*2) = 767(2013) mart civarı,,,

Ewt arkadaşlar 6 gün kaldı ne kadar aldıklarınızı yazarsınız

Büyük bi ihtimal evrak takiptekinin 3 e çarpıp alıcaz ama yinede yazın

ben aldım 1095 rapor oranım %92

ama aralık ayınamı ait yoksa diğer ayın rakamı bilmiyorum ben herdönem gidip almadığım için para lazım olduğu zaman çekiyorum o yüzden aklınız karışmasın belki aralık rakamı değildir almış olduğum

aralık maaşı 1095 evet doğru almışsında erken almışsın :) bende anlamadım nasıl oldu o gidip yarın bakıyım bi

yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Hade bakalım son 2 gün :)

5 aralıkta başlıyor az kaldı ama geçmiyor günler :)

Merhaba, Aralık dönemi maaşlarının ayın 10'unda yatacağını öğrendim postane görevlisinden; sizlerin bi' bilgisi var mı bu konuda?

o memur ya yenidir yada bişey bilmiyordur ayın 10 unda maaş kalmaz.herkes almış olur. size bilmeden söylemiştir yada bilgisi yokturdur.

yarın başlıyor kardeşim maaş günleri şimdi baktım ben ayın perşembe günü bitiyor

Size de teşekkür ederim. :)

Bir de sormak istediğim bir konu daha var ama nereye yazsam bilemedim. Şimdi ben 3. dönem maaşına kadar Ankara'da yaşıyordum; ancak okul dolayısıyla Antalya'ya yerleşmek durumunda kaldım. İkametgah falan halletmedim de, maaşımı Antalya'dan çekebilir miyim? Yoksa herhangi bir işlem mi yapmam gerekiyor Antalya'dan çekmem için.

Alınacak Tarihler:

Doğum tarihinin son rakamı 0 veya 5 olanlar 05 Aralık 2012 Çarşamba,
Doğum tarihinin son rakamı 1 veya 6 olanlar 06 Aralık 2012 Perşembe,
Doğum tarihinin son rakamı 2 veya 7 olanlar 07 Aralık 2012 Cuma,
Doğum tarihinin son rakamı 3 veya 8 olanlar 10 Aralık 2012 Pazartesi,
Doğum tarihinin son rakamı 4 veya 9 olanlar 11 Aralık 2012 Salı

İlk sayfaya baksanız...

Penthesilea;

türkiyenin ve ülkenin nerde olursan ol çekebilirsin maaş günün geldiyse

ptt maaş kartınız varsa heryerden çekebilirsiniz ptt atm lerden .eğer maaş görünmüyorsa ikametgah adresinizi belirtin ilgili yerlere

bugün maaşını alanlar bi zahmet yazarsa ne kadar aldığını herkes bilgilenmiş olur. :cool:

@dayicim;

aynen katılıyorum :)

arkadaşım aldı az önce 1095 tl rapor oranı %80

Üst Alt