Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2013 ilk altı aylık 2022 maaş tutarları ve muhtaçlık sınırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
90 günde bir ödeme yapılır dendi biraz kulağını çektim ikinci kez aradım kadın kadın aynı şeyi dedi üc ayda bir ödeme yapılır dendi sizin paranızda haziranda yatıcak deniyor gizli bilgi aldım toplu parada aynıymış galiba düzen değişmiş haziran dönemleri demedi benim bilgilerime baktı tc nuramla bilgisayarından baktı mart birde nisan ayının parası var hesabınızda gözküen dedi 753 lira mayıs demedi bilgilerimde öyle yaıyormuş

Kalem;
tamam ablam

Mart aylıgı varsa sen o halde başvurunu Şubatta mı yaptın? Bak sana son kez soruyorum.

Sen 2022 aylığı için gittiğinde sana başvuru formu verilior doldurup imzalıor teslim ediorsun. BU formu hangi tarihte teslim ettin? Şu formu ne zaman imzaladın sen 2022 için başvurdugunda? http://i.imgur.com/8ILs95w.png

abla gönderdiğin link farklı bizim burda farklı bir evrak var neysede mart dedi adam hatta sordum bu kişi mart başvuru yapmışsın dendi ama kafama karıştıran bir sorunum var ben cep telefonuna şubatın bilmem kaçında başvurduğum yazmışım ama martın 6 sı diyorlar galiba bir arışıklık var abla cok yordum bu son

Sen bahsettiğim bu formu imzalayıp kuruma teslim ettiğin gün hangi aysa bu ayı takip eden aybaşı aylık başlangıç tarihindir.
Doğru bilgi budur.
Yönetmelik böyle soyluyor, genel mudurluk de hesabı bu şekilde yaptırtır.

& Mart'da imzalayıp verdiysen ödemen 1 nisan2dan itibaren başlatılır ve nisan ve mayıs ayını toplu alırsın haziran dönem aylıgını da ya onla ya da vaktinde verirler pratiği kafalarına göre düzenliolar zaten.
eger şubat ayı içinde bu formu imzalayıp teslim ettiysen aylık başlangıç tarihin 1 mart olur.
buna göre hesabını yap.
aylık başlangıç tarihine göre yapılıyor toplu ödeme çunku.
aylık başlangıç tarihin de başvuru formunu imzalayıp kuruma teslim ettiğin tarihi takip eden aybaşıdır.

abla yarın ben syd arayayımda sorayım kafana birde bunalıam girdin şifa okuması yapıcam :)))))9

Ablam ben senin verdiğin bilgilere gore cevap veriorum.
Sen 6 mart dersen cevabım 1 nisan tabi ki.
aylık başlangıç tarihini tespit için başvurdugun ay benim için önemli.
eger mart diyorlarsa o zaman sen şubatta başvurdun. memur yanlış bakmadıysa.

Bence sen başvuru tarihini tam ögren. evrak farklı olabilir.
2022 aylığı için gittiğin kurum sana bir evrak verip imzalattıysa aylık başvuru talebini içeren. o tarihi takip eden aybaşını hesapla aylık başlangıç tarihin için:)
Sonra yanlış hesap yapıp hayal kırıklıgı yaşamanı istemiorum. dilerim memur dogru gormuştur.
Bu durumda sen demek ki şubatta başvurdun:)
hangi ayda başvurdugunu bilemem ki ben ablası. Sizin verdiğiniz bilgi ne kadar dogruysa emin ol benim hesabım da o kadar dogru çıkar.

allah razı olsun ablam sagol sonra bakarım sana bilgi veririm herkes engelliler forumu maaşların nasıl hesaplandığı merak ediyorlar manevi olarak bilgi alırım sagolsun yüce rabbim maneviyatımın derece iyi onun için araştırma yapıcam kuruşu kuruşuna hesapları yazarım ben sagol abla tşkler

aha memura sinirlendim geri döndüm:)
Memur toplu paranın maaş baglandıktan sonra aylık başlangıç tarihinden ilk ödeme dönemine kadar ödendiğini bilmiyor mu ki sana mart nisan birikti demiş:)
toplu para maaş baglandıktan sonra aylık başlangıç tarihinden ilk dönem ödeme tarihine kadar ödenen paradır.
Senin hesabında 753 lira gormuşse bu para 2 aylık birikmiş parandır.
Oyle martta birikti nisanda birikti yok.
Aylık başlangıcı bellidir.
ilk dönem ödeme dönemi bellidir. (haziran dönem aylığı bu)
Toplu paran 753 lira gormuşse demek ki nisan ve mayıs içindir ve 2 aylıktır.

yok yok ablam tc istedi verdim 753 lira hesabımda var dedi mart nisan gözükoyr dedi sistemdeki bilgiyi aktardı abla bilgisi değil kendi şahsi bilgisi değil ablam abla birazdan terlik kafaya geliyor sen kafanı dinle yoruldun benim için fark etmezde söz bitti :9

Sen şu başvuru tarihini tam öğren.
bir de aylıkları alınca haberim olsun. Tamam mı?

sen kafanı karıştırma bildiklerin doğru mesela baktım ikitane site var biri burası biride buna benzer site oranın maneviyatıan baktım diyorlar toplu paran yok toplu para olmaz çünkü erken başvuru alınmış o tarafın bilgileri yanlış burası doğru senin yolun belli burdakilerin belli saygılar

tamam ablam yarın ögrenirim

Mart nisan birikmiş ha. Bu durumda sen şubatta başvurdun demektir soyleyim sana ve ben gider:)

destiny07;

Sydv personeliyim. sydv bizi öyle bi duruma soktu ki'' cümlen üzücü. bu yanlış anlaşılmayı önlemek isterim. pirimsiz ödemelerin 2 yıldır işlem görmemiş evrakı bana geri geldi, şuan ben işlem yapıyorum, meselenin temeline inmek gerekir diye düşünüyorum. kriterler ocak ayından itibaren değişti evet, daha keskin sınırlara sahip, kişi başı düşen gelir 119,62.-TL.. ama muhtaçlık sınırının 244'e çıkması gibi bi söylenti var, inşallah gerçekleşir, selamlar..

2022 yasası bugün meclise sevk edildi öyle bir madde varki 65 yaşını geçenlerin YAŞ DÜZELTİLMESİ GEÇERSİZDİR yazıyor hukuk devlet ilkesi ve anayasanın başlangıç metninde yer alan insan haklarına saygılı devlet ilkesi ile ters düşen bir uygulama dahası meclis 6 temmuzda tatile girecek ve büyük ihtimalle bu yasada kadukleşir(geçersiz olur çıkamassa)

2022 maaşı

Temmuz ayına girdik maaşlar ne kadar oldu bilgisi olan varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt