Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yeniden çiftçi Bağkur'una kayıt yaptırdım. Emeklilik durumum ne olur?

Kırksekizlik

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
2
@OturanBoğa, BülentAbi Emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum Allah razı olsun senden.Benimde sorum olacak.2006 çiftçi bagkurluydum.4048 günüm vardı.2023 %48 engelli raporu aldım.doktorumun yönlendirmesiyle oldu.bu konulardan hiç bilgim yoktu.Şimdi çifti bagkurumu tekrar açtirdim.Ama iyimi yaptım bilmiyorum.size danışmak istedim.Saygilar

@KKELEBEKK, mrb bende 2006 çifti bagkurluyum 4048 günüm var %48 sütediz raporum var.emekli olabilrmyim.Hangi yolu izlemeliyim.

@Kırksekizlik, Bağkur'dan erken yaşlılık aylığı kriterleri aşağıdaki gibidir:

bagkur.PNG

Günü geldiğinde sgk'ya gidip emeklilik başvurusu yapmalısınız. Sizi hastaneye sevk ederler...

@KKELEBEKK, igilendigin için çık teşekkür ederim.Asil merakım bagkurumu tekrar başlattım.Bagkurami devam edeyim.4a sskyami geçeyim.bagkur giriş 01.04.2006 çikiş 2017 toplam gün 4048 .rapor 2023 mayis

@OturanBoğa, mesajı şimdi gördüm.İlginiz için teşekkür ederim.Bagkurda engelli emeklilik zor yazmışsınız.bi cevabinizda okumuştum.ssk ya gecersemde aynı yani.

Üst Alt