Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yaramaz benim adım, ama edememedim yaramazlık... [O an]

ravza allah kimseyi sözde doktorlara rastlatmasın doktor kurbanlarından biride benim telafisi olmayan mesleklerden biridir doktorluk hata kabul etmez

gecmiş olsun bundan sonrası için sağlıklı ve mutlu günler hayatından hiç eksik olmaz umarım :)

aminnn doktor var canından bezdirir doktor var cana can katann allahım iyilerle karşılaştırsınn inş

evt hayat bu herşeye ragmen yaşama deger ama aminnnn hep beraberr sevgi ve mutlu kberr sevgi ve mutlu kalalım inş

okurken gözlerimden canlandı yaşananlar ve son cümleleri okurken senin ve ailen adına çok sevindim. umarım daha iyi ,daha sağlıklı ömürler geçirirsin inş.

:confused:arkadaşlar meraba. ben sümeyye. 12 yaşındayım. bende de doktor umursamazlığıyla kulaklarımı kaybettim ve iyileşemedim. ama YARAMAZ sen iyileşmişsin. şanslısın. bana yapılan her şey karşısında ben iyileşemiyorum. bu yüzden doktorum bana cochlear implant tercih etti. ben ilk başta kabul ettim ama bu aralar kendimi iyi hissetmiyorum. sanki bir şey beni bu karardan vazgeçtiriyormuş gibi. dediğim gibi henüz 12 yaşındayım. ne yapacağımı ne diyeceğimi nereden bilebilirim. ben de sizinle bir gün anımı paylaşacağım. ama gerçekten gözlerinizden yaşlar boşalacak.:(

teşekkür ederim arkadaşlarr

teşekkür ederim dostlarrr

hikayen üzdü ama azmin .....

hep böyle azimli ol...

çok geçmiş olsun abla inşallah sağlınıza kavuşursunuz engelli olmak çok zor.

çok gecmiş olsun sakın ha kardeşim geriye dönüp bakma ne olduysa olmuş geleceye bak hayata iki elle sarıl ki gelecek günlerin de daha mutlu olursun sakın ha NEDEN BEN kelimesini kullanma Allah tan geldiğine inan kendini daha rahat issedersin sevgilerimle.

uzun diyosun ama aslında ne ayrıntılar gizlidir daha aslında tekrar yürüyebilmene çok sevindim bende sendeleyerek yürüyorum

teşekkür ederim dostlarr allah razı olsun sizlerden ( aslında haklısın dışardan okumalıyım düşünüyorum bunu cok bu sene inş başarırımda

doktorlar............derdimiz olduğunda ,aman doktor derdime çare diye koştuğumuz doktorlar.saolsunlar allah yokluklarını göstermesin.lakin devamlı hastalarla uğraşmak onlar için artık çok basit bişey.hatada yapabiliyorlar olabilir.fakat öyleleri varki karşısında sizin canınızın hiç önemi yok.neyse fazla uzatmayayım.anlayan anlamıştır zaten.

sevgili ravza geçmiş olsun umudunu ve neşeni hiç kaybetmemen dileğiyle paylaşımın için teşekkürler

ben her zaman derim hayat bir sınav ve sen bu sınavı layıkiyle geçmişsin arkadaşım . allaha olan inancın sürdükçe allah senin yüzünü her zaman güldürmeye devam edecektir emin ol . yüzüne ve kalbine bu güzelliği veren rabbim sanmaki bu çabalarını boşa çıkarır . dualarım seninle her an yanında olduğumu bil .

öncelikle bütün arkadaşlara geçmiş olsun diliyorum bende daha yeni yakalandım ama inanın bana göre bunlar hepsi bi sınav ve biz bu insanlar bu sınavları gececegimize inanıyorum allah herkesin yardımcısı olsun hayatta hiç bir zaman ümitlerinizi yitirmeyin

Hayata sımsıkı sarılman dileği ile...

Üst Alt