Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yaramaz benim adım, ama edememedim yaramazlık... [O an]

saol cerenimm cok saol yorumlarınız cok güzelyaa.melpomene tşk arkadaşım yaa bazen diyorumki sizin sevginizi görünce iyiki engeli oldum ne yalan diyim cok samimi sıcaksınız yaa ne murlu bana herşeye ragmen hayat yaşamaya deger kendim içinde sevenlerim içiinde sizleri cok seviyorum yaa vala içinden geçenleri dile döktüm rüyasız yalansızz :wink:

Allah daha kötü dert vermesin ablacım. Bu neşen bu gülen yüzün hiç eksik kalmasın inşallah..

Aminnnnnnnnnnnnnnnnnn.

SAOL KAPRİM COK SAOL İNŞ SENİNDE SOLMAZZ.AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

O güzel yüzün hiç solmaz umarım. arkadaşım. Hayata sıkı sıkı sarılmışsın bu besbelli. Seni tanımadım ama yazdıklarından yüreğinin kocaman olduğunu anladım.

RAVZA54 ÇOK GEÇMİŞ OLSUN:tıpkı senin gibi doktor hatası 23 sene önce beni de yaktı.yanlış tedavi yanlış ameliyat ; sonuç başka bir hastanede başka doktorlar meslektaşlarının hatasanı bir nebze olsun telafi ettiler, kalp kapakçığı değişti ve kalıcı kalp pili takıldı.Ama hayata küsmedim.dua en büyük ilacım benim.sende hayatından dua yı eksik etme.Acil şifalar diliyorum.SAĞLICAKLA KAL.

yeşekkürler LME geçmiş olun sanadaa napalım başa gelen istesekte istemesekte çekiliyor hayat bu kimseye kürk giydirmiyor herkezinbir ahıı var mevlam beterinden sakındırsın inş arkadaşlarımızıda senide sevdiklerimizide beni inş...aminn

Mücadele azmini kaybetme ,engelli olman engel değil mücadelen için bir ateş olsun.

Bu Ne Kadar Güzel Bir Anlatım Böyle Ravzacımm..:]
Gözlerindeki Işık,Yüzündeki Gülümseme Hiç Solmasın..
Yaşama Sevincin Ve Bu Büyük Azmin,Hayatın Boyunca Hep Seninle Olsunn..

Herşey Gönlünce Olsun..
Bizlerde Seni Seviyoruz Ablişimm...

Işık Ve Sevgiyle Kall..;]

saol barbim saol cnmm güzel düşüncelerin için inş herşey hepimizin gönlünce olur burda ne hayatlar okuyor acılar hep acıar var ama biliyorumki her acının sonu ferahlıktır inş tezzamanda o ferahlıga kavuşuruz.arkadaşlar biliyormusunuz allahın verdigi dert amenne ama allahın verdigi kulların bana verdigi dertleri kaldıramıyorum arkadaşlarr.azmim bitmez inş saglıcakla duayla kalın arkadaşlar başka cıkışımız yok.

Yüreğim burkuluyor bu hikayeyi okuyunca.Allahım böyle acılar niye..

Aslında insanlara değer verilmediği ne kadar ortada bir insanın hayatı bu kadar basit ve değersi olmamalıdır. Bir doktorun yaptığı basit hatayı bir insan ömrü buyunca en ağır bir şekilde çekiyorsa burada bir ihmal vardır. Sonuçta insanların kendilerini emanet ettiğin kişilerin bu kadar umursamaz ve baştan savma telaşesi içerisinde olmalarıda çok üzücü ve vahim bir durumdur.

Yine bi dooktor hatasi.Vicdanlari rahatmi aceba :(

cok üzücü günler gecirmissiniz ama suanki durumunuza sevindim sizin adiniza . Hic olmazsa ayaga kalkabilyior ve yürüyebiliyorsunuz.

Kader inceden inceye örerken ağını,
bir gülümseyerek geçmişsin ya dalganı, yapmışsın ya "yaramazlığını".

evtt kahatenn sonunda ettim yaramazlıgımı geç oldu ama olduuu.yorumlarınız için herbirinize tşk ederim arkadaşlar

Ravza hep böyle çocuk gibi ol, hep böyle neşeli ol, hep böyle esprili ol... Ben ne ayakları tuttuğu halde yürümekten aciz insanlar gördüm...
Insanları ayakta tutan şey iki ayak değildir, içlerindeki neşe, umut ve güzelliklerdir....

deagolbrandybunk ohbee hitabı bile zor:) tşk ederimm güzel sözlerin içinn...

geçmiş olsun kardeşim azminden dolayı seni kutluyorum hayat mücadelenzde başarılar allah başka acılar yaşatmsın

sağsalim doğuyorsun
ya doktor hatası
ya cahil aile hatası
ya iş kazası
ya trafik kazası
engelli oluveriyorsun

haklısınn hep sölücekleri bi sebep oluyor.aliş şerif tşk ederim kimseye acı göstermez inş allahımm

olayın en güzel yanı bu azminizle umutsuzluga düşenlere moral olmanız.arkadaşım seni yürekten kutluyorum.

[FONT=Arial]Yine bir doktor hatası. Maalesef ben ve birçok arkadaşımız doktor hatasından dolayı engelliyiz. Sizi azminizden ve yaşam mücadelenizden dolayı tebrik ederim. Bundan sonraki hayatınızda sağlıklı, mutlu bir ömür diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun.[/FONT]

Azmin daim olsun, herşey gönlünce olsun inşallah ..

bi nebze faydam dokunuyorsa ne mutlu banaa evt azim cok önemlii umarım kimse azmini yitirmezz inş

tşk ederimm allah razı olsunn

aminn allahım razı olsun inşş

bela okuması hiç sevmem ama böyle doktorlar oldugu sürece okumaktan da bıkmıyıcam Allah belalarını versinnnn.Ravza yüzünde gülücekler solmasın...İnadına gülümse hayata;)

derbin:)teeşekkür ederim rabim böle doktorları rastlaştırmasın kimselerii kızmamak elde degil helede kabullenmek cok zor hatımızaa patikalı inişli cıkışlı acıı bir yol cizmesi kabulenecek gibi degill:( TŞK DARK__ANGEL NEDİYİMKİ ÇEKİLECK ÇİLE VARMIŞ CEKTİK BİTİ GİTİİ ŞİMDİ COKK İYİYİMM ÇABALARIM KARŞILIK BULDU HİÇ DEGİLSE:) ŞÜKÜR MEVLAMA

ravza kardesim senin adına sevindim insallah daha iyi olursun.söyle bakıyorumda böyle durumlarda ailenin destegi nekadar önemli nekadar güzelmis.okadar özeniyorumki keske benim ailemde sizlerinki gibi köstek yerine destek olsalardı.beni kahreden sakat kalmıs olmam deyil vefasızlık ailemin dıslayısı sizlere karar verdigim bir gün anlatırım

tşk hel seve seve dinlerim en yakın zamanda paylaşmanı umut ediyor

Üst Alt