Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yakın zamanda özürlü olarak emekli olan var mı? Ortalama emekli maaşı nedir?

Merhaba 15 sene çalışma süresini tamamlayarak devlet dairesinden yakın zamanda memur emeklisi olan engelli arkadaşımız varmı varsa ortalama ne kadar emeklilik tazminatı aldılar öğrenebilirmiyim?

Malülen emeklilik

Ali Tezel - 444 lira emekli aylığı da var - HABERTÜRK

konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar eşim kc nakli dolayısıyla %87 rapor mevcut 2004 sonu işe girişi kısmet ederse önümüzdeki sene sonu emekliliğe hak kazanıcaz ama 2100 gün asgari ücretten prim ve 45000 tl.(tamamı ssk) kazanç mevcut 444 tl. emekli maaşı bağlanıcak ise az değilmi 750 ila 800 civarı sanıyorduk ama yanıldıkmı?

Yeni sistem böyle işine gelirse malülen emekli olduktan sonra daha sigortalı kadrolu bir işede giremiyorsun çalışamıyorsun çalıştığın tespit edilirse ödenen para yasal faizi ile berabe alınıp sürüm sürüm sürünmeye mahkum ediliyon kardeş süper dimi al sana sgk devrimi :mad:

slm 06.05.1978 doğumluyum 1997 sigorta girişliyim 27.06.2005 de 00/40 özürlü olarak devlet kadrosuna işe girdim işçi olarak şuanda 4000 günüm var ve 170.000 pirimim var emekliliği hak kazandım ama ne maaş alırım bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum çalıştığım yer özelleşiyor o yüzden emeklilğimi istiyorum ama bana imeil atarsanız sevinirim ozgurerbas28@hotmail.com şindiden teşekkürler

[FONT=Tahoma]Merhaba 15 yıl memur 2 yıl ssk lı çalışan bir engellinin maaşı ne olur acaba ? Emekli olmak istiyorum ama maaş çok düşüyor dediler. Eğer 1500 tl bile alacak olsam wallaha emekli olacağım...[/FONT]

Malulen Emekli Olanlara bağlanan maaş

Merhaba, Malulen emekli olanlar net olarak ne kadar maaş alıyorlar? birde şunu sorcam? Emeklilik maaşı ssk prim ödemelerine göre mi hesaplanıyor? Lütfen bilgisi olanlardan bilgi bekliyorum. saygılarımla...

Belirli bir aylık söz konusu değil. Sigorta başllangıç tarihi, prim gün sayısı, ödediği toplam prim miktarı, emekli olacağı kurum, primlerin hangi tarihlerde yatırıldığı vs.vs. bir sürü farklı kriter var. 400 TL aylık alan da var 4000 TL aylık alan da.

"ŞEKER KIZ1" / "DNZBNK" Rumuzlu arkadaşlar merhaba bende sizler gibi bankacıyım uzun süren bir hsbc bankası serüvenimden sonra BurganBank da şuan görev yapmaktayım bende sgk emekli hespalaması yaptırıyorum ama 400 tl gibi bir emekli maaşı çıkıyor ortaya gerçi emeklilik şartlarım şuan : 3761 / toplam da 3920 olması gerek / 17 yıldan

Üst Alt