Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Xeplion igne kullanan var mı? Deneyimlerinizi yazar mısınız?

Ben de xeplion 100 mg kullanıyorum. Odaklanamama,motivasyonsuzluk,yorgunluk,isteksizlik, güçsüzlük,yerinde duramama yapıyor ben 25 mg'ını denemek istiyorum. inş o iyi gelir

Xeplion iğne hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar merhaba. Ben psikoz ve bipolar hastasıyım. Bendeki psikoz durumu ağır ve doktorum bana Invega 6 mg vermişti. Doktorum diyaliz hastası yaşlandı. Yeni bir doktora gideceğim. O doktor Xeplion iğne daha iyi demişti. Xeplion nasıl bir ilaçtır? Bu ilaca dair herhangi bir şikayetiniz var mı? Bir de bu iğneyi vurulurken can yanması oluyor mu?

25 ini kullandırmıyorlar indirmiyolar o ml grama sorun orda aldehit sen gen testine ne diyon npistanbul hastanesini düşünüyonmu gidecenmi

Xeplion ve concerta kullanıyorum ama olmuyor odaklanamiyorum

Tv ye kendimi veremiyorum odaklanamiyorum ders çalışamıyorum,spor yapamıyorum napicam concerta da işe yaramıyor xeplionun dozunu düşürdüm gene olmuyor

Vanlı65-

Ben kendim 25 mg'a indirdim kendim vuruluyorum ama odaklanmam gene de kötü. Np İstanbul'a gidicem Concerta da kullanıyorum ama olmuyor olmuyor tv ye kendimi veremiyorum

Son düzenleme:
Vanlı65-

Np İstanbul'a gitmeye karar verdim. Uzman doktor 1100 doçent 1220 profesör 1400 farmakogenetik tedavi de 300 ile 700 arasıymış umarım bana uygun ilaç bulunur da odaklanmam geri gelir sen ne düşünüyorsun

Aynen profa numara aldım gen testi ucuz muş ben fazla sanıyodum bendede odaklanmama var yarın devlet psikiyatrisine gidecem yine eli boş dönecem en iyisi npistanbul ben vandan gidecem 29 kasıma alabildim

Nasıl 25 e düşürdün eczaneden mi alıyon bana düşürmüyor doktor

Xeplion 25-49×5,5 gün etkili

ilaçların yarı ömrü sandığımdan farklıymış.
Örneğin Xeplion kullanıyorsanız yarı ömrü 25-49 gün olduğu için 25-49 gün sonra plazma konsantrasyonu yarıya düşecek, 25-49 gün sonra kalan kan seviyeleri bir yarı daha azalacaktır - yani geriye çeyrek kalacaktır. 25-49 gün sonra , bir diğer yarısı kaldırılacak ve sekizde biri bırakılacak ve bu böyle devam edecek. Genel olarak, bir ilacın vücuttan atılmasının 5.5 yarılanma ömrüne sahip olduğu kabul edilir, çünkü artık klinik bir etkisinin olmadığı kabul edilir.

Yani Xeplion için vücudunuzdan atılması yaklaşık ( 25-49 gün X 5.5) alacaktır.

Doktorum bu ilaca mucize ilaç demişti. Bende çok ciddi yan etki yapmıştı. Namaz kılarken kaçıncı rekatta olduğumu bilemiyordum. Beynim yok gibiydi. Ellerim titriyordu. Şükür bir yıl sonra kestik. Allah kullananlara kolaylık versin.

doktorum xeplion fayda etmedi sana dedi ve clopixol a başlattı

Her ilaç her hastaya farklı etki ediyor demek ki. Doğru ilacın doğru dozunu bulmak lazım.

Bipolar şu an sadece Abizol kullanıyorum hocam.

Ben de bipolarım abfility diye bir iğnem var ayda 1 kez tregratol 400mg günde 2 kez kullanıyorum bu ilaçları almazsam inanın o günüm geçmiyor insanlara sıkıntı oluyorum

Ilk zamanlarda beynimi hissediyordum.anlık unutkanlık yaptırıyor

Xeplion100 ve concerta36 ile odaklanabiliyorum ama kendimi veremiyorum

Xeplion100 ve concerta36 ile odaklanabiliyorum ama kendimi veremiyorum
Mesela televizyona bakabiliyorum ama kendimi veremiyorum, kendimi kaptıramıyorum. Hani bir şeye odaklanır da zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamazsınız ya o bende olmuyor. Sadece çok akıcı şeyleri izleyebiliyorum mesela gelsin hayat bildiği gibi. Ama haberleri ya da diğer dizilere kendimi veremiyorum. Concerta biraz işe yarıyor eskiden hiç izleyemiyordum. Ders çalışırken de aynı durum çalışabiliyorum ama kendimi veremiyorum. Kendimi verebilmemin bir yolu var mı?

Şamil67

Ben de beynimi hissediyorum damarlar hareket ediyor. Xeplion beynimi baskılıyor ve beynimi döndürüyor.

Bende beynimi hissetme olmadı ama başka birşey oldu.

Sağlıklı iken kitap okurken ansızın aklıma yürüdüğüm bir sokak gelirdi. Okuduklarım ile gezdiklerim arasında farkında olmadan bağlantı kurulurdu sanırım. Xeplion kullanırken ise boş boş dururken aklıma aynı şekilde aniden yürüdüğüm sokaklar gelmeye başladı. Bunu beynimin küçülmesine yordum. Beyin gelişirken olan şey beyin küçülürken de oldu sanırım.

Xeplion kullanırken araç kullanımında çok hata yapardım. Şükür kaza yapmadım ama çok risk atlattım. Sizlere dikkatli olmanızı, mümkünse araç kullanmamanızı tavsiye ederim.

Yan etkilerden bıktım artık xeplionu kaldıramıyorum

Bu ilaçla nerdeyse hiçbir iş yapamıyorum dışarı bile çıkmak istemiyorum arkadaşlarla görüşmüyorum bir bisiklet araba süre mi yorum mutluluk hormonu salgılanöayınca bunlar oluyor bu ilacın kendi öz etkisi katlanılmaz bundan sonrakini vırmamak için elimden geleni yapacam bu ilaç insan hak hukukuna aykırıdır hastalık bahane edip ağır ilaçlara maruz kalıyoruz neden psikiyatri kazansın ilaç şirketleri kazansın herşeyde olduğu gibi burada bu zulümde yapılıyor hiç gelişmedi ülke insan haklarında bir şeyler yapmalıyız insan hakları ilgileniese başvuracam

Doğuda Kürtlere yönelik ayrımcılık var bana xeplionu verdi 4 yıl boyunca her gidişimde yan etki ler var dedim değişmedi ama batıda tak diye değişiyo

Kafanıza göre bırakmayın arkadaşlar bendeki yan etkileri zamanla geçti doktor kontrolünde bırakabilirsiniz Allah yar ve yardimcimiz olsun Allah kolaylik versin amin

Xeplionun yan etkileriyle yaptığı zulmü hayatımda kimse yapmadı sindiremiyorum hukuka başvuru cam ama onlarda aynı yere çalışıyor bir video yapıcam ondada kendimi saklarım oda saçma ama birgün psikiyatri ler çıranızı yakıcam bu sizin ve bu ilacın üreticilerinin yanına kalmıyıcak Allah kabul etmesin küfür de edemiyoz devlet Le ilgilide konuşamıtoz bir Musa yokmu bidaha gelsin bunlara hadlerini bildirsin allahın yardımıyla

bu xeplion a başlayalı 2 ay oldu hemşirenin elinden midir nedir canım çok yanıyor neredeyse çığlık atacaktım

Üst Alt