Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Xeplion igne kullanan var mı? Deneyimlerinizi yazar mısınız?

Arkadaşlar igneye yeni başladım bu iğne kac gün sonra gercek etkisini gösterir

Xeplion iğne ne işe yariyor? Halüsinasyon görmemizi engelliyor mu?

HTML:
arkadaslar doktor xeplion iğne yazdi bugun iğne yapildi acaba bu iğne halüsinasyon görmemizi engelliyormu?

Bende kullanıyorum engeller yanında ilac iciyomusunuz tek igneminyoksa eger hastalıgınız hafifse halüsülasyonu engeller antipsikotik ignedir yani ses duymayı görüntü görmeyi yanlış düşünceleri engeller bu sitenin arama motoruna xeplion yazarsanız daha önceden acılan başlıklar var sizde yaptıgı yan etkileri yazarsanız bilgi sahibi oluruz eger kilonuz fazla ise yalnız igne kullanıyorsanız aşırı iştahı kesip kilo vermenizi saglıyor bende öyle oldu

Peri1995

halisünasyon görmek bir pozitif belirtidir evet bu ilaç pozitif belirtilerin bastırılmasında etkilidir.

ben işitsel halisünasyon yaşadım ama bende şuan yok

Arkadaşlar xeplion 2.ayındayım ayaklarda yerinde duramama sürekli hareket ettirme istegi var asker gibi yerinde sayma var bacak sallama degil yalnız hareketlilik var aylar gectikce burda bütün yan etkileri paylaşacagım sizinde degerli paylaşımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Xeplion 150 mg 4. Ayındayım bende yerimde duramıyorum, sabit kalamıyorum ya ayağımı sallıyorum yada yürümeye başlıyorum evin içinde, tv veya dizi izleyemiyorum sıkılıyorum hemen ve ayağa kalkıp yürümeye başlıyorum. Ereksiyon problemide var ve sulandırdı...

Spermlerimi sulandırdı ve yok denecek kadar az,cinselliğimi bitirdi, bırakmayı düşünüyorum ama bırakırsam, insanların yine düşüncelerimi okuduğunu düşünürüm diye bırakmaya da korkuyorum. 22 yaşımda hayat zehir oldu

bende önceden 1 kez kullandım.yerimde duramıyordum..çok fena olmuştum.doktora söyledim ilacı değiştirdik.

xeplion iğne yan etkileri ne kadar sürer ve deneyimleriniz neler

xeplion iğne vurduktan sonra her işten korkmaya hiçbir şey yapamayacağıma kendime olan güvenimi kaybetmeye başladım ayrıca hafıza problemi aşırı yorgunluk odaklanma sorunu ve öğrenme güçlüğü başladı tüm bu yan etkilerinden dolayı tedaviye devam etmek istemiyorum yan etkileri ne zaman geçer sizdede böyle etkileri oldumu? olduysa geçti mi? veya yan etkileri ne zaman geçer? şimdiden teşekkürler

bünyamin özdemir bende dediğin hic bir yan etki yapmadı yerinde duramama haric ilaca yeni başladıysan en az 2 ay kullan gececektir

Xeplionun etkisi ne zaman geçer kullanmıyorum bi süredir hala huzursuzluk var içimde

S. A arkadaşlar bende bu iğneyi kullanıyorum cinsel yaşamımı cok etkiledi sizde tam olarak nasıl Bi sorun oluyor cinsel acıdan yazarmısınız şimdiden teşşekürler

sait kardeşim bendede cinsel sıkıntı yaptı tam olarak nasıl bişey oldu ben hiç kulanamıyorumda ,ilaç.danmı oluyor acaba tribe girdin nasıl bi sıkıntı oldugunu yazarsan sevirim teşşekürler

çekişten düşüyon mesela isteksizlik oluyır...
misal ben bekar olduğum halde bıraksalar düz duvara tırmanacam ama ialçlar saolsun serçe parmağımı bile kıpırdatmak gelmiyor içimden....
not : bekarım evli değilim.....:D

Bazı ilaçlar erekte etsede geç boşalmaya yada içe boşalmaya neden olabilir. Bazıları ise hiç hareket bile ettirmez. Artık ilaca bağlı

Ben xeplion 75 mg kullanıyorum bende öncelikle alerjik nezle var astımım da azıyor alerjik nezleye risonel kullanıyorum reflüde oluyo ve mide asidi boğaza geliyor yemek yiyemiyorsun bunların 12 saat uykudanda kaynaklandığını sanıyorum onun dışında donuk bir yüz zor sosyalleşme ve evde tur atma var ve soğuk sudan tiksiniyorum malesef hoCA kabul etmiyor xepliondan kaynaklandığını ben ise intihar düşündüm kaç kere ama dinen çok günahmış vazgeçtim sabrediyorum allah tüm bu iğneyi kullananlara sabır ve şifa nasibetsin

Bende uykusuzluk yaptı 4 ay önce bırakmama rağmen başına gelen varmı geçermi ,uykuya dalamıyorum

4 yıldır kullandım. Mide gribi yapiyor.4 yıl boyunca ne yesem kustum. nihayet doktor iğneyi iptal etti. bir ay sonra başka iğne yazacakmış bakalım o ne yapacak bekliyorum

Xeplion içe kapanma işten korkma yaptı ne yapicam bilmiyorum

4 yıldır xeplion kullanıyorum bazı yan etkiler akinetonla geçti ancak hala içe kapanma ve işten korkma yapıyor sizin bu konuda bilginiz var mı doktora gidecek ama dedim sizdede oluyomuydu nasıl acilirim

Xeplionun 3aylığına geçtim ama yanetki aynı hocaya dedim bende iş yapamama var içe kapandım pek çıkamıyorum dışarı hoca dedi senin hastalığının negatif belirtisidir bakbak ben gerizekaliyim sanki beni kandırıyor emin olun xeplion alanlar dabu oluyor ama anlamak için hiçbir yanetkinin kalmaması lazım dikkatli onun bu ilaçla onyillar eve kapanabilirsiniz

Üst Alt