Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Programı] 5 Mart: Ankara'da beklenen buluşma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oya Tekin' Alıntı:
Orhan kızılayda olmayacak organizasyon yeri değişti çiftlikte olacak detayları Onon'dan alabilirsiniz. Bir yanlışlık olmasın diye tekrar belirteyim istedim.

Oya teşekkürler uyardığın için. Arkadaşlar beni oradan alacaklar. Birlikte gideceğiz..

MERHABA

ARKADAŞLAR BU SAAT OLAYI HOŞUMA GİTMEDİ YARIM SAAT Mİ TOPLANACAĞIZ HEM MERKEZİ YER DEĞİL Kİ ORASI TREN AMENNA AMA KOLTUK DEYNEKLİ VE ARABASI OLMAYAN ARKADAŞLAR NE OLCAK HADİ BEN GELİRİM AMA DİĞER ARKADAŞLAR NE OLCAK MERKEZİ YER TERCİHİMİZDİR

HELAL ARKADASLARIN COGUNU BEN ALACAGIM SENDE ORDA OL YARDIMCI OLACAGIZ ARABASI OLMAYAN ARKADASLARA

merhaba

sevda masalı tamam o zman ben ve bi arkadaşım için senin arabanda yer istiyorum. ama diğer arkadaşlar ne olcak benim asıl derdim bilgilendirmek ve yardım etmek gerekli millete

helalll 12 - 12:30 derken o saatlerde buluşmaya başlıcaz herhalde. yarım saatlik buluşmaya kim gelir? arabası olan arkadaşlar yardımcı olcak diğerlerine. tek başına gelebilenler kendi çabalarıyla gelebilirler

merhaba

helal olsun aklımdan geçerken saat olayını yazdın cevabı :lol:

bişey değil helal. sen saati beğenmediysen geçde gelebilirsin hiç sorun değil.

HELAL 2 SERVIS YAPARIZ BIZDE SIZ HEPINIZ GIMANIN ONUNDE TOPLANIN HEPINIZI BEN ALACAM MERAK ETMEYIN ARASI YAKIN ZATEN FAZLA BEKLEMESSINIZ SORUN DEYIL ARABASI OLMAYANLAR DUSUNMESIN AYNI SEKILDE DONERKENDE AYNI YERE BIRAKACAM YETERKI KATILIMCILARIN SAYISI FAZLA OLSUN :)

merhaba

yok onon ben iin sorun yokta 12-12,30 arası deyince şaşırdım bi an onun için yazdım yarımsaat içinmi dedim ayrıca;

DİKENSİZ GÜL, MECNUNSUZ LEYLA, BENSİZ TOPLANTI OLMAZ :lol:

Park center tam olarak nerede.Ben taksiyle gelebilirim. Merdiven filan varmı. İlk defa geleceğim. Aslında merkezi bir yer olsaydı daha iyi olacaktı. Yer konusunda biraz daha bilgi verilebilir mi. Görüşmek üzere.

MANEN GÜZELLİĞİN İSMİ; "ÖLÜMÜNE DOSTLUKLAR"

Arkadaşlar Merhaba;

Birleşim adına bu tür organizasyonları gerçekleştiren arkadaşlara teşekkür ediyorum. Umarım tüm geçmiş günlerin yoğunluğu ve stresi bu buluşmada bir nebzede olsa sizleri rahatlatır. Bu temenniden yola çıkarak aksilik olmaz ise bende katılmak isterim.
Hepinize saygılarımla,
erdem_06 (yusuf)

ooo organizasyonlar falan uzun bir süredir sizleri göremiyordum çok ii oldu bu organizasyon hazırlayanların ellerine sağlık. ben ve beril de gelmeye çalışacacağız yalnız 1 saat falan gecikebiliriz (bilirsiniz işte kızların hazırlaması uzun sürer ) :)
orada görüşmek üzere hoşçakalın

ONURRRR :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

demek öyle max :shock: Beril'e diicem seniiii :wink: 8)

şaka bir yana özledim sizi max yaaa. hep onur, minerva, evren, murat 4 lüsü olmuyorki. İnsan özlediklerini de görmek istiyor yahuuuu :p :D

Gelmeye çalışın maxxxx............. :!:

Veee "Masal"...

Haftasonu o da gelecek.

Canım kardeşimi unutmayalım lütfen. :)

hiç unutulurmu canımm masalllllll :D

ve ve ve Dilek hanım demek biz daltonlar dörtlüsünden sıkıldınız değişiklik arıyorsunuz öylemiiiiiiii pekiiiiiii

gördüğünüz ilk yerde getiriyorsunuz

WANTED Dilekkkk

bulana 50.000.-YTL.

Dilek canın kıymetli di mi tatlımmmmm millet senin önemsemediğin 50 YTL temeyecek cepleri elde etmek için kapkaç yapıyorrrrr :lol: :lol: :lol:

bak sen çok kıymetlisinn ona göreeeee

sen hala orduda mısın :?: :D

selam Oya listeye benide eklermsin,arkadaslar pazar günü bende geliyorum,bir aksilik çıkmazsa inşallah,kadercimmm gelemiyorsun diye üzülme ben senin yerinede minerva ve dilemmayla dedikodu yaparım.

Yuppiiiii....Harikasım hamideciiimmm...Gelmeni bekliyor olacağım :)

Ah minervacıımm.sana bu satırları yazarkene üzgünüm ki sen online olmayacaksın... :D :D :D Hala ordu'dayım şu sıralar. 21 de kalkıyor otobüsüm.

Seni özlemez miyim yahuuuu.... :shock: :p

off yaaaa :(
hamide bunu sen yapmasaydın bari
sen minerva, dilek olacak ve ben yokumm :cry:
olamaz yaaa valla kıskanmadım desem yalan olur içim gitti beee.

şaka bir yana arkadaşlarım, umarım eğlenceli bir gün olur.
onurcum, resimlerin altına yaşananları tüm detaylarıyla yazacağından,
eminim kendimi sizlerin arasındaymışım gibi hissedeceğim. :)

sevgilerrr ...

Neşeli ve güzel bir gün geçirmenizi dilerim.
Herkese selamlar.

Onurrr olanları yaz da güzelim lütfen geçenki gibi kurgu olmasın. Doğruları yaz kardeşimmm.Alalalaaaaa yok mu bu sitenin yöneticisi bu gidişata bi dur diyecek... :D :D :D :D

Boğa sen geliyormusun? Ben ank. şu an.....

Merhaba

Böylesi güzel bir organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum...

Bir aksilik olmazsa aranızda olmaktan mutlu olacağım...

Arkadaşlar, öğrendiğme göre çok kalabalık ve eğlenceli bir gün geçirmişsiniz. Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, ama hiç olmazsa ağzımıza biraz bal çalın... :)

Hakkın var Bülent......E hadi amaaaa...Anlatsanıza klavyelere sarılıp.... :wink:

Çatlatın bizi ortamızdan..... :evil: :) :D

Acaaip kıskançımdırrr.....Amaaaaaa kıskanmıycaaaaammm... :!: :!: :lol:

Şaka bir yana arkadaşlarr.....Allah içinize sindirsinn....Çok güzel bir pazar geçirdinizz....

AFİYET BAL ŞEKER OLSUN...... :p

ONOOOOOONNNNN.... :!: BAŞARDIIIINN...KUTLUYORUM SENİ CANIM BENİMM.... :wink:

GERÇEKTEN COK GUZEL BIR GUNDU UMULDUGUNDAN DAHA KALABALIKTI AMA GUZEL BIR GUN OLDU KATILAN ARK HEPINIZE TSK UAMRIM BUNU SIK SIK TEKRARLARIZ

Merhaba Arkadaşlar. Hepinize çook teşekkür ederim. Çok hoş ve sıcak dostlukların olduğu bir ortamdı benim için. Çok mutlu oldum yeni yeni arkadaşlar tanıdım. İnşallah daha sonra yine buluşuruz.

Güzel ve güzel olduğu kadarda sımsıcak dostlukların kurulduğu nefis bir gündü. Sanalda görüştüğümüz yazıştığımız arkadaşlarla reelde tanışmak ben ve eşim için oldukça keyifliydi.

Organizasyonu düzenleyen arkadaşlarımıza ve katılan tüm dostlarımıza eşim ve ben teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İnanıyorum ki bir dahaki organizasyon çok daha profosyonelce ve daha kusursuz olacak. Ankara dışından bu kadar fazla katılım olacağı doğrusu hiç aklıma gelmemişti.

Irmak İstanbul'dan gelmişti. Uzun zamandır sanal ortamda espriler yapan avatarında gülümseyen bu güzel kardeşimizle tanışmak ve hatta akşam Aygül'lerde buluşup kız kıza kısır partisi vermek çok güzeldi.(Bu işi eşim biraz kıskandı katılamadı ya ama olsun belli etmedi bunu)

Helal gerçek hayatta Veli imiş kendisi. Sohbet odasındaki kadar sımsıcak sohbet odasındaki kadar neşeli bir kardeşimizmiş.

Urfa'lı Şaiir'imiz: Muhammet gencecik ama içten ama samimi ve bir o kadar da dost canlısı bu kardeşimizin gülümsemesi benide eşimide çok etkiledi. Hayatının bundan sonrası hep gönlünce olsun güzel kardeşim.

Aygül Orhan: Eşimin işyerindende arkadaşı kendisini uzun zamandır tanıyor ve ailecek ikizlerde dahil çok ama çok seviyoruz.

Oya Tekin.: Oya hanım bizi biraz acemice buldu ama yinede beğendi organizasyonu herhalde. Oya hanım geleceğinizden haberimiz olsaydı Onur'u bu organizasyonda yalnız bırakmazdık ve çok daha itina ederdik. Bu seferlik böyle oldu sizinle tanışmak güzeldi.

Semino namı diğer Semih İzmir'li kardeşimiz. Esprili sadece esprili. Ve yine sadece esprili. Şaka bir yana yüreği güzel kardeşimiz. Seninle tanışmak da güzel.

Bülenti 92 den beri tanıyorum hiç değişmemişsin Bülent. (Bülent7340) Sadece biraz yaşlanmışsın yav.

Hatice(Minerva) fazla muhabbet edemedik ama sen en son görüşmemizden bu yana güzelleşmişsin söylemeden duramıycam.

Cafer (Baron du galiba niki tam hatırlayamadım) arabana külüstür dedim ya arabanı kıskandığımdan şaka yaptım. Biraz fazlaca araba hastayımdır da ama eşim arabada itiraf etti arabası çok güzeldi dedi. Güle güle kullan. Kazasız belasız.

Urfa'lı arkadaşlar bende aslen Diyarbakır'lıyım sizlerle fazla sohbet edemedik ama yinede bizim oralardan dostlar görmek ve sevgili Necla ablaya selam gönderebilmek güzeldi.

GÜZELDİ GERÇEKTEN GÜZELDİ

Merhabalar arkadaşlar pazar günkü buluşmada bulunduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.Gelen arkadaşlarımızın hepsinin yüzü gülüyordu.Yürekteki ışıklar gözlere yansımış her yeri aydınlatıyordu.Beni en çok mutlu edende herkesin mutlu olması ve gülmesi oldu.İşallah hep böyle güler ve mutlu olursunuz.Aslında böyle buluşmalara ne kadar ihtiyacımız olduğunun varkına vardım.Bunu daha sık yapmalız.Tanıyıpta uzun süredir görmediğim arkadaşları dostları görmek beni çok duygulandırdı aynı zamanda da çok mutlu oldum.Yeni arkadaşları tanıdığıma çok çok sevindim.Herkese teşekkür ederim.Sevgiler Muhammed............

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt