Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Programı] 5 Mart: Ankara'da beklenen buluşma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oya Tekin

Üye
Konular
59
Reaksiyonlar
0
2 Mart Perşembe gününde not: Kaılımın kalabalık olmasından dolayı organizasyon yeri ve saati değişmiştir:

Organizasyonun Tanımı: Ankara'da Bol Sohbet ve Tanışmaya Davet
Organizasyonun sahibi: Engelliler.Biz
Sitede Organizasyonu düzenleyen kişi(ler): Onon
Organizasyona katılım için gerekli katılım ücreti:Herkes kendi masrafını karşılayacak
Organizasyon Tarihi: 5 Mart 2006 Pazar
Organizasyon saati: 12:00 - 12:30 arası
Organizasyonun gerçekleşeceği adres: [size=6]ÇİFTLİK PARK CENTER[/size]
ULAŞIM: Arkadaşlar, ÇİFTLİK PARKCENTER'a nasıl ulaşıldığını bilenlerimiz vardır. Bilmeyenler için ben yinede yazayım. ilk olarak söylemeliyimki çiftlike ulaşmak biraz zor ama ulaştığınıza deyecektir. Öncelikle Sıhıye'den Trenler var çiftlik e giden(metro veya ankaray çiftlike gitmiyor bu yüzden karıştırmayın. çiftliğe giden trenler mavi.). 2. alternatif olarak. Kızılay SSK işhanı öünden çiftlike giden özel ve belediye otobüsleri var onlarıda kullanabilirsiniz.

Diğer açıklamalar:Geniş bilgi almak isteyen Onon'a müracat etsinler. :wink:

KATILIMCILAR:

1- Onon
2- IRMAK
3- ORHAN
4- Minevra
5- Dilemma
6- helal+2
9- Evren
10- adrenalin
11- burakgumus
12-sevdamasali_06
13-msg
14-gul
15-Ceylancan
16-öteki
17- ==ORHAN==
18- Sessizce_
19- semino
20- denizce
21- deryaaslanturk + eşi
23-mavigul
24-erdem_06
25-max_red_line
26-beril
27-masal
28-hamide
29- urfalışair
30-

Adresi tam yazın lütfen bende gelmeye çalışacağım.

Oya benide eklermisin lütfen evet nihayet havalar düzeldi uzunca bir aradan sonra yine birlikte olacağız arkadaşlarrr hadi bakalımmmmm :D
tabi Dilemde gelecek aman unutmayınn yazmayı :evil: :D

merhaba

MERHABA HERKESE. GERÇEKTEN SEVİNDİM HEM TOPLANMAYA AMA ÖZELLİKLE IRMAK ARKADAŞIMLA BULUŞMAYA SEVİNDİM. ONUN BENDE YERİ AYRI. YAĞÇILIK FELAN DEĞİL SAMİMİ DÜŞÜNCELERİM :wink: NEYSE İNŞ. Bİ AKSİLİK OLMAZSA BEN VE 2 ARKADAŞIM ORDA OLURUZ BİRİNDEN EMİN DEĞİLİM AMA GENE DE 3 KİŞİLİK YERİ BİZE ÖZELLİKLE BAŞ KÖSEYİ BİZE AYIRIN DERİM :D NEYSE BYE

****KABERSİZ DÜĞÜN OLMAZ, AŞIKSIZ SEVDA OLMAZ, GÖNÜLSÜZ İŞ OLMAZ****

Evet arkadaşlar hadi bakalım.

buluşalım artık.

Oyacım evren ve adrenalin'ide eklersen sevinirim ;)
onlar olmadan asla :)

Adresi tam yazın lütfen bende gelmeye çalışacağım.

Samatya, kızılay meydanında, gima karşısında.
yapıkredi bankasının hemen yanından giriş.
asansör var giriş için. ve aynı katta wc lerde mevcut.

kalabalık olcak gibi yine. ;)

merhabalarr

Başka bir tarif veriyim arkadaşlar. Kızılayda ziya gökalp caddesi 1 numara soysal çarşısının girişte hemen yan tarafında asansörü var samatyanın. Yalnız onur, oranın asansörü bazen arızaya giriyor. minerva bilir. biriniz öğrenebilirse çalışır durumda mı olduğunu...

Beni eklediğiniz için teşekkür ederim ama benim gelebileceğim çok da kesin değil. Siz yine de bensizmiş gibi davranın. Eee şehirdışından geliyorum. Birçok işim var halletemm gereken. Ama umarım görüşebiliriz diyim. :)

HER KİMİN KATKISI VARSA ONLARI KUTLUYORUM

GERÇEKTEN GÜZEL BİR ORGANİZE KEŞKE BENDE ARANIZDA OLMAK İSTERDİM. ARTIK BİR DAHA Kİ BULUŞMAYA HEPİNİZİ ÖĞRENCİ KENTİ ESKİŞEHİRE BEKLERİM HEPİNİZİN EĞLENCENİZİ KUTLARIM İYİ VAKİT GEÇİRMENİZ DİLEĞİ İLE

HELAL OLSUN SANA IRMAK
GİTTİĞİN YERDE ORGANİZE YAPIYOSUNN ANKARALI ARKADAŞLARRR BOL BOL EĞLENİN BENİM YERİMEDE OYNAYIN SİZE İYİ EĞLENCELERR

İSTANBULDA ORGANİZE OLSADA BENDE GİTSEMM HİÇ GİDEMİYORUMM

BENDE VARIMMMMM

ARKLAR BENDE VARIM ARABALARI NERE BIRAKACAZ OYLE BI YER SECMISSINIZ KI :) NEYSE BAKACAZ CARESINE

Bir aksilik veya bir iş çıkmadığı sürece bende geliyorum.

Görüşürüz. :wink:

Merhaba
Beni de listeye eklerseniz sevinirim. Samatyada birbirimizi nasıl bulacağız. Neresinde olacak arkadaşlar. Görüşmek dileğiyle .

Size iyi eylenceler arkadaşlar
bu sene aranızda olamıyorum :(

Irmakcım, inan hiç yabancılık hissetmiyeceksin
Ankara grubu okadar sıcak ve misafir perver ki :)
Geçen senede benim için toplanmıştılar.
hepsi çok şeker insanlar.

ya bensiz bir toplantı :?
kıskanmadım desem yalan olur :wink:

merhaba

otoopark olayı ssk iş hanının altında var en yakın olarak sanırım ordan soysal işhanına kadar tabana kuvvet olcek:) neyse orda görüşmek üzre bye bu arada benimle gelecek arkadaş sayısında artışta olur azalışta ben +2 kişi demiştim ama hayırlısı gerçi baş köşe bize ait diilmi:D

otoopark olayı ssk iş hanının altında

Tabiki kapalı otopark olduğu için LPG'li araçlar giremez! :lol:
Mekan güzel bir yer
ama
çok büyük bir yer olduğu için yeni gelenler (kimseyi tanımayan arkadaşlar) sizleri bulamayabilir.
Bir de o gün kalabalık olur
ilk defa gelecek arkadaşlar mutlaka birinin telefon numarasını alsın, gelince haberleşsinler

sevgiler

yolun karşısında gima nın önünde, tam yol üstü, özürlü parkı mevcut.

ayrıca diğer köşegeninde YKM önünden geçerken, Bulvar üzerinde, özürlü parkı var.

atatürk bulvarından inerken (bakanlıktan aşağı) gimaya gelmeden, metro çıkışı yanı, özürlü parkı var. hemen kavşaktan önce, samatyaya çok yakın buda.

pazar günü yetişebilirsem geleceğim ufak bir işim çıktı ama gelmeye çalışacağım, gelemezsem sizlere iyi eğlencelerer...

Arkadaşlar Organizasyonun saati biraz geç değilmi. Ben şehir dışından gelecem ve günübirlik olacak. Tekrar geriye dönmem geç olur geceye kalmak zor olur bana. Saati biraz geri almak mümkünmü acaba. Gelmeyi çok istiyorum. Bütün işlerimi şimdiden yapmaya çalışıyorum gelmek için. Pazar Görüşmeleride iptal ettim. Saat 12 olsun mümkünse.

Arkadaşlar listeye benim ismimide ekleyebilirsiniz. Ceylancan la birlikte gelicez. Kızılay otobüslerine biner, Kızılay GİMA da ineriz. Sonrası Allah büyük. (Minerva da büyük :)) Görüşmek üzere.

Re: [Engelliler.Biz] 5 Mart: Ankara'da beklenen buluşma...

17- denizce

Sevgili sessizce gimanın önünde inmekle otobüsten olayı %90 çözüyorsun çünkü şöyle bir karşına bakınca zaten soysal iş hanını ve biraz başını kaldırıp bakıncada sana el sallayan bizleri görebilirsinnn :lol:
Pazar gününü sabırsızlıkla bekliyorum uzun zaman oldu sessizce :D
(ama nicki aldatmasın sizleri arkadaşımız pekde sessiz değildirrrrr :D :D :D )
Kader seni her zaman bekliyoruz artık davete hiç gerek yok biliyorsunnn inşallah yazın yine görüşürüzzz :wink:
evet onur kalabalık olacağızzz gibi görünüyorrrr hadi bakalım :D

==ORHAN==' Alıntı:
Arkadaşlar Organizasyonun saati biraz geç değilmi. Ben şehir dışından gelecem ve günübirlik olacak. Tekrar geriye dönmem geç olur geceye kalmak zor olur bana. Saati biraz geri almak mümkünmü acaba. Gelmeyi çok istiyorum. Bütün işlerimi şimdiden yapmaya çalışıyorum gelmek için. Pazar Görüşmeleride iptal ettim. Saat 12 olsun mümkünse.
Sahiden yahu, saat 14 biraz geç değil mi?
Bence buluşma saatinin erkene alınması konusu değerlendirilebilir. Gelebilen erken gelir, gelemeyen geç...

Teşekkür ederim Bülent dikkate aldığın için. Ben Aksaray'dan saat 08.00 de binsem 11.30 da orada olabilirim. Saat 14.00 gibi ayrılsam 18.00 i bulur benim tekrar Aksaray' dönmem. Burada akşam ulaşımda sıkıntı var geç kalırsam eve gitmem güç olur..

arkadaşlar programda bi değişiklik yapıyoruz.

Ankara dışından gelecekler için daha erken ve kalabalık olacağımız için daha geniş bi yer düşündük. Daha öncede buluşma düzenlediğimiz, alışık olduğumuz, çiftlik bize daha uygun görünüyor. çünkü bu kadar kalabalık olunca samatyada sıkıntı yaşayabiliriz.

bu yüzden yeni program:

[size=7]5 mart pazar saat 12:00 - 12:30 arası ÇİFTLİK PARKCENTER'da buluşuyoruz.[/size]
çiftliği bilmeyenler bana veya diğer arkadaşlara danışabilir.

teşekkür ederim

[size=6]kokoreç partisine hazır olun[/size] :);) :p

buluşma

Ben de ankaradayım ve bu buluşmaya beni de eklerseniz sevinirim. Bir aksilik çıkmazsa o gün gelicem. Ben ilk kez katılmış olacağım. Tek sorun biraz geç gelebilirim. 15.30-16.00 civarı umarım orda olursunuz. Görüşürüz.

Onurcum sanırım bazı arkadaşlar hala Kızılay'da olacak sanıyor gelecek olanlara özel mesajla bunu bildirirsen iyi olur sanıyorum.

ARABASI OLMAYAN VE YERI BILMEYEN ARKADASLAR BIR KACINIZI BEN KIZILAY GIMANIN ONUNDEN ALABILRIIM ARABASI OLANLAR OLMAYAN ARK YARDIMCI OLURSANIZ DAHA IYI OLUR YER GUZEL ASLINDA AMA GELEMEYECEK DURUMDA OLAN ARK VAR ISTEYENLER MSJ BEKLEIYORUM OGUN BEN BIRKAC ARK ALABILIRM

Çiftliği biliyoruz ama Park center nerde biraz anlatırsanız sanırım buluruz.
Kızılay olsaydı eşimle birlikte otobüsle gelecektik. Şimdi çiftlik olunca mecburen arabayla geleceğiz. :(

Arkadaşlar Biletimi şimdi aldım. İnşallah Allah'tan bir mani çıkmazsa pazar gün saat 11.00 de Kızılay'da olacağım. Görüşmek üzere. Şimdi işlerimi toparlıyorum.

IRMAKCIM PAZARGUNU KIZILAY GIMANIN ONUNDE OLUN BEN 5 KISIYE KADAR GIMATIN ONUNUNDEN BAZI ARK BEN ALIRIM ARKADASLAR SIZ SAAT BELIRTIN O SAATE SIZI BEN ALIRIM

Orhan kızılayda olmayacak organizasyon yeri değişti çiftlikte olacak detayları Onon'dan alabilirsiniz. Bir yanlışlık olmasın diye tekrar belirteyim istedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt