Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Programı] 10 Eylül: Ankara'da muhabbet arayanlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cuma akşamı gece bu bölümü okurken "neden ben gitmiyorum ki?" sorusu geldi aklıma. Cevap "Tabiki gidiyorum" oldu ve ani bir kararla Otobüs firmasını aradım yanımda duran hiç çalmadığı için varlığını unuttuğum telefonla. Günün son otobüsünün 02:30da olduğunu rezarvasyon yaptırmaya gerek olmadığını ve gidince bilet bulabileceğimi söyledi adına müşteri hizmetleri görevlisi dedikleri hanımefendi.

Saat 01:30'a kadar oyalandım ve çıktım evden Maslakta Bankamatiğin önüne geldiğimde bulamadım kartımı ve az zamanım kalmıştı günün son otobüsünün kalkış saatine ama bulamadım kartımı. Cep telefonuyla ulaşmaya çalıştım sevgili bankamın gecenin o saatinde mesai yapan personeline. Nasıl olsa kartsız işlemde yapılıyor artık bankamatiklerde. Arıyorum. Kayıp çalıntı kartlar için 1, şifre değişikliği için 2 internet şubeliği için 3 şunun için 4 bunun için 5 ama bir türlü demiyor müşteri hazmetleri için bu!
:twisted:

Çaresiz arabaya bindim belki buralardadır diye karıştırırken torpido gözünden çıktı nalet olası kart. Büyük bir sevinçle az önceki bankamatiğe gittim ve bu dertten kurtuldum.

Otobüs firmasının Alibeyköy tesislerine gittiğimde bilet kalmamıştı :cry:

Oradaki bütün firmaları dolaştım bilet yok sabaha kadar :cry:

Gidemeyecek miyim yani? Hayır gitmeliyim.

Hemen Atladığım gibi Harem Otogarına. Ama bütün firmaların ışıkları sönmüş otogarda in cin top oynuyor. son otobüs 20 dk. önce çıkmış perondan. Şansa bak bee.. tüh!

Enson Metro'nun Dudullu tesislerine gittim. Orayı da bi saat aradım. 2 saat sonra Ankaraya var bir tane ondada 2 rezarvasyonlu yer dışında yer yok. Yarım saat tedirgin bekleyişten sonra yaptığı rezervasyona gelmeyen bir yolcunun biletini aldım. Ve kurtuldum bu derttende :lol:

Uyandığımda A.Ş.T.İ deydim. Ankarayla Kızılaya vardım. kaderb'yi aradım inanmadı. Evreni aradım oda inanmadı. Evren geldiğinde misafirine çay ısmarladı.

Daha sonra Çiftliğe gittiğimizde arkadaşların bir kısmı orada bekliyordu.
bir saate kadar herkes geldi
yeni tanıştığım Veli, şafak, sephia, bendeniz, msg, shugababy, masal, sevda masalı, aysu, adrenalin, Grapher, Zamansız ve Felsefeterapisti sizlerle tanışmaktan büyük mutluluk duydum. İyi ki gelmişim.

Ve istanbuldan gelen diğer arkadaşlar, kader, çiğdem, gülser, ayşegül, halide beni tek manyak olmaktan kurtardığınız için sizede teşekkür ederim.

İyi ki varsınız
İyi ki gelmişim

Herşeye değerdi :lol:

seyfo tebrik ederim canım...

nihayet fazla uğraşlar sonucu varabiilmişsin... :D

çok uzak ya...bende gelmek istiyrdum ama... :( :( :(

ARKADAŞLAR BENİM ÇENEM ORGANİZASYONLAR SONRASI ÇOK DÜŞER ÖZELLİKLEDE BURAYA YAZARKEN AMA O KADAR ÇOK O KADAR GÜZEL İNSANLARLA TANIŞTIK Kİ HANGİ BİRİNİ YAZAYIM İNANIN KELİMELER YETERSİZ KALIRRR
BENDE SEVGİLİ ÇİĞDEM E KATILARAKTAN HARİKA BİR HAFTASONU İDİ DİYEBİLİRİM
VE ANKARA DIŞINDAN GELEN YENİ TANIŞTIĞIMIZ ARKADAŞLARRRRR SEVGİLİ ÇİĞDEM & EKİBİ, KADER,HAMİDE,EMİNE,AYSU,SUGABABY VE ANKARADAN YENİ TANIŞTIĞIMIZ SEVDAMASALI,BEN DENİZ,FELSEFETERAPİSTİ,SEPHİA,ZAMANSIZ HEPİNİZİ TANIDIĞIMA ÇOK SEVİNDİM İYİKİ GELDİNİZ İYİ Kİ GELMİŞİZ VE BİRLİKTE GÜZEL BİR GÜN GEÇİRME FIRSATINI YAKALAMIŞ OLDUK HEPİNİZE TEŞEKKÜRLERRRRR :D

(ONURRRRRR RESİMLER NİYE YOK BAKİİM
HELE RESİMLERİ BİR KOY BAKALIM SİTE ALBÜMÜNE BU KADAR KOLAY KURTULAMAYACAKSINIZ DİLİMDEN ARKADAŞLARR TABİKİİİİİİİ DERMİŞİMMMMM :wink: :D )

Guzel ve hoş bir ortamdı..birde benim icin surpriz de oldu.bu surpriz ise msg ile karsılasmam idi.kendisini iyi tanıdığım halde orada karsılasacağımı hic aklıma gelmezdi:)

bu guzel beraberlik umarım hep devam eder.
sağlıcakla

Ben de Cumartesi günü çok cici ve beyfendi arkadaşlarımızla tanıştığım için (birkaçını tanıyormuşum önceden sürpriz oldu) çokkkk mutluyum. Hepiniz o kadar yürekleri büyük ve neşeli insanlardınız ki inanın bir daha ki buluşmayı iple çeker oldum.

Hepinizi çok öpüyorum. Bir daha ki organizasyona kadar kendinize iyi bakın olurmu.

Arkadaşlar biliyorsunuz genelde buluşmalardan hemen 1 gün sonra eklerdim resimleri ama bi takım sebeplerden dolayı dün hiç fırsat olmadı.

ama bu akşam ilk işim resimleri siteye eklemek olcak..

ve tabiki değerli magazin yorumcumuz minervada değerli yorumlarıyla renklendircek resimleri.... :evil:

:)

Onur fotolari bekliyoruz,bari bizde gorsel olarak aranizda olmaya calisalim hissederek.

Merhaba

arkadaşlar Onur çok teşekkür ederim sıcak ilginiz için inanın çok güzel bir ortamdı ama sonrası bizim için acı süpriz oldu dün dayımlarla pikniğe giderken trafik kazası geçirdik Allah hepimizi korudu gece yarısına kadar hastanedeydik Gazi'de.
Edamda problem vardı çok şükür atlattık bense sinirlerim altüst saatleerce ağlamaktan sakinleştiriciyle ayakta durabildim.
Öyle güzel günün ardın bu kaza şok yaşattı bize.
Ama Allah'a şükür iyiyiz ama dayıcımın arabası hurdaya çıktı.
sevgiyle kalın

Canım geçmiş olsun
Çok şükür size bi şey olmamış

Çok geçmiş olsun aysu edacım nasıl şimdi iyi mi?Çok üzüldüm ama neyse ki iyimişsiniz...

sağolun çiğdem,zamansız inanın tek düşündüğüm Edacımdı oyyy kıyamam ben ölseydim bile umrumda değildi ama inanın azda hızlı gelse idi ailece bitmiştik. :(
Rabbime binlerce şükür

Aysu canim cok cok gecmis olsun,sukurler olsun canlariniz sag gerisi onemli degil Allah korumus tekrar gecmis olsun.

Sizlere birşey olmamış, en önemlisi de bu, Allah korumuş.

Çok Geçmiş Olsun...

sağolun sevgi hanım msg inanın zordu çok şükür bizler iyiyiz ruhen sarsıldık

Merhaba güzel gündü cumartesi ama dünkü kaza çok kötüydü şükür iyiyiz hepinize teşekkürler

geçmiş olsun, yapılabilecek bişey varmı?
gerçektende o gün çok iyidi.
Bende bir arkadaşımın yakınına aynı günn akşamı kan verdim. hayat herşeye rağmen devam ediyor. sıkıntılara imkanlar dahilinde katlanmaya sürdüreceğiz.

Aysu çok geçmişler olsun.
çok üzüldüm ama çok şükür siz iyisiniz.

sağlık olsun... yapabilecek herhangi bişey varmı?

hoşcakalın

slm

çok geçmiş olsun ve rabbim birdaha yaşatmasın inş.

Aysu'cum çokkk geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin. Cana gelen mala gelsin. Sizler iyisiniz ya. Eda'cıma (gelinime :) ) iyi bak tabi kendine de :) öpüldünüz

O kadar güzel bir günden sonra bu kaza çok üzücü oldu gerçekten...Yeniden çok geçmiş olsun...Ama çok güzel bir gündü hepinizle tanışmak beraber vakit geçirmek eğlenceliydi...Umarım bi daha yeniden toplanırız

Aysu, büyük geçmiş olsun! Sizlere bir şey olmadığına sevindim, bence de "cana geleceğine mala gelsin!"

Geçmiş olsun aysu, verilmiş
sadakanız varmış ta kimseye bir şey olmamış.

aysu çok geçmiş olsun,geçirdiğimiz güzel bir günün ardından böyle olay yaşamanıza çok üzüldüm.

bende aranızda olmayı çok isterdım ama şuan işlerım geregi diyarbakırdas bulunmaktayım umarım birgun yolunuzu şaşi
şaşirız diyarbakıra gelir misafirım olursunuz.iştew o zaman yer yuzunun en mutlu insani ben olacam mutlaka bir organişzasyon yapip gelmelisiniz diyarbakır hiç böyle görmedınız kuçuk paris:))

Günaydın arkadaşlarım hepinize teşekkür ederim ilginizden dolayı evet iyiyiz gerisi boş :)
ve koşan sinek diyarbakır iyide bizlerin gelmesi zor gibi sen bu taraflara gelmelesin bence :)

Merhaba arkadaşlar,
az önce istanbula geldim ve şuan evimdeyim
ayağımın tozuyla hemen pc başına geçtim
inanın çok güzel bir organizasyondu
bukadar samimi, içten, sıcak insanlarla tanışmak beni çok mutlu etti
hepiniz çok ilgili ve alakalıydınız sevgili ankaralı dostlarım
tekrar, tekrar teşekkür ederim hepinize.

ve konyadan gelen arkadaşım hamide senide tanımak çok mutlu etti beni
iyiki geldin arkadaşım sağol.

Herkesle tanışmak çok çok çok çok çok güzeldi. En çokta EVREN' le(vukuatlı olduğum arkadaşımla )tanıştığıma memnunum. o olmasa oraları nasıl bulurdumki ben)

Aysu sizede büyük geçmiş olsun.

..................

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt