Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] İzmir Ödemiş'de buluşturuyoruz | 31 Ekim - 2 Kasım 2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akşam yola çıkıyoruz, hayırlısıyla sabah izmirdeyiz.herkese selamlar...

Selam ben tek kişi demiştim.Ama arkadaşım geliyor :)
Şuanda otobüsteyiz geliyoruz

Dönüş yolundan yazıyırum, Teşekkür ederiz 2 gün güzel ve arkadaşlarla birlikte süperdi ;)
Tanıştıklarımla çok güzel bir eğlenceydi.Tekrar her şey için teşekkürler Ödemiş :)

arkadaşlar foto yokmu merakla bekliyorum resimlerinizi eger sakıncası yoksa:)

:rolleyes::rolleyes:

Emeği geçen herkese çok teşekkürler..Güzel bir buluşmaydı, keyfli ve eğlenceliydi..
Özellikle çok fazla emeği geçen Gaziantep grubu ve dernek başkanı Çetin beye,misafir perverliği için çok teşekkürler..
Kendimi Gaziantep'te gibi hissettim :)

Bundan sonra çetin başkanımızın olduğu her buluşmaya katılmaya çalışacağım.çok emeği geçti gerçekten.antep gurubuna sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. :)

Sibel hanım ve çetin beye teşekkürler.organizasyonun iyi geçmesi için ellerinden geleni yapmışlar .yüreğinize sağlık.ben çok eğlendim.

Gölcük kartpostal kadar güzel bir yer...

Benden bu kadar.tüm arkadaşlara sevgiler.

Ödemiş Zihinsel ve Bedensel Engelsiz Yarınlar Derneği Başkanı olarak "81 İLDEN GELEN ENGELLİLERİ ÖDEMİŞ'TE BULUŞTURUYORUZ"etkinliğimizi hayırlısı ile tamamladık.Bizler bu buluşmayı Ödemiş Kaymakamlığı ve Ödemiş Belediyesi'nden sıfır destek almadan hazırlandık.Buda bizlerin daha fazla emek ve çaba harcamasına sebeb oldu.Bizlere göre gelen misafirlerimizin memnuniyeti çok önemliydi.Bizler kader arkadaşlarımız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.Takdir katılan misafirlerimize aittir.Etkinliğimize katılan herkese çok teşekkür eder iyi yolculuklar dileriz.Ayrıca buluşmamıza varlıklarıyla renk ve anlam katan Gaziantep Dernek Başkanım Çetin GÖREN ve Değerli Üyelerine çok teşekkür ederiz.

Son düzenleme:
Bizlerde size teşekkür ederiz Sibel hanım buluşmamıza renk ve anlam kattığınız için

cidden harikasınız :)sizleri seviyorum,fotolar için çok teşekkürler bizi bu güzelliklerden mahrum etmediniz saolun arkadaşlar:eek:

Emeği geçen herkese teşekkürler :) ortada ciddi bir emek ve özveri vardı...Sevgi neydi ? Sevgi emekti :) sevgi saygı ve selamlarımla

Hasan Bey,harikasınız ağzına ve yüreğinize sağlık, buluşmamızda 23 il vardı toplamda 80 kişiydik otellerde, dernek üyelerim ve derneğimize gönül verenlerle bu 300 kişiyi buldu evet gerçekten emek vardı çünkü yerel yönetimmimiz bu dönem bizi sahiplenmedi.Ama biz engelsizleriz bizi kimse yapacağımız bir işten alıkoyamaz öncelikle ilçe halkıma sonrada siz katılımcı misafirlerimize kucak dolusu sevgi ve teşekkürlerimizle...

Siz üzerinize düşeni yaptınız bence Başkanım...Bir farkındalık oluşturdunuz kanımca...Onun için bırakın ''simdi onlar düşünsün'' :)
Sizler gibi güzel insanları ve Ödemiş gibi şirin bir ilçeyi tanımak ve de yaşamak çok güzeldi...:) Tekrar emeğinize sağlık...

Bizler birbirimizi sahiplenir çığ gibi büyür bütünleşirsek aşamayacağımız engel kalmaz zaten.Saygı ve sevgilerimizle

Öncesinden biletimi aldığım gitmeyi çok istediğim bir organizasyondu... Ama bazı şeyler kısmet olmayınca olmuyor... Bir aileye sıkıntılar gelince üst üste gelirmiş, ne yazık ki ailevi sıkıntılarımdan dolayı gelemedim... Ve adımı yazdırıp gelemediğim için serpil başkanım ve diğer emeği geçen herkesten özür dilerim...

kimileri konuşur, kimileri icraat yaparmış. kuruluşunun üstünden henüz 1 yıl geçmemişken yaptığı güzel icraatlarla herkesin takdirini ve saygısını kazanan Serpil Hanım'a ne kadar teşekkür etsek azdır. Elinize yüreğinize, emeğinize sağlık...

Serpil hanım sizler elinizden gelen herşeyi çok güzel yaptınız emeğine yüreğine sağlık.Artık bizi kimse durduramaz bunu öyle bilsinler ...

Çok teşekkür ederim arkadaşlar,katılan misafirlerimizinde yüreğine ve ayağına sağlık ayrıca katılımcı arkadaşlarıma duyurulur.İlk geceki dernek bina tahsisi bugün itibarı ile onaylandı.Bunda sizlerinde payı var paylaşmak istedim sevgilerimizle
Katılamayan arkadaşlarımız üzülmesin seneye bidaha yaparız....

Serpilciğim küçük bir ilçede engelli buluşması düzenleyip 80 kişiyi Türkiye'nin her yerinden bir araya getirmeniz çok önemli bir olay... ortamı müsait olan illerimiz de böyle bir organizsyon yapılamazken siz küçük bir ilçede bunu başarmanız harika...bizim için aylardır emek çaba verdiniz.. bizlere güzel sevgi dolu yüreğinizi açtınız başka ne isteyebiliriz ki.. sizlerle.. dostlarımla.. özlem hasret giderdik yeni arkadaşlıklar edinmeme vesile oldunuz..ilçenizi halkınızı tanımak görmek çok güzeldi ve özellikle eşiniz ve siz müzeyi gezmem konusunda göstermiş olduğunuz fedakarlığını için çok çok teşekkür ediyor selam ve sevgilerimi iletiyorum

Binanın tahsis edilmesine çok sevindim gerçekten. Gözünüz aydın.hayırlı olsun :)

Tebrik ederim Serpil hanım çok sevindim.Hayırlı olsun...

Değerli dostlarım sevgi dolu sözleriniz beni gerçekten çok mutlu ediyor evet uğraştığımız çok doğru Nazlı'cım,ama inan SİZLER İÇİN DEĞERDİ VE DEĞDİ
bizim tek isteğimiz misafirlerimizin memnun ayrılmasıydı bunu da BAŞARDIK ÇOK ŞÜKÜR.....
Ayrıca sayenizde 1 yıldır tahsis edilmeyen dernek binamıza kavuştuk....

Serpilciğim ilgi ve alakana .. emeğine.. yüreğine sağlık bunu herkes beceremez canım ancak yüreği büyük insanlar becerebilir onlrdan bir taneside sensin..derneğin içinde seni kutluyorum hayırlı olsun Allahım utandırmasın canım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt