Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep Buluşması | 20-21-22 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gaziantep buluşmamıza son 2 gün kaldı sevgili dostlar..Rabbim hayırlısıyla gelecek olan kardeşlerimizle kavuşturmayı nasip etsin inş...

Buluşmayı hazırlayan arkadaşların emeklerin sağlık inanıyorum ki çok güzel bir organizasyon olacak.ben cuma gün izin alamadığım için gelemiyorum hepinize iyi eğlenceler arkadaşlar

iyi eylenceler dostlar emegi gecenlere tesekkurler aranızda olmak isderdim ama malesef

slm.gaziantep buluşması çok güzelikler ile sona erdi.bu buluşmada emegi geçen herkese çok çok teşekkür ederim.çetin bey de saygılarrr

Gittiğim eğlendiğim keyif aldığım en güzel buluşmalardan biriydi... Çetin abiye, ailesine ve ismini sayamadığım diğer emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler... Bizimle tek tek ilgilendiler... Ev sahiplikleri ve enerjileri muhteşemdi. Çetin abinin yapacağı her organizasyona işim olmadığı sürece gitmek için tüm şartlarımı zorlarım... Gerçekten mükemmeldi.

Tşk ederim ÖMÜR benim için sizin keyfiniz daha önemliydi umarım herşey istediğiniz gibi olmuştur....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt