Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Gaziantep Buluşması | 20-21-22 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
slm bahar tamm kesin değil....daha organize etmeye çalışıyom .....

kısmet olursa gelmek isterim ayarlayabilirsem bakalım.

beklerim herzaman başım üstünde yeriniz can dostlar

Günaydın hasan kardeş

Hayırlı günler buluşmaya kalan son 11 gün .....

urfa antep arası 155 km ve gidiş geliş 310 km ve 4 saatlik bir yolculuk eder.ona göre düşünülsünnnnn

urfa iptal belediyenin verdiği otobüsler urfa yolcuğuna uygun değil arkadaşlar.......

Bu buluşma gazi şehrimizin yemeklerini ve tarihi güzelliklerini görmek isteyenler için büyük bir fırsattır...
bu organizasyonu düzenleyen çetin başkana teşekkür ederiz...

[FONT=Helvetica][/FONT]Tarih ve Kahramanlığı,tarihe geçecek yemek kültürü ve konukseverliği bir arada yaşamak için buyurun Gaziantep'e gelin...

sevgili gönül dostlarım hepinizin mübarek ''BERAT KANDİLİ''ni kutlar sağlık dolu bir yaşam dilerim...saygılar...

hayırlı sabahlar arkadaşlar .....:)
buluşmaya kalan son hafta......:::::::)

slm çetin bey ilginiz çok teşekkür sizden şu engelli kadroların artırılması ıle ılgılı bır destek versenız cok memnun oluruz mesal eskı bakanımız fatma hanıma konuyu anlatma ımkanınız varsa memnun oluruz saygılarımızla

günaydın arkadaşlar kalan son 4 gün .....:)

ben ve 1 arkadaşımıda yazarmısınız.bir engel çıkmazsa ordayızz inşalalh

biz cumartesi sabahı katılacagız size yetişebilirsek

hayırlı akşamlar arkadaşlar......

mercan hanım bir sıkıntı olmaz ,yanlız saat kaçda antepde olacagınızı bildirirseniz sevinirim..

ve Gaziantep hazır 81 ilden gelecek olan engelli kardeşlerimizi bekliyor...son 3 gün...

Güzel bir organizasyon olacağın inanıyorum... Sonuçta verilmiş bir emek var. Herkesin emeğine sağlık...

slm arkadaşlar ..son 3 gün
teşekürler Ömür hanım sizinde dilinize sağlık

çetin bey öncelikle emeğinize sağlık. Antep görmek istediğim şehirlerin başındaydı gelmeyi çok istiyordum fakat işlerim nedeniyle gelemiyorum katılan herkese iyi eğlenceler.

Slm arkadaşlar hayırlı akşamlar. Sağ olasın elif.-kız inş seneye gelirsin.

Gelmeyi çok isterdim cidden.umarım başka zaman.güzel bir buluşma olacağına kesinlikle inanıyorum.amasyada gördüğümüz kadarıyla antepliler çok neşeliler.

evet antepliler herzaman eğenceyi severler....:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt