Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Amasya 03-04 Haziran yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abi ne ettisn sayıları çifter çiftermi gidiyon yoksa ben heyecandan sayı saymayımı unuttum :))

Az kaldı öz kaldı..geri sayımı yapanlarda hep yaşı pir olanlara kalmış...onlarda 1 i 2 sayıyorlar ne kadar sabırsızlıkla bir an evvel varalım da bir araya gelelim de hasret giderelim diye.....ağalarım ekelerim...bekleyin sabırla...az kaldı...hasan hocam sen bir iki uzun kollu ile bir çeket al da..ne olur ne olmaz babından..şimdiden gelen dostlarla bol muhabbetli çaylar kahveler içersiniz...bizlerde resimlerinizle yetiniriz...iç çeke çeke...
""SEVGİ SELİNDE BOĞULASINIZ""""...

arkadaşlar iş ve il degişikliğinden dolayı ben katılamıyorum buluşmaya şimdiden iyi eglenceler

çok güzel geçmesi dileğiyle bütün arkdaşlara iyi eğlenceler beni tanıyan arkdaşlarım benim yerimede eğleninnn huzurlu mutlu bir okadar iyi eğlenceler herkese

duygu_bahçesi;
Say o zaman,yarin 1-salı 2-çarşamba 3-perşembe biz yolda cuma sizdeyiz,bitti.
Yav!Nurullah Ağabey bir süpriz yapıpta geliversen ne hoş olurdu...

Ali-42 arkadaşım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim keşke sizlerde bizle olabilseydiniz daha çok sevinirdik..
yörük oğlu arkadaşım gelememene üzüldüm.sizle tanışmayı isterdim.ama kısmet değilmiş.hayırlısı olsun.
arkadaşlar gelmek isteyen olursa bu gelmeyen arkadaşlarımızın yerine sizleri ekleye biliriz listemize.....
..kadir uyus arkadaşım sana şimdiden hayırlı yolculuklar.
emrullah abim gelince sayıları birlikte tekerrür ederiz olarmı :))
nurullah abi inş nurullah abinin dediği gibi bir sürpriz yaparsın hepimize...
cuma sizleri otogarda bekliyor olacağım.Gelecek olan arkadaşlarımızı otogardan toplu halde alacağız bir otobüsümüz sizler için hazır halde orda olacak saat 9 a kadar. ve mümkünse cuma burda olmaya çalışın sizler için mini bir şehir turu hazırladık.gezeceğimiz yerlerin hepsi aynı istikamette sizleri yormadan küçük şehrimizde kocaman yüregimizle sonzuz sevgimizle ağırlamaya çalışacağız.cuma gündüz otoğardan sonra otele çıkacağız hep beraber yerlerimizi ayarladıktan sonra açık havada muhteşem bir kahvaltı sonra gezimiz belki sürpriz bir fasıl ziyafeti otelde akşam yemeği ve eğlence...
ve cumartesi yine gelecek olan arkadaşlarımız otogardan alınacak hep beraber otelde kahvaltı ve saat 10 - 11 gibi ilimize 20 dakika uzaklıkta ki ilçemizin yedikır piknik alanında mangal ziyafeti ve eğlencemiz...hadi arkadaşlar herşey hazır eksik olan sizsiniz amasya sizileri çok seviyor ve sizleri bekliyor....

Özlem daha önce harika olduğunu söylemişmiydim...Harika bir proğram.Emeklerine sağlık.

canım hocam.sizler herşeyin en iyisine en güzeline layıksınız ben ve arkadaşlarım da sizlere en güzelini sunmaya çalışacağız inş....

Amasyanın guzel kızı canım duygubahcem
aranızda olmayı o kadar cok isterdimki anlatamam.. ama malesef gelemiyorum.. şimdiden iyi eylenceler diliyorum tüm katılan dostlara..
senide gösterdigin azim ve cesaretinden dolayı kocaman kocaman kutluyorum bitanem .yüregine saglık...!
istanbuldan giden tum dostlarla sana selamlar kucak dolusu sevgiler yolluyorum..
sende bana umarim AMASYA ELMASI yollarsın:)))
iyi tatiller iyi eylenceler arkadaşlar.. tadını cıkarın bu güzel beraberligin...
SEVGİLERİMLE...

pışıkkkkk sen gelme elma iste yok elma falan :))
canım benim bende sizlerin yanımda olmasını çok isterdim ama kısmet olmadı nedense hayırlısı inş. artıkın ekimde ben istanbula gelince görüşürüz bitanem bende seni kocaman öpüyorum .....kucak dolusu sevgi ve selamlar bitaneme...

helal olsun sana kocaman yürekli canım hemşom tek başına bu kadar yükün altından alnının akıyla şu ana kadar kalktın ve inşallah 5 haziran akşamı eve gittiginde yorgun ama çok mutlu olacaksın ve tabiki bizlerde evlerimize giderken tadı damagımızda kalan bir dostluk şöleninden aklımızda kalan anları tekrar yaşayıp yüzümüzde mutlu bir gülümsemeyle yolculugumuzu yapacagız.. ve tabikii kulaklarını çınlatarak . az kaldı inan heyacanımız git gide fazlalaşıyor.. emrullah ŞAFAK 4 diyelim mi ?:)

ellerine sağlık duygum canm benm .çok güzel bir organizasyon programı düzenlemişsin inşallah çok güzel olacak bundan hiç şüphem yok.iş yerinden bir arkadaaşın istifası sonucu nöbet listesi değişti. bana nöbet denk geliyor. başhemşirem ayarlayamaya çalışıyor.inşallah hallolur.gelmeyi çok istiyorum duygummmm :)) bana dua et :))

emelcim canım benim rabbim bizlerle burda olmayı nasip etsin inş. dualarım gönlüm seninle.baş hemşirene selam söyle..istersen ben arayım hastaneyi ne dersin :)))
ha bu arada burda bizimle olacak antepli bir arkadaşımız var.antepten gelen varmı diye sordu bilmem artık :)))
canım hemşom evet az kaldı heyecan da iyice arttı.. vuslaya güzel dostlukları tazelemeye ramak kaldı....

Arkadaşlar bu geziye bende katılıyorum. Size çok güzel sürprizler bekliyor. Özlem hanımın bu organizasyonu hakkıyla başaracağına inanıyorum. Şimdiden herkese iyi eğlenceler.

çok teşekkür ederim mahmut bey.inşallah hep beraber başaracağız.ayrıca sizi tanımış olmakta ayrı bi güzellik oldu benim için.bir güzel arkadaşım daha oldu.ben daha başlangış aşamasında güzel arkadaşlar kazandım.gelecek olan kimbilir ne güzellikler yaşayacak
haydi hep beraber Amasyaya diyoruz tüm dostlarımıza....

Hep beraber Şehzadeler Şehrinde buluşmak dileğiyle. Umarım Amasyamızdan memnun kalırsınız.

[ emrullah ŞAFAK 4 diyelim mi ?:)[/QUOTE]
Heyya Koca Çorumlu oku:3-2-1 yarin BAYRAM Amasyadayık,
Mahmut Bey size Adaşınız Mahmut'u ''ŞEF''Amasyada takdim etmek bir onur olacak...

Not : Eğer ki ben bir organizasyon düzenlemesi içerisinde bulunursam ,üstlenirsem bu başlıkta isim yazdırıp sonra gelemiyorum diyen kişilerin hiçbirini listeme almayacağım.Kısaca fişliyorum onları :)
Yok öyle işyerinden izin alamadım , düğünüm var vs vs...Bu başlık boşunamı 3 ay öncesinden açılıyor...Admin sağolsun 1 ay öncesi kuralını görmeyip başlığın açılmasına izin veriyor.Kardeşim kendine güvenmiyorsan yazdırma ismini..Organizasyonu düzenleyen kişiye saygısızlıktır bu.Listeye göre oda ayırtılmış sonra sen çıkıyorsun gelmiyorum diyorsun.O odalar ne olacak...Ben bu şekilde düşünüyorum.Ha o kişiler gelmiyor diye organizasyon gerçeklemiyecek mi ? En güzel şekilde gerçekleşek inşallah..

Bu arada istisnalar hariç diyorum...

Şafak saymaya devam :)))

hasan hocam noktayı koymuş......
hoş sohbete devam ediniz...bende resimlerinizle yetineyim...

bizim sıkıntımız yeterince büyük kimse bilip bilmeden lütfen ahkam kesmesin.duyguya karşı zaten mahcup olduk bide üstüne siz tuz biber ekmeseniz çok güzel olacak. tek sıkıntı tutulan odalar ise verin bi hesap numarası odaların ücretini yatıralım.
daha öncede ifade ettigimiz gibi buluşmayı bizden çok isteyen bilmiyorum kaç kişi daha vardı.degil gün biz saat hesabı yapıyorduk.ama malesef bizim dışımızdaki nedenlerden ötürü katılamıyoruz.lütfen kişiselleştirdim diye istisnalar olabilir dedik sizde onlar olabilirsiniz gibi bir mantık yürütmeyin.kaç buluşmaya adımı yazdırıp kaçına katıldıgımı pek çok arkadaşım zaten biliyor.mimlenmek degilde kim tarafından mimleniyor olmak benim için çok daha önemli o yüzden zaten dostlarımın oldugu yerde her halukarda varımdır olmadıgı yerde zaten işim yok...
ne demiş atalarımız kahve bahane...
duyducum tekrar özür diliyorum hayatım.hesap numarası konusundada çok ciddiyim sen zor durumda kalma bizim yüzümüzden.

hasan hocam teşekkür ediyorum.
dönencem canım benim hasan hocam genel söyledi.sen bir istisnasın kuzum biliyorum durumu açıkladın.hepimizin başına gelebilecek bir durum.üzülme olurmu.
hasan hocam direk sana söylemedi her buluşmada bir çok kişi adını yazdırıyor zaman yaklaştıkça herkez vaz geçiyor.e hazırlık yapan kişiler için kötü bir durum çünki bir yerlere verilen kişi sayısı var.bi anda düşünce sıkıntı yapa biliyorlar.inşallah ben sizlerin samimiyeti ve güzel yürekleri sayesinde hiç bir sıkıntı yaşamayacağım.Ben gelen gelmeyen herkezi çok seviyorum. benim için önemli olan hiç kimse incinmesin üzülmesin yeterli.gelemeyenlerlede yüreklerimiz beraber olcak.önemli olan da bu deyilmidir ayrıyken de bir olabilmek bir yürekte birleşmek.
hadi bakalım hep beraber hayata gülümseyelim..hayatımızı renklendirelim.gelmek isteyen herkezi Amasya ya bekliyoruz arkadaşlar.listede olup olmamanız önemli değil yeterki isteyin....haydi hep beraber Amasya da buluşalım...
hemşommm şafak kaç diyelimmm :)

Teşekkür ederim Miremur bey. Adanaya görünce memleketim Gaziantepi hatırladım. Arkadaşlar bu tür organizasyonlarda böyle şeyler olabilir. Önemli olan ortak bir şeyler paylaşmak. Bence şuan sadece Amasyaya odaklanalım.

Çorum dan gelipde leplebisiz gelinmez .Arkadaşlar leplebiler sademi yoksa biberlimi tuzlumu agırlıklı olsun.
Hasan Bey: Sizle tanışmaya çok az zaman kadıda merakımı bağışla Antalya nın neresin de oturu yorsunuz Bende Alan yada çok kadım iş içabı veselam yaşanacak yerdir Antalya .Yinede insanın memlekedi bir başkadır vallaha gürüşmek üzere.....

ooooooooo erodoğan bey harikasınızzzzz..
ee arkadaşlar daha ne bekliyorsunuz
erdoğan beyden çorum leblebilerimiz ben denizden kirazlarınız veeeeee samsundan 2 tane rampalı otobüs sizen için inş. bir aksilik olmazsa dedim ya siz herşeyin en güzeline layıksınız.bakalım daha ne sürprizler yapabiliriz sizin içinnnnn.

Duygu canım inan gelmeyi çok isterdim birde hazır araba varken ama inan sınavım var çok güzel bir bulusma olacağından eminim emeğine sağlık canım.

canım hemşom ŞAFAK 2 diyelim mi?. az kaldı nasipse, arkadaşlar hasan hocamın yazdıklarını gerçekten gelemeyecek durumda olan arkadaşlar üstlerine alınmasınlar, bir çok buluşmada bu isim yazdırma olayını suistimal eden arkadaşlarımızda maalesefki var. bu gibi olaylar organizasyonu yapan arkadaşlarımız için gerçekten kötü bir sürpriz oluyor, otele verilen sayılar hakkında sorun olabiliyor o yüzden sırf listeye ismim yazılsın sonra vaz geçerim dememek lazım diye düşünüyorum. her şeye ragmen ben biliyorumki harika bir buluşma olacak .. BEKLE BİZİ AMASYA ... diyoruz. :)

Baba büyüksün ( ahmet abi için ) gönül isterdiki yine aynı ortamda olalım ama kısmet olmadı bu sefer,yıllık iznim temmuzda olduğu için aranızda olamayacağım ama gönlüm hep yanınızda olacak,hoş muhabbetlerden yansıyan resimlerle yetineceğiz artık.
Ayrıca bu buluşmaya katılacak olan tüm arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler diliyorum.

Ahmet Bey : şafak degilde gel biz buna özlem diyelim mi ?
özlem ( 1 ) Başka kalmadı Koca çorumlu .

ÖZÜRDİLERİM HEYECAN DAN BİR ÖNCEKİ MASAJIM AHMET BEY DİYE HASAN BEY YAZMIŞIM KOCA ÇORUMLU.

İnşallah hasan beylede tanışırız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt