Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Amasya 03-04 Haziran yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güzel insanlar güzellik çoşku getirir..içten pazarlıklı olanlarda derde dert getirir...sevgi saygı için bir araya geliniyorsa eger.....hep muhabbet mutluluk içindir....bizim dostlarımız ölene dek dosttur.. duygu sen rahat ol..herşey güzellikle çoşku ile gelip geçecez..arkasında özlemleri burakıp anılarla başbaşa burakan yanlızlığımız bizlerle kalacak...fotoğraflarla başka buluşmaya kadar yetinmek kalacak...haydi dostlar ben gelemiyecek olsam da sizler hedefe doğru emin adımlarla hayırlısı ile ulaşın.....

az kaldı su gıbı gecıo zaman..ahmet abı ne ayaksınız siz özledım la :D

aynen muradım az kaldı, bende özledim ya , erdogan topragım inş amasyada tanışacagız nasipse.:)

Heya az kaldı gerçekten,güzel bir eğlence bizi bekliyor....Hayydü Hayydü gidelum şarkısını hep beraber söylemeye varmısınız?

Fener Şampiyon biz oynaya oynaya Amasya'dayız Koca Çorumlu.....

Arkadaşım,
Çok üzgünüm. Yeni belli oldu. İzinlerimiz iş yoğunluğundan iptal edildi maalesef. Sizin gibi güzel dostlarla birlikte olamayacağımız için çok üzgünüz. İnşaallah listeni boş yere işgal ettiğimiz için bir sorun çıkmaz. Hepinize iyi eğlenceler.

zaman ne kadar daraldı.dostluğun kardeşliğin ölümsüz muhabbetlerin yaşanacağı şehzadeler şehri Amasya nın unutulmayacak özel konukları buluşmaya tanışmaya hasretlerin son bulmasına çokkk az kaldı ....
baharcım gelememene üzüldüm canım.sorun çıkarmı valla otelde kişi sayısına göre oda ayarlandı :) inşallah çıkmaz.hallederim ben.sağlık olsun ne diyelim.inş. yolun düşerse senide başka bir bahara konuk ederim.
hemşom bende şafak 9 desemm mi demesem mi :))

ekeeemm sen çok yahşisin..muhabbet bol olsun.dsotluk yüce dağlar gibi heybetli olsun...sevgi selinde boğunuz dileklerimle ..şafak sayınnn...

hasan hocam amasya sesssss :)
kadir arkadaşım nezaketin düşüncen için çok teşekkür ederim..
evet arkadaşlar kadir arkadaşımızın dediği noktalarda bana yardımcı olursanız sevinirim hem siz hem ben zor durumda kalmayayım.her zaman olduğu gibi birliğin beraberliğin o güzelliğini hep beraber yaşayalım inş.

Antalya hazır :) ilk hedefimiz Amasyaa.Ekip hazır...Antalya ısparta elele amasyayaaaa.....Valla ben dostları özledim....Organizasyonda böyle sıkı olunca heyecanlanmamak mümkün değil.....Musa abi çantanı hazırla çık yola bekle bizi :)

Kadir ben yalnış anladım sanırım.''Antalyayı amasyaya bekliyoruz.'' diye anladım.Şu an için antalyada bir organizasyon planı yok. Antalya amasyaya geliyor :)

hasankrmn;

eeeee sonra bekle bir hafta yol kenarında,siz gelecek diye olmaz valla,iti var uğursuzu var,köpeklerden çakallardan korkmamda ,kurt olmasın yeterki,gözümün önünde bir kaçiyi parçaladı adiler,ben en iyisimi yola çıkmadan haber verin öyle bekleyim,şafak pardan faşak neyse kaç gün kaldı ahmet abi,sayıyordun valla biz unuttuk,trabzon trabzon psikolojik baskıya şimdiden başlayalımda araçta fener fener diye tutturmasın:)

Çok çok istememize ramen hesapta olmayan çok özel nedenlerden dolayı buluşmaya katılamıyoruz. Duygu_bahçesi arkadasım dönencem senle konustu olaylardan haberin var. Öncelikle senden sonra da organisazyona katılan bütün arkadaşlardan özür dileriz. Katılan bütün arkadaslara iyi eğlenceler diliyoruz. Tekrar tekrar özür dileriz.:(

duygu hayatım özür dileriz inanki hiç böyle olacagını tahmin etmemiştim:( inan çok istiyorduk amasyaya gelmeyi biliyorsun. cavitle başka zaman biz özel olarak gelelim olmaz mı:(
inaşallah çok güzel bir organizasyon olur. eminim anlının akı ile cıkacaksın bu işin içinden.kolay gelsin canım.

Alemin KRAL nından alıntı.....
Listede yer alan ve gelecek olan sevgili arkadaşlarımın dikkatine;

Biliyorsunuz ki organizasyon yapmak zor,meşakkatli ve özveri isteyen bir iş.Organizasyon yerine uzağız ve duygu bahçesi'ne sevgili Özlem'e yardımcı olamadık.Sizlerden birşey rica ediyorum.İsminizi yazdırdınız gelmek için , eğer gelemiyecek gibi bir durumunuz olursa arkadaşımızla iletişime geçmenizi rica ediyorum.Çünkü Otel'de kalacağımız için gelecek kişi sayısı verildi ve otelin diğer müşterilere ayırdığı oda opsiyonunu biz kullandık.

Bu konuda gerekli hassasiyetinizi göstereceğinizi biliyor ve inanıyorum.Engelsiz yarınlarda görüşmek dileğiyle..

YAŞASIN BİZ..!

Eğce .....
Arkadaşlar ve Bu buluşmada Arkadaş kalabileceğim degerli katılımcılar belki üstüme düşmeyen bir tespitde nazicane bir vikir verecek olursam sanal ortam la gercek ortam çok varlı oluyor !. Katılacak kişiler elbetde aylar önce söz vermişlerdir bu sözler ken dilerini bağlar buluşmaya bir haftata kalada katılamayacagını bildirmek abesle işdikal. mazereti yoktur. bir başka deyişlede bun dan sonra organizasyon yapabilecek arkadaş ların gözünü korkutuyor zaten gelemeyen kişilerde bu ayrıntıyı anlamak isdemiyor olaçakki efden püfden mazeretin biri bin barça....!

sevgili centirmen arkadaşım ve uyuzcum dönencecim biliyorum ki ilk gündern beri gelmek istedin hazırlık yaptın ama demekki nasip değilmiş.gelememenize çok üzüldüm ama nasipten öte köy yok.hayırlısıyla başka zaman nasip olur inşallah canım.

evet böyle bir organizasyon yapmak hele bir başına yola çıkmak gerçekten çok zormuş.şükür şuan yanımda bana yardımcı olan güzel insanlar var.onlarada ayrıca teşekkür ederim.
arkadaşlar
Biliyorum çoğunuz gelmek istiyor.fakat hem diğer organizasyonların amasya organizasyonuna yakın olması ,sbs sınavının olması,mesafenin uzak ve otelin ücretli olması gibi nedenlerden gelemeyecek olanlarınız var.inanın isterdim ki daha uygun bir zaman ve şartları hepinize uyan bir buluşma olsun ama elimden bukadarı geldi.
Gelen gelemeyecek olan herkeze teşekkür ediyorum..
Buluşmayla ilgili bir kaç Not vereyim.
gelemeyecek olan varsa mutlaka bana erken haber versin ki bende otele mahçup olmayayım.

SEVGİNİN SAYGININ EMEĞİN OLDUĞU YERDE SE SİZLERLE İNANIYORUM HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK.. AMASYADAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİ VE SELAMLAR...

canım hemşom emegine yüregine saglık , bu yaptıklarını pek çogumuz tek başımıza yapamazdık inan. listede adı olupta 1 hafta kala gelemeyecegini bildiren arkadaşlarında elbette vardır geçerli bi sebebleri o yüzden bu konular hakkında altında bişiler aramaya gerek yok bence inanıyorumki o arkadaşlarımızda gelmeyi çok istiyorlardı , artık kısmet diyecegiz . az kaldı canım hemşom ee bu günüde saymazsak ŞAFAK 7 diyelimmi..?:)

Eğce;
Sevgili Eğce abimiz öncelikle terkrar özür dileriz herkezden :( inanın bu organizasyona katılma belkide içinizde en çok biz istiyorduk şuan katılamayacamız içinde çok çok yine biz üzgünüz budan emin olmanızı isterim. Evet son hafta olamsı çok büyük bi talihsizlik ama elden birşey gelmedi biz nasip degilimiz diyelim altında başka bir artniyet aramayalım ve zaten yok aylar öncesinden karar vermişiz ismimizi yazıdrmışık otobüs biletlerimizi bile ayırttırmısdık inanırsanız ama olmadı evet mahcubuz ama inanın ki ne bi art niyet nede başka bişey yok aklımızda. Sizinde bögle düşünmenizi isterdik fark düşünceniz altında artniyet aramanız bizi kaltılamayısmızdan dogan üzüntümüzden daha çok üzdü :( neyse canınız saolsun.

duygu_bahçesi;
Arkadasım anlayısın ve olumlu karsılaman için tesekkürler. İnan çok ama çok istiyorduk ama nasıp degilmis seninde dediğin gibi. Allah'ım nasıp ederse başka bir organizasyona katılırız. Sana bu yoğun emeğin dolayı teşekkür eder insallah çok güzel eğlenecek güzel dostluklar arkadaslıklar kurcaksınız.

koca çorumlu;
Aynen abim bütün söylediklerine canı gönülden katılıyorum.

Cavit Bey : Yazdığım yazı umarım üzerinize almadınız inşallah ben sadece bir şeyler anlatmak isdemişdim bekki anlatmak isdedigim eksik yazılmış olabilir ben kimsede bir art niyet olarak bir şey aramak mam hatdime düşmez .....

zaten bu organizasyonla benim bir alakam yok inşallah hemşerim olarak çorum da karşılaşırız tanışırız.....

DUYGU BAHÇESİ .bacım ve Emegı gecen tum dostlara şimdiden iyi eylenceler elimde olmayan sebeblerden dolayı aranızda olamıyacagım hakkınızı helal edın çok ıstedım olmadı nasıp degılmıs .

temmuz ayında ıkı yıgenımın dugunu var malı yonden ve annemın rahatsızlıgı sebebıyetınden dolayı aranızda alamıyacagım bol bol selam olsun dostlara.

"ENGELSİZ BİR YAŞAM İÇİN EL ELE"

ali cigim gelememene inan çok üzüldüm ama saglık olsun sende aramızdaymış gibi hiset kendini kendiniz iyi bakın

sımdıden herkese bol eglenceler dılıyorum

Amasyada hava soğukmu tedbirlimi gelelim...:)
Şafak kaç koca çorumluuuuuuuuuu

hasan hocam amasyada hava soguk olsa ne yazar biz ısıtırız amasyayı.. ŞAFAK 6 diyellimmi .. az kaldı hazırmıyız dostlar biz hazırız cuma gününü bekliyoruz nasipse.. bekle bizi AMASYA diyorum . :)

ali abi ne diyeyim kısmet değilmiş canınız sağolsun.Annenize rabbim şifalar versin.
hasan hocam siz gibi güzel insanlar gelirken amasya nasıl soğuk olsun .sizin sevginiz türkiyeyi ısıtıyor siz farkında değilsiniz ..dimi canım hemşomm.
evet az kaldı zaman daraldıkça benim sürprizlerde çogaldı sizler için.inanın sizler herşeyin en iyisine layıksınız .ben ve güzel dostlarım sizler için son güne kadar ne yapabilirsek onun çabası içerisinde olacağız.

ee Amasya ya gelipte yalı boyunda ,şehzadeler yolunda gezmeden olurmu,sultan beyazıt külliyesine uğramazsak küser bize :)) şimdilik bukadar ipucu diyorum evet Amasya siz birbirinden değerli misafirlerini bekliyor.
hemşommm şafak 5 e düşsünmüüüü :))

Helal olsun Bacı sana,teşekkürler,haa!Hasan Hocam ve Koca çorumlu bir şafakta benden 4 olsun be!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt