Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Amasya 03-04 Haziran yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bak sen bide erken gelicem bu sana pahalıya gelir ona göre uyuzum ;);)
düşünmem gerek :p

özlem ablacim ben gelemiyorum umarim hersey cok güsel olur. adimi listeden kaldirirsan sewinirim...

efsane gençlik canım kardeşim. senin için hayırlı neyse o olsun.inşallah işlerini hallede bilirsen bekleriz canım..

tımam hemşom eklendi :))

Tokatta olupta bu buluşmaya gelmemek olmaz, 1 gün de olsa uğramaya çalışıcam dostları görmek için:)

Katılan herkeze bol bol eğlenceler şimdiden,karadenizin havasını iyice çekin ciğerlerinize bizim ( denizce & akşahin) yerimizede eğlenmeyi ihmal etmeyin.Aranızda olamayacağımız için üzgünüz.

SAYIN: Organizasyonu düzenleyen Arkadaşlar yaklaşık bir yıldır siteye üyeyim ben Çorum dan katılabilirmiyim ?
Çorum Amasya ya 90 km .....

Eğce;

Tabi hekese açık sadece Duygu_Bahçesi'ne ismini yazdırman yeterli...ilk sayfada gerekli açıklamalar var....

sevgili dostlar zaman gittikce azalıyor . anadolumuzun güzel kentlerinden şehzadeler şehri , buram buram tarih kokan AMASYA da can dostlarla tekrar beraber olmaya ve yeni dostluklar edinmeye az kaldı ..

Evet Ahmet abim az kaldı ve gün geçtikçe sabırsızlanıyor insan :)

Teşekürederim Duygu_bahçesi : lisdeye benide yazmıssınız inşallah geleceğim benim için bir vırsat sizlerle ilkdeefa tanışıp siteden arkadaş edinmek hep düşümmüsümdür Amasya da yakın oldugu için gelmemek olmaz .
yeni arkadaşlar yeni dostluklar icin bende sabırsızlanıyorum.....

rica ederim eğce arkadaşıs sen ve senin gibi ilk defa tanışacağımız arkadaşlarımızın aramızda olacağını düşünmek beni mutlu ediyor.inş.bizlerle olursun.

7116.bmp

6724.jpg

6736.jpg

6760.jpg

6772.jpg

6824.jpg

6876.jpg

6899.jpg

6903.jpg

6907.jpg

6912.jpg

6917.jpg

nurullah abi bu daha neki asıl güzelliği dostlarım gelince görücekler inşallah hepinizi bekliyorum

inşaallah ablam sen de ve diğer düzenleyen dostlaryüzlerinin akı ile bu işleri başarırlar....tabiki hep birlikte olması gerekir bu güzelliğin tam olabilmesi için....

Selam Duygu_Bahçesi, Ben ve eşim Meral hanım tekerlekli sandelye kullanıyoruz,beraber araba ile yola çıkacağımız ''ŞEF''nikli arkadaş Mahmut Özelgök'te tekerlekli sandelye kullanıyor eşi Gülhan hanımda bizle beraber geliyor.Sanırım haziran 2 gece saat 3 gibi araba ile dördümüz yola çıkacağız.Artık sağ sağlim ne zaman Amasyaya varırız Allah bilir....Bilgine....şimdiden emeğine sağlık bacım kolay gelsin,bir isteğin yapabileceğimiz bir iş varsa söylemen yeterli biliyorsun....Hoşkal iyikal....

emrullah siz mahmut la beraber hayırlısı ile bi yola cıkında
sag salim geleceksiniz inş .
bizde nasip olursa cuma erken bi saate yola cıkıcaz arabamızla inş .
cumadan siz degerli dostlarla bir arada olmak çokkkk
güzel olacak yaa. şimdiden heyacan başladı bilesin. az kaldı hadi el ele AMASYA ya ... :)

amin nurullah abi inşallah hayırlısıyla bu güzel uğraşının üstünden sizlerin destekleriyle geleceğiz
emrullah abimçok teşekkür ederim. sen ve doslarını sabırsızlıkla bekliyorum. şimdiden RABBİM hepinizin yolunu hayırlı ve açık eylesin.
Hemşom canım benim evet az kaldı hayırlısıyla inşallah...

Merhaba Duygu.
O tarihte gelebilirmiyim şimdiden bilemiyorum, o yüzden ismimi yazdıramıyorum.
Gelebilirsem konaklamadan Turhal'dan geliş gidiş yapmayı düşünüyorum. Bu durumda da kayıt yaptırmalı mıyım?
böyle olursa hangi gün saat kaçta orda olmalıyım? ve birlikte geleceğim kişi sayısının önemi varmı?

Hakkaten Koca Çorumlu bu buluşmalar tiryakilik yarattı hepsine katılıp engelsiz yürekli dostlarla kaynaşmak istiyorum,bu tiryakilik bulaşıcı gibi Mahmut virusü kaptı Ahmet Puslu deyip,deyip duruyor....Heheeeee.....

mikocum canımcım sen düşün kuzucum karar verirsen ben seni evimdede uyuturum ablasının kuzusu...
ygunbt arkadaşım kararın kesinleşince bana bilgi ver ona göre ayarlamaya çalışayım olurmu..
emrullah abi bende ilk 2009 yılında antalya buluşmasına katılmıştım ilk olarak ve ordaki dostlUK BAĞINI SEVGİ VE KARDEŞLİK BAĞINI GÖRÜNCE elimden geldigince zamanım oldukça dostlarımla beraber olmaya çalışıyorum.dünyadaki en güzel duygu dostluk arkadaşlık kardeşlik duygusu bence....ve şimdi yüreğimizdeki bu saydığım güzellikleri karadenizin güzel memleketi Amasyada sizlerle tekrar yaşayacağız paylaşacağız inşallah...

Arkadaşlar süper bir buluşma organizasyonu olarak görünüyor. Elinize sağlık. Çanakkale civarından katılan var mı acaba? Listeye son yazılım tarihi daha ileriye alınamaz mı?

bahar arkadaşım sen kararını ver ben duruma göre sana yardımcı olurum ama kesin kararın önemli canım
mikocum canım kardeşim cümlemizden razı olsun inşallah

inş. herşey güzel olur ALLAH nasip kısmet ederse amasyayıda görmüş olcamğım duygu arkadaşım senin sayende.

Özlem ciğim beni ve militanı listeden silebilirmisin.Sanırım o tarihlerde bizim nişanımız olacak.
Gelemeyecek olursak, gelmek isteyen Başka birinin hakkını yemiş olmayalım.

zübüş hayırlı olsun.allah tamamına erdirsin inşallah...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt