Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Amasya 03-04 Haziran yatılı buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bi senn eksiktinn flofii yanii:) senn niiye geliyonki şimdi:rolleyes:

dostluk bir araya geliyor....haydi dostlar sınırlı sayılı oda kontenjanları doluyorrrr........gelen kalıyorrrr..

Duygu Bahçesi güzel arkadaşım şimdiden emeğine sağlık güzel bir amaç için emek veriyorsun canım benim allah yardımcın olsun:)

bencede 5 hazirandan sonra olsa daha iyi olur. gökçe arkadaşımızın dediği gibi çalışan olur izin konusunda sorun yaşayanlar olur ve 5 hazirandan sonra da engelli maaşlarını alanlar var bunları düşünülerekten yapılsa bence daha iyi olur diye düşünüyorum.

bazı düşüncelerimden dolayı gelemiyebilirim sen ginede artı bir yaz duygucum...

haziran sınav seçim zamanı,temmuz tatil ayı,ağustos ramazan,eylül bayram ertesi ,okullar açılıyor..ekim havalar nasıl olur ki...eh tarih kalmadı...

duyğuu ablam , facebookta yaptığım amasya tanıtımıyla kayseri den özel misafir 1 kişi eklermisin...

tarih bu zamana denk gelmiş herseyde bi hayır vardırr...Balımın Allah yardımcısı olsun Allahın izniyle hersey güzel olcak :):)

Gelcek olanlarr yazdırın adınızı geri sayıma az kaldı:):)

gelecek olan arkadslar hepınıze ve sevdıklerınıze amasyanın da evlerımızınde kapısı acık:) herkesi beklıyoruzzz

Benide yazın bakalım son anda aksilik olmazsa katılacağım.

slm arakadaşlar Hava_05 ...niçki arakadaşımızıda eklermısınız kendısı rica ettı ....

Aa--aaaa :) Bana yakın sayılırsınız :) Tokattayım ben..Belki bir ihtimal izin koparabilirsem gelmeye çalışırım.. Şimdiden bol eğlenceler diliyorummm

duyğu bahçesinin babaanneleri vefat ettiği için sayfa ile ilğilenemiyor malumunuz..talebleri mod arkadaşlar ilave ederlese dostlarımız madur olmaz düşüncesindeyim..gerekli yardımları bekliyoruz...

Listeyi güncelledim..

benı lısteye eklemeyın belkı dedim kesin demedim

ya tarih çok ters açıköğretim sınavı haftası başka bir haftasonu olsa olmazmı

Arkadaşlar şimdididen rezerve doldu gibi gözükmete duygu hanım 50 kışılık bir rezerve daha ayarlamaya calış yoksa dışarda alıcagız hava güzel olur o tarıhlerde otelın bahcesinde yatarız:::::::):)):

Jem bey teşekkürler ilğilerinizden dolayı, tolga 06 arkadaşımızı + 1 olarak yazabilierseniz memnun olurum.

salih abim,yaz günü yeşil ırmak ayaklarının altından akarken sen gece uyuyacakmısın....mümkün değil..bir kamp ateşi ve bir bağlama veya gitar......gerisini sen hayal et....bu ortam da uykumu olurrrrr...

Açıköğretim önlisans ,lisans sınavları 28-29 mayıs 2011 tarihindedir....bilgilerinize

bulusma 3-4 haziranda...rahatlıkla katılabilir katılmak isteyenler:)

Jübilemi Antepte yaptığımı iletmiştim arkadaşlara ve buluşmalarla alakam kalmadığını, Katılacak arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler diliyorum Bu arada özlem güzel kardeşim başın saolsun.

Evvela Baş sağlığı diliyorum Allah Rahmet eylesin,Nurullah Ağabey sanada teşekürler ilgine,Jem bey müsait bir zamanda
Miremur ve eşi Meral Hanım
Şef ve eşi Gülhan Hanım olarak listeye eklerseniz sevinirim....

Benide ekleyin canm duygum inşallah aksilik olmazsa bende geliyorm + 1 var ama kesin degil canım benm .. Inş görüşmek üzere :)))

özlem selam şimdiden seni kutluyorum yüreyine saglık koca çorulmlu yu birdaha göreceyim ve karşılıklı kadeh kaldıracagız sana kolay gelsin görüşmek üzere

yörükoğlu arkadaşım cenazemden dolayı ilgilenemedim kusura bakma arkadaşım..site görevlisi arkadaşımız eklemiş ismini teşekür ederim.
yörükkızı kuzum gelmene çok sevindim bitanem.
efsane gençlik canım kardeşim senide aramızda görmek ayrı bir mutluluk olacak inş.
miremur abim seni ve güzel eşini tekrar görmek memleketimde ağırlamak şükürler olsun inşallah nasip olacak..
güzel dostlarım can arkadaşlarım tanıdık tanımadık herkezi birarada şehzadeler şehri Amasyada görmek sizleri ağırlamak benim için en büyük güzellik olacak. Amasya sizleri bekliyor.......

gülümse yıde ekle özlem saime ablayı marastan benle gelecek..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt