Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 6 Temmuz: Ankara Göksu'da Piknik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apranax' Alıntı:
Bende bu pikniğe katılmayı çok istiyorum hem ankaraya hem istanbula hemde bu sımsıcak dostluklara hayranım ama şartlar müsade etmiyor :(

ee katıl o zaman kanka, şartları zorla azcık da bize bi sürpriz yap :wink: ama rica ediyorum makul bi saatte yap şu sürprizi, ne bileyim gece yarısı arayıp "atom ben aştideyim, gel beni al" falan deme :D :D

hadi kanka ben sana güveniyorum GERÇEKTEN istersen nişanda ve piknikte yanımızda olursun, bekliyoruz :wink: kaçırma derim bu coşkuyu, "oğlan bizim, kız bizim..." misali süpper eğleneceğiz :D :wink:

bektaşleyla
gönülyarası + 1 kişide misafirle bizde katılacağız

kara herkez geldi ankarada sen nerde kaldın

şahin
fatos60
dönenece
kalem bunlar sehir dısından gelenler ankaralılar nişanada pikniğede hazırlar gelde bi okey atalım

biber organizasyonları sana ait kara bi çocuk,antepli olan sensin isot diyarından

amann ne bu şimdiden başladınız yine :shock:
sen gelme kara ben yerim senin yerinede :)

CAFER AĞABEY BENİ DE YAZ BEN VE 3 ARKADAIM GELİCEZZZ AMA HAZIRLIK YAPMAMIZ GEREKİYORMUU ONU BİLMİYORUZZ

Atomcum inan gelmeyi çok isterim ama hafta sonu çok önemli bir eğitime katılacağım,gelecegimle alakalı olmasa inan kaçırmazdım :( üzgünüm.iyi eğlenceler..........

denizcem ile akşahinin o gün yanlarında olmak çok isterdim:(***

cafer abi eğer geç kalmadıysam bende katılmak istiyorum leyyla ile ama bu göksuya nasıl geleceğim polatlıdan sincana ordanda dolmuşla falan mı yoksa aştiden mi nasıl olur bana nasıl gelsem ters düşmez birde geç kalsam kızarmısınız uzak yaa biras???

busem polatlıdan bin iskitlerde in otobüs son durağında galliba iskitlerde sizin durak
oradan alırız seni ama erken gel saat 10 da orada olmalıyız sen 8 de ankarada ol

şu anda kullandığım cep tel:05458656417

Eneee :shock: geç kalmışım bennn

Cafer biz de gelioz , Aşkımla beni de ekle :) :wink:

roaccutane & skystar

sevgili AK ŞAHİN sevgili DENİZCE kardeşim allah tamamına erdirsin nice mutlu yıllara inşallah. :D

karaçocugum olmadı böyle:(
yine de bir yolunu bul gel ablam...
sana güveniyorum ben:)

kara kardesinin nişanını bu günmü sölediler sana :)
silmek yok

karaçocuk da mı şaka yapıyor cafer yoksa?
hepsi uyus ya bunların :evil:

cafer +1 oldum bi arkadaşım daha gelecek ekle :)

Göz_yaşı

[size=7][/size]Adını yazdırıpta gelmeyen arkadaşlar kalabalık olmayınca güzel eğleniliyomuş ya sağolun :lol: :lol:

piknik çok eylenceliydi.cafer her şey için teşekkürler.seni ve enişteyi çok yorduk.
mangal süper olmuştuda sen yine benim dondurmayı unutturdun ki bunun farkında olmadıgımı sanma sakın :shock:

döne istanbul da ısmarlayacak oturanboğa ozaman hakkımı sana veririm .geçim zor masrafları kısmam lazım.

Yine bir Cafer abi organization ile pazar günki hoş,keyifli pikniğimizi arkadaşlarımız,dostlarımızla birlikte yapmış olduk.Şöyle bir genel olarak anlatmak isterim.(Gerçekten çok çok kısa olacak korkmayın :) )

Sabahın 08 30 sularında daha şehir uykuda iken çalan bir zil sesi ile ev ahalisi uyanır,apar topar hazırlanır çünki cafer abi ve muhittin abi kapıdadır :shock: .Arabalardaki dağılım gerçekleştikden sonra migrosda durulup alışveriş yapılır ve göksuya doğru yol gider,biz gideriz...

orada bizden daha önce varmış olan kız tarafı ile buluşulur bir çoğumuz önceki gece nişan olması nedeniyle biraz yorgun ve uykususuz ve de aççççç tabiki, neyse bir güzel kahvaltı yapılıp çaylar içildikten sonra öğleden sonraki ızgara faslı öncesi bir sohbet ,şarkılar türküler alır başını gider.

Bir bayanın mutfakta harikalar yaratması ona yol,su,elektrik olarak dönmüyor.Ankaranın sıcağında mangal karşısında ızgara yapmak olarak dönebiliyor.(Kalemmmm,Cafer abi ve eşi hem bize ızğara yaptılar hemde az buçuk kendileri bu sıcakta ızgara oldular ha enişte bir ara resimlerde senide ızgaranın karşısında dikilirken gördük acabaa katalog çekimi için mi poz verdin gerçekten sende ızgara yaptın mı :roll: biz yedik mi,dur biraz daha hafızamı yoklayım galiba hem katolog çekimi hemde bir kaç posta ızgarada seninde katkın bulunmuş :evil: (şaka bir yana aslan eniştemiz biz baldızlarını oralarda aç-sefil bırakmadı 8) )

National Geographic in Ağustos sayısı katoloğunda yer alacak göksudaki ördek türleri ile ilgili fotoğraf çalışmasını yapmak için Ankaraya gelen Mr.Antioksidan bizi kırmayarak piknikdende güzel kareler çekerek bizim sitede yayınlama jestinde bulunacağına dair söz verdi,merakla bekliyoruz :) ben lafı çok uzatmayı sevmem kısa keserek yayında ve yapımda emeği geçen herkese,katılanlara güzel bir gün geçirmemizi sağladıkları için teşekkür ediyorum :)

Not : Albümde resimler yayınlananan kadar susuyorum karelerle hikayeye kaldığımız yerden devam ederizz.....to be continued.... 8)

bir şey dikkatimi çekti sayın belediye başkanı melih gökçek bizi hiç yalnız bırakmıyor .biz nerede oraya koşuyor muhuttin abim erken gittin tam fırsatıydı biraz kalsaydın sana özel bir otopark yaptırırdık hergiriş çıkışta para ödemezdin:)

Çok güzeldi, çok eğlendik... Ahmet San'ın organizatörümüz Cafer Abi den öğrenmesi gereken çok şey var... 8)

Fotoğrafçımız Anti abi yine çok güzel kareler yakaladı. Minişin dediği gibi katalog çekimleri harika... Büyük ihtimal yakında National Geographic den teklif alıcak... :p

Ankara'daki dostlarla tekrar bir arada olmak çok güzeldi... ::

kaçırmışız ya yeni gördüm.
hayırsız arkadaşlarda haber vermedi...

onon' Alıntı:
kaçırmışız ya yeni gördüm.
hayırsız arkadaşlarda haber vermedi...

ortiii kem küm haklısın aklımdaydı hadi affettirelim kendimizi wattabeye gelin kankinle :roll: :?

miniş bişey demiyorum ya, kendini süpper deşifre etmişsin :D

dostlarla piknik yapmak oldukça keyifliydi,yayında yapımda emeği geçenlere teşekkür ederim.

bekle bizi wattabe "BİZ" geliyoruz :wink:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt