Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 6 Temmuz: Ankara Göksu'da Piknik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akdeniz,Alanya,İstanbul :roll:

Hepsini istiyorum hepsini :!: :D

Şaka bi yana,siz gelin yeter :wink:

İstanbul'a aşığım o ayrı bi konu :wink:

ankaralı canım arkadaşlarım benim ... öyle heyecanlıyım ki ... benim için unutamayacağım iki gün olucak inş ... :)

Vertigo ablacım ben de seni göreceğim için mutlu ve heyecanlıyım :)

Cafer aslında gitmek isterdim,süper olur ama bilmiyorum yaa,bakalım belki de giderim :wink:

ANKARADA da düzenleneçek buluşma toplantısında bende olmak isterdim ancak ben çok uzağım ama herkese bol eğlenceler dilerim şimdiden A:L:M:A:N:İ:

bu ne heyacan çok güsel bir buluşma olucak sanırım avşayı iptal edip bende mı gelsem acaba kıskandim valla :lol:

bende katılmak isterim 2 kişi olarak ekleyin beya :!:

Cafer abi ismimi silermisin ben gelemiyorum... :(

6 TEMMUZ GÜNÜ GÖKSU PARK A GELDİK DİYELİM. KOSKOCAMAN BİR PARK.NEREDE BULUŞULACAK? HERKES KAPIDA DURACAK DEĞİL DEĞİL Mİ? ORAYA GELEN İNSANLARIN HEPSİNİN BİR ENGELİ VAR. PARKTA BİRBİRMİZİ ARAMAK İÇİN UĞRAŞMAYALIM. ADI ÜSTÜNDE PİKNİK NE GETİRİLECEK ORADAN MI ALINACAK. BUNLARIN HEPSİ ÖNEMLİ AYRINTILAR. ORGANİZASYONUN ÇOK İYİ YAPILMASI LAZIM.

BURADA ORGANİZASYONU DÜZENLEYEN CAFERULGEN ARKADAŞIMIZA ÇOK İŞ DÜŞÜYOR. BEN DE GELİYORUM BENİ DE EKLEYİN GELEMİYORUM BENİ SİLİN DEMEKLE BU İŞ OLMUYOR. BİR AKŞAM YEMEĞİ OLSA SAATİ BELLİ OLUR MASASI BELLİ OLUR REZERVASYON ONA GÖRE YAPILIR. YEMEĞİN OLACAĞI YERE GİDERSİN MASANI GÖSTERİRLER OTURURSUN. AMA BU ÖYLE DEĞİL. LÜTFEN KİMSE ZOR DURUMDA KALMASIN. PİKNİK ORGANİZASYONU HAKKINDA DÜZENLEYEN ARKADAŞIMIZDAN BU KONUDA HİÇBİR SES YOK HALA. YALANSA YALAN DEYİN........

ilknur daha öncede cevapladım senin sorunu diyorum ya 10 ytl yeterli piknik için bir şey getirmenize gerek yok herseyi temin ederim.sonra koca park diyon ne yapabilirmim yermi ayırsınlar bize nerede bosluk varsa oraya yerlesecez. saat 10 da bulusma dedik hepsi 30 kişiyiz kapıya yakın yerde erken gelen bekler. birde 2 gün kala daha detaylı açıklama yaparız. daha öncede kaç sefer organizasyon yaptık hiç birinde sıkıntı yasanmadı bundada olmaz rahat olun sonra cep telimide yazarım şimdi yazarsam o güne kadar değişir:) sonra demeyin yanlıs numara verdi diye

cafer abi pes diyorum yaa, bensiz piknik olur mu
insana bi ağız tadıyla şaka yaptırmıyorsunuz :D :D

abi sen inandın adımı sildin,kalem ablam inandı(baştan uyardığım halde :D ) denize ve bana fırça attı :D alemsiniz yaa :D

abi çabuk beni de ekle,yoksa pikniği sabote ederim :D :wink:

Cafer abi dikkate al bence atomu pimini şimdiye kadar çektirtmedik ona göre sen ekle hemen atomiki 8)

yani ana haber bülteninin baş köşesinde olmak istemeyiz di mi :?

bu göksu Ankara dışındaki yermi bu arada Cafer abi öyle hatırlıyorum sankim :roll:

Güzel bir gün olacağına eminim,

Atom bak şimdiden anlaşalım eniştemin kapısını ben tutucam arabadan indirmeyeceğiz sende nikahta düğün arabasının önünü kesersin artık,ok mi :wink:

kurnazlara bakın hele:)

köstiye "gözünü dört aç" diyecem:)

atomik, senle ayrıca ilgilenecem zaten:)

Kalemmmmm ben yanlış duymadım di mi köstidemi geliyor züperrrr :wink:

belki köstiyle ortak olabilirim,

1 elin nesi var 2 elin sesi var,

tamam kalem biz anlaşırız köstiyle :)

kösti benden sonra gelecek. bi işi var. sonra nişana ve pikniğe yetişeceek:)

sizleri anlattım. baldızlara karşı kışkırttım onu:)

get:)

kösti daha yazdırmadı:)

cafer köstiyi de ekle hade:)

kostebekk:)

gelince yazar o da zaten:)

inş. ben bu pazartesi yola çıkıcam:) bi hafta atomikteyim:)

atomiğim şakanın acısını çıkartacam senden:)

KISKANDIM

BEN KATILAMIYORUM KONYA OLSAYDI OLURDU AMA ANKARA TERS ASLINDA ARABAYLA ALAN OLSA HİÇ FENA OLMAZ HANİ

Güzel bir buluşma planlamışsınız arkadaşlar :) akşamı yüzükler takılsın sabah mangallar yakılsın keyf dediğiniz böyle olmalı zaten :)

Denizce ve şahini kutluyorum, mangal yiycekler sizede afiyet bal şeker olsun diyom :)

vertigo' Alıntı:
ankaranın istanbul sevdasına hayranım :)

istanbulda ankaraya hayran :)

karşılıklı hayranız birbirimize :wink:

Bende bu pikniğe katılmayı çok istiyorum hem ankaraya hem istanbula hemde bu sımsıcak dostluklara hayranım ama şartlar müsade etmiyor :( en iyisi bu organizasyonu Boluda yapalım n dersiniz ????? sizcede hoş olmazmı Vertigo :lol:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt