Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 4 eylül 2016 pazar istanbul buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar bir değişiklik olacağını zannetmiyorum ondan son durum bu. Katılacağını belirten üyeler 1 otsukarcı. 2 1Şans 3 radikal52 4 Muıstafa BİLGİÇ 5 kariz&matik son kararı size bırakıyorum yanınızda alıp geleceğiz arkadaşlar varsa onlarda gelebilir sayının yükselmesi açısından öyle bir durumda bende getiririm. Benim programımda sonuç ne olursa olsun değişiklik olmayacağı için son kararı size bırakıyorum arkadaşlar olursa da sevinirim tabi ki :)

katılım az hocam.izinde tatilde olan arkadaşlar da var.kurban bayramından sonra yapılırsa katılımın daha fazla olacağı kanısındayım.

radikal52 Fahri abi bana da öyle geliyor zannımca. Bu durumda katılımın daha fazla olması amacıyla 18 eylül pazar gününe ertelenmiştir. OturanBoğa Bülent abi rica etsek tarihi 18 eylül 2016 olarak değiştirebilir miyiz ? Diğer gelecek olan arkadaşların da bilgisine ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt