Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 4 eylül 2016 pazar istanbul buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Love Master

Yasaklı Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
0
organizasyon: İstanbul Küçük Çamlıca Bulgurlu'da çok nezih ve ferah bir ortam olan arkadaş gruplarının çok sık toplandığı Otantik Nargile Kafe'de gerçekleştirilecektir. yorumlardan da görüldüğü gibi gayet iyi bir ortamdır.

organizyonu düzenleyen: emrah bahadır vural cep telefon numaram: 0553 578 25 86 (sms yada whatsap la ulaşmanız rica olunur) haricen mail adresim : otsukarci84@hotmail.com veya facebook tan da yazabilirsiniz.

organizasyonun tarihi: 4 eylül 2016 pazar saat 14:00 te başlayacak saat 18:00 de sona erecektir.

Ulaşım: mekana gelişte zorluk olunmaması için hem çok kolay bulunması hem de merkezi bir yer olması açısından saat 13:00 te Kadıköy de Eminönü iskelesinde buluşulacak ve mekana tek vesait ile gidilecektir.
organizasyon için mekan ile herhangi bir ücret konusunda konuşulmasına ihtiyaç yoktur. linkte bulunan rakam temsilidir. her arkadaşımızın bütçesi farklı olduğu için kimsenin zora girmemesi açısından herhangi bir rakam yoktur. herkes bütçesine göre mekanda yiyip içebilir.
ilk buluşma olacağından ve forumda belirtildiği üzerine pek çoğu sıkıntıları bulunduğundan sohbet, muhabbet tanışma amaçlı olacaktır. mekanda canlı müzik,çok nezih ortam,tavla vs bulunduğundan sıkılma durumu söz konusu değildir.
herhangi bir gezi programı olmayacak ancak çoğunluğun isteği doğrultusunda eğer arzu edilirse çok yakında bulunan Küçük Çamlıca korusuna çıkılarak doğanın muhteşem olduğu ortamda temiz hava depolayıp su kasrı ve koru gezildikten sonra koru da bulunan cafe de çay içidikten sonra belirtilen bitiş saatinde vedalaşarak her arkadaşımız için en kolay ulaşım sistemi ile evlerine dönmeleri sağlanacaktır.
küçük çocuğum bulunduğu için otogar yada havaalanından alınması ne yazık ki mümkün değildir. ancak onlarında en kolay şekilde Kadıköy e nasıl gelecekleri tarif edilecektir.
mekanla ilgili tüm fotoğraflar detaylar linkte mevcuttur. tekerlekli sandalye ile gelecek olan arkadaşlar için resimde de görüldüğü gibi sadece 3-4 basamak merdiven inildikten sonra mekana rahatça girilebilir. bu arkadaşlar geleceklerini belirttiğinde ayrıca mekan içinde rahat etmeleri için gereken herşey yapılacaktır. ancak tabi ki 3-4 arkadaş ile böyle bir organizasyon keyifli olmayacağı için en az 10 kişinin katılması durumunda organizasyon yukarıdaki gibi gerçekleştirilecektir. kafanıza takılan herşeyi sorabilirsiniz. tüm arkadaşlara sevgiler.
1Şans ve grkn 89 arkadaşların dikkatine. katılımcı sayısı istenilen sayı yada üstüne ulaşırsa c tesi katılımcı listesi yazılacak. pazar günü buluşma gerçekleştirilecektir.

Son düzenleme:
4 eylulde dugun var arkadasin ama hayirlisi :)

Hayırlısı olsun Gürkan Cım gelmek istersen bekleriz

Ben geliyorum. Benimle tanışmak isteyen abilerim, ablalarım sizleri de bekliyorum :D :D :)

Buradaki arkadaslarla tanismayi cok isterdim ama maalesed calisiyorum :(

Bnde çok isterim ama bana çok uzak avrupa yakasında olursa geleceğim inşallah. .

Evet metrobüs zaten çok yakın mesafede bırakıyor ebru hanım ordan iskeleye çıkmanız 10-15 dakika. Dönerken de ben size yardımcı olurum. Metrobüs le en fazla 1 saat sürer gelmeniz. Arkadaşlar şu an 3 kişiyiz inşallah en az 10 a tamamlayacağız

Fahri Cim bakacağız dur bakalım daha var hemen ense yi karartmaya gerek yok :)

akks47 bend3 avrupa yakasında oturuyorum. :) Eşinizle beraber gelebilirsiniz. Sayıyı tamamlasakda toplansak :) Ben bugün kahvaltı programına katıldım. İlk defa hiç böyle bi sevinçli olmamıştım bi ortamda. Yaş ortalaması çok büyüktü ama çok keyif aldım. Umarım buda öyle olur. Bu haftaki 50 kişi felan vardı. Haberim olsaydı akks47 sizede haber verirdim. :)

Arkadaşlar evet şu an için sayı az ancak kimin net olarak geleceği açık olarak belli olursa durum da net bir şekilde ortaya çıkar. Mekan dan saat 4 30 da çıkarız koru ya da gideriz. Ayrıca koru nun hemen yanında çekilen Şaban Pabucu Yarım filminin de çekildiği yer görülecek ve Burda çekilecek resimlerde size güzel bir anı olarak kalacaktır. Şu an 4 kişiyiz.

güzel bir program katılmayı cok isterdim. inşallah birdahaki sefere.butür katılımları desteklemek ve daha sık yapmak lazım diye düşünüyorum.selamlar

Yazin bircok arkadas memleketinde oldugu icin katilim az olabilir

Fahri abi şu an için çok şükür yok :) ağzını hayırlı aç ta sayı 10 olsun :)

@1Şans yok kardeşim buraya yazan 5 kişi yani ben gene de son kararı size bırakıyorum. Olsun derseniz kesin yapalım süper bir gün olur. Olmaz derseniz de benim yapacak birşeyim yok sayı 10 olmazsa benim ikamet ettiğim her zaman olduğum yerler. Benim içinde sizinle tanışmak vakit geçirmek gayet güzel olacak. ama şunu da unutmayın forum daki her üye istediği zaman bu buluşma olsa da olmasada benimle görüşüp tanışmak isterse kapım herkese açık. bu yıl daha il dışına çıkamayacağım için İstanbul dışında bir yerde görüşmem bu yıl mümkün değil. Sizin için de değişiklik olur bu buluşma olursa gayet güzel yerler. Google dan küçük Çamlıca korusuna bakabilirsiniz. Doğa muhteşem orada.
@grkn 89 gelirsen 6 oluyoruz.

Ayrıca çarşamba günü henüz rezerve sıkıntımız yok zaten dostumun yeri eğer 10 olmadan yapmayalım diyorsanız c tesi öğleye kadar bekleyeceğiz o gün karar veririz. Daha zaman var

Son düzenleme:
Sayıya göre bakarız abi o zaman. Sayı az olursa gerek yok bence ama, bakalım.

Tamam kardeşim sayı 10 ve üzeri olmazsa c tesi karar veriyoruz.

hepinize öncelikle iyi eğlenceler
ben bursa meb'e atandım bursa meb'den haber gelince bursaya taşınacam doğal olarak bursa istanbul'a yakın önüzmüzdeki yıl eğer bir aksilik çıkmazsa 2017deki buluşmalara ve 2017 sonrası tüm etkinliklerinize katılacam 2017de buluşma yaparsanız istanbula gelirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt