Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 31 Temmuz 2010 Cumartesi 3. İzmir Buluşması Mangal Partisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[SIZE=2]Dün mangal yakacağımız alandaydık. İzmir cayır cayır yanarken orası püfür püfür esiyordu.[/SIZE]
[SIZE=2]Geçtiğimiz günlerde yine alana gitmiş test etmiştik durumu. Ada, Adanın arkadaşı, Niko35, ben ve ailemle sabahtan geceye kadar tam gün ortamı tahlil ettik. Bizden geçerli not aldı, umarım sizlerde beğeneceksiniz. [/SIZE]
[SIZE=2]19 Haziranda yaktığımız mangaldan bir kaç kare:[/SIZE]

[SIZE=2]http://www.yukle.tc[/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]

Amaninn deniz mi gördüm ben orda oyy oyy;);) sahil nasıl orada girilebilio mu denize derin mi nasıll.:))) heyecan yaptım denizi görünce.:));)

kosovalı güzellikleri kaçırmak istiyorsan gelme tabiki:)
ama kayseri sana yakın sayılır sohbet ettiğin insanları yakından görmek tanımak daha keyifli olur

Ben ne güzellikler gördümm tek başıma gezmekten mutluyum kalabalık ortamlar benı boguyor kendimi o kadar kişinin içindeyalnız hissediyorum

sevgili jem

beyaz 26(şenay) ile birlikte gelmeyi düşünüyorum..tabi o evrede ankarada olmassam..tam söz vermek de istemiyorum ama gelmeyi çok istiyorum:))

saygılar

yeni üyeyim ne kadar güzel bir site ve öncelikle göze batansa meb sınavına giren arkadaşların yorumları inşallah hayırlara vesile olur şanslı olan kimlerse şimdiden memuriyetleri kutlu olsun...

vee konu dışı bir yazı oldu fakat merakım istanbul buluşması varmı?????

şimdilik yok sanırım zaten olduğunda sitede yayınlanır

eeeehhh yakindaa misir-kahiree bulusmasidaa yapcazzzz simdiiden hazirlaninnn;)

Katılımcılar:
01- Jem +1
03- LEWO +2
04- Mother +1
05- NIKO35
06- Koca Çorumlu
07- Kuyucak +5
13- Atom Karınca
14- Minerva
15- Yelizzz + 1 (annesi)
17- Levent retinis pigmentoza
18- Zekhan
19- Özer Özkan +1
21- Eva +1
23- Sibel972
24- Beyaz_26
25- Magnesia
26- Mahmut
27- Alfonso
28- İsmini süpriz olarak saklamak isteyen birisi
29- bal10cuk
30- elif_kız
31- altuguygun11
32- Fatma_yıldız
33- Melike
34- Matay +1
36- Gizemim
37- q-yasar-q
38- Avcıkomando
39- İmren
40- Zübüş
41- Aliş şerif
42- ErdalDenizaslanı
43- Burcu1538
44-

burcu1538;

senii görceme seviniyorum zaten :) inşallah gelirsinn

gelmeyi planlıyorum canım benim:)))ama ankaraya gitme durumum olursa gelemem.tam belli değil ama çok istiyorum.sen varsın çünkü:)))

piknikde benle tanışmak istemeyenler oldu eğer mangaldada aynı şey olursa bir daha gelmem

özer özkan;

aaaa özer hangi aklı evvel seninle tanışmak istemezmişş hayret...özer seninle tanışmak istemeyenler kaybetti ablacım sakın canını sıkmaa...seninle tanışanlar çok mutlu senin gibi dünya tatlısı kardeşleri oldu

beyazgeceler;

beyazgeceler kardeşim mükemmel fikirr ..

sağol mother.eğer benle tanışmak istemeyen olursa bir daha gelmem

oda kimse kimseyle özellikle tanışmamazlık yapmadı yada kimse kimseye özel ilgi göstermemezzlik yapmadı herkes ordakilerle kendi çabası ile tanıştı ve kaynaştı kimse tanıştırmadı özellikle ondan bu tip alınganlıklarçok şaçma ve çocukça özer ayrıca insan ilgi gösterdiği kadar ilgi
görür yemegi yeyip kaçarsan tabi olmaz

ya her şeye boş verin şurda ne kaldıki 31 temmuza hadi dostlar hep beraber el ele İZMİR e çok özledim ya izmiri dostlarımı. bekle beni İZMİR geliyorummmmmmmmmmmm...

buyur gel abicim izmir bekliyo hayırlısıyla bekleriz :)

koca çorumlu;

izmirde sizleri özledi .. herkesi bekliyoruz

aynı tarihte istanbul da olmam gerektiğinden maalesef gelemiyorum.. bir başka sefere görüşmek üzere..sizlere iyi eğlenceler.

Evet arkadaşlar...
Dün Su ile Kemeraltı'na gittik. (İzmir'in tarihi alışveriş semti)
Etler için köpük, salata için plastik tabaklarımız, çatal, peçete, bardak ve hatta kürdanımızı aldık.
Bu gün öğleden sonra oraya gideceğiz.
Tam buluşma noktasında değişik zamanlarda test mangalımızı yaktık. Neresinin gölgesi iyi, hangi ağaçların altı korunaklı tespit etmiştik.
Genel bir kolaçan etmek için bu günde gece 21.30'a kadar oradayız. Vakti ve imkanı olan varsa gelsin buluşalım, kafede olacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt