Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tercihler ÖSYM'de Yayınlanmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekpss Tercih Klavuzu Hala Yayınlanmadı

Tercih Klavuzu hala yok genemi ertelendi acaba...

1.Sayfadaki linkin en aşağısında 2014 ekpss/2 yazıyor. 1. atama tercih yapıldı mı ki?

Hepinizin emekleri boşa çıkmasın arkadaşlar, şu stresin karşılığını alırsınız inş :)
Allah yardımcınız olsun, şansınız bol olsun ...

8 eylul de yayinlarlar artik ne kadar degersiziz inanilmaz

Engin her şey yolunda kardeşim, sende atanırsan daha iyi oluruz :)

sinirlenince daha güzel oluyoruz demek ki sabrımızı deniyolar

ösym işlem takviminden tercihler sayfasını seçerek su an aktif tercih yapılan sınavları öğrenebilirsiniz.
ekpss tercihleri bu listede yer almıyor

beyaz eşya teknik servisi gibi gün verdiler saat yok zaman yok
siz oturun evde biz kafamıza göre bi zamanda gelcez size
siz bekleyin
saat vermeyelimki gelişimiz sürpriz olsun diyen arçelik servisi gibisin ösym :)

bence torpilliler için kadro tanımlarını hazırlıyorlar. başka açıklaması yok.

Ama Tercih Kılavuzu Yayınlamadı:confused:confused:

şifremi hatılyalamiyorum ne yapmam lazım

EKPSS-2014/1: Devlet Personel Başkanlığı Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına 1. Yerleştirme - TERCİH

Başlangıç Tarihi :28.08.2014 14:00
Bitiş Tarihi :08.09.2014 23:59
Tercih Ücreti:-

gizli soruyu da hatırlayamıyorum.

Tercih kılavuzu neden hala yayınlanmadı hayret. 2012 deki ömss de sanki tercihlerden önce gelmişti kılavuz. Yoksa yanlış mı hatırlıyorum. :confused:
Neyse yarım saat kaldı heralde 14:00 de yayınlanır. Bekliyoruz bakalım Allah sonumuzu hayır etsin.

Bundan başka kılavuz yayınlamaları gerek. Bu düzgün çalışmıyor. Mesela önce eğitim düzeyini seçiyorum, nitelik kodunu giriyorum, özel koşullarda cinsiyeti erkek olmalı diyorum daha sonra ünvana hizmetli girince ilk yaptığım seçimleri iptal ediyor sadece hizmetli seçili duruyor. Yani ben hatalı olduğunu düşünüyorum. Yoksa ortaöğretim için hizmetli kadrosu mu yok ?

açıldı ama giriş yapamıyorummm..

15 yaşını doldurmayanlar 2014 - EKPSS Tercihi yapamazlar.
Aday İşlemleri Sistemi'nde KPSS tercihlerine esas herhangi bir eğitim bilginiz bulunmadığı için tercih yapamazsınız.
Başvuru ücreti ödenmemiştir.

bunlar çıkıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt