Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık çalışanı kim var?

Yeni gelen arkadaşlar selamlar, hoşgeldiniz.
Sevgili çetin bende aslen ortez protez teknisyeniyim ama sadece diplamada kaldı.

selam

merhaba ben bu siteye yeni üye oldum ve ankarada bir devlet hastanesinde acil veznesinde nöbetci memurluğu yapıyorum.HERKESE SELAMLAR...

slmlr bütün arkadaşlara..ben devlet hastanesinde fizyoterapist olarak çalışmaktayım.bütün arkadaşlara tekrar slmlr :)

slm arkadaşlar bende radyoloji teknikeriyim mesleğimi sewiyorum ama 4b li olmayı sewemedim...

Merhabalarr arkadaşlar bende devlet hastenseinde Memur olarak çalışıyorum.

BEN GELDİM 25 ARALIK DEVLET HASTANESİNDE MEMUR OLARAK ÇALIŞIYORUM.HERKESE HAYIRLI İŞLER

slm

bende alanya mahmutlardaki sağlık ocağında memur olarak görev yapıyorum

AKSARAY'da özel bir hastanede muhasebe elemanı olarak çalışıyorum.

AKSARAY'da Özel bir hastanede muhasebe elemanı olarak çalışmaktayım.Herkese işlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum.Herşey dilediğiniz şekilde olsun...........

ben de varım ! daha dogrusu adayim :D

hidroterapi okuyorum ! inşallah uzatabilirsem fizyoterapist olacağım !

mrb bende varım.daha doğrusu vardım.hemşireyim.ambulansla hasta taşırken ambulansın tekeri patladı ve çok kötü bir kaza geçirdik.tam 18 ay oldu.seviyem c6 c7 t1

defne,
geçmiş olsun.
sanırım daha yenisin.
ben de 1990 da otobüs kazası geçirdim.
t 10-11 lerdeyim. pratisyen dr um.
hala çalışıyorum.
allah sabır versin.

tşk ederim ismayil bey.yeni üye oldum.11 nisan 2007 yılında bu talihsiz olayı yaşadık.sizede çok geçmiş olsun.durumunuzun iyi olup görevinize devam etmenize çok sevindim.

Bende parmak kaldırdım.. özel sektörde tekniker olarak çalışıyorummmmm.

Merhaba.
Doğum ve Çocuk hastanesinde Nöbetci memurum.

aile sağlığı merkezinde hemşireyim bende.

çapa tıp fakultesinde

çapa tıp fakultesinde çalışan varmı ?

merhabalar bende bir belediyede evde bakım asistanı olarak çalışmaktayım.......

bende saglık çalışanıyım devlet hastanesinde hemşireyim

Bende özel hastanede bilgi işlem ve faturalama servisinde çalışıyorum
(Uzun süredir yoktum buralarda her ne kadar cok kişi değişsede burada bilen bilir selamlar :))

merhaba bende özel sağlık kurumunda odyometrstim.

mrb bende manısada devlet hastanesınde rontgen teknısyenıyım

Üst Alt