Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık çalışanı kim var?

Rüveyda_

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Sağlık çalışanı arkadaşlar, her meslekten bi konu başlığı açılmış sizler nerelerdesiniz? Hadi bi el kaldırın görelim.

ben elimi kaldırdım. devlet hastanesi eczanesinde çalışmaktayım. asıl mesleğim fizik tedavi teknisyenliği.

ben de şimdilik devlet hastanesinde eczacıyım

selam

bende verem savaş dispanserinde sağlık memuruyum

bende sağlıkçıyım

bende doğum hastanesinde hemşireyim

Oooo bir meslektaşımız daha gelmiş. Hoşgeldin fatoş, ordu ya selamlar.

selam bende özel bir şirkette çalışıyorum

slm arkadaşlar bende radyoloji teknisyeni olarak çalışıyorum

Slm meslektaşlarım, hepinize hoşgeldiniz diyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum. Sağlıkçılarda çoğalmaya başladı.

Bakmayın eczanede çalıştığıma, daha öncede fizik tedavide çalıştım. Ama elimde ortopedik cihaz ve protez, ayrıca sağlık memurluğu diplomam var. kadrom fizik tedavi teknisyenliği. Acayip değilmi? Sistem bozuk napalım. :D :D

herkese selamlar.ben diyarbakır silvan devlet hastanesinde satın alma biriminde çalışıyorum.herkese başarılar

slm arkadaşlar.bende sml mezunuyum.ama 1 senedir çalışmıyorum.banada iş ayarlayınnn yaaaaaaaaaaaaaaaa :oops:

ARKADAŞ LAR BEN DE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE YEŞİL KART BÜROSUNDA ÇALIŞIYORUM .BİYOLOJİ MEZUNUYUM NE ALAKA DİYECEKSİNİZ BİR ARKADAŞIMIZIN DEDİĞİ GİBİ SİSTEM BÖYLE

ssk sağlık işleri il müdürlüğünde reçete kontrolünden tutunda fatura kontrolüne,protez ortez malzmelerinden tutunda cerrahi malzeme kontrol kesintilerine bakıyorum...medulanın fatihi,provizyonun vefakar dostuyum... :oops: :oops:

merhaba arkadaşlar ben sağlık sektöründe memur olarak çalışıyorum herkese selamlar

Merhaba arkadaşlar ben de sağlık ocağında memur olarak çalışyorum ama halkla ilişkiler mezunuyum:)

sağlığa geçmek istiyorum sorması ayıptır ama saglıkta çalışan memur arkadaşların maaşları nasıl ve ek ödeme alıyorlarmı...m.e.m çalışıyorum ve çok düşük maalesef maaşlar ayrıca ek ödemede yok bilgilendirirseniz sevinirim teşekkür:)

Normal memur maaşına ilave olarak her ay döner sermaye alıyoruz.

SLM BENDE DEVLET HASTANESİNDE RADYOLOJİ BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAKTAYIM( YANİ RÖNTGENCİLİK) YAPIYORUZ ,AMA İSTEK ÜZERİNE HA,YANLIŞ ANLAMAYIN :)

merhaba arkadaşlar bende devlet hastanesinde hemşireyim :D

Hoşgeldin Selenayy. Bir beyaz meleğimiz daha oldu. Eşimde hemşire, bizde devlet hastanesinde çalışmaktayız :)

Meslektaşlarım hepiniz hoşgeldiniz(e tabi bende :) ) Benimde asıl mesleğim meleklik dermişim(Muzo abi çok hoşuma gitti kanatsız melek olayı :wink: ) hemşireyim yani ama şu an hemşirelik yapmıyorum bir kamu kurumunda memurum :)

MERHABA ARKADAŞLAR BENDE ÖZEL BİR HASTANEDE SANTRAL-RANDEVU SERVİSİNDE ÇALIŞIYORUM
ÇALIŞMA HAYATIMIN NEREDEYSE 15 YILI DEVLET VE ÖZEL HASTANELERDE GEÇTİ . HERKESE BAŞARILAR DİLERİM

slm bende devlet hastanesinde memur kadrosuyla çalışıyorum.
Acilde, faturada, röntgen-ultrason randevu, satınalmada çalıştım.
Ama en çok acilde nöbetli sistemle çalıştım.
öneceleri hastaneden nefret ederdim ama şimdi roller değişti ve çok zevkli :) ...
Umarım dileyen herkese kısmet olur .
saygılar...

merhaba arkadaslar ben de saglik kurulusunda santral ve randevu op. olarak calisiyorum..... butun saglikci arkadaslara selam....

Üst Alt