Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özellikle felçli erkekler için ereksiyon sağlayan enjeksiyon yöntemi: PAPAVERIN

safakyıldızı selam ilacı bulduğunu yazmıssın telefonunu verirsen memnun olurum umarım depocunun elinde kalmıstır.

papaverine aynı işlemi görürmü

Önceden kullandığım Papaverine HCI 0.006mg şuan bulabildiğim 0.05 mg aynı işlevi görürmü?Acaba?Görüşlerinizi yazarmısınız arkadaş bulabilmiş isteyeceğim ne diyosunuz

boşalım önemli olan

ya arkadaşlar ereksiyon olmak önemlimiki boşalma olmadıktan sonra önemli olan boşaltım :eek:

mırro arkadasım ikiside aynı işi goruyor bir fark yok işlev ayni o5 le 06 tı iiside aynı işi goruyor

bu ilacı bulan varsa nerden buldugunuda yazsın yada telefonunu yazsın arayan kişilerde bulmus olur

ben buldum ama burdan yazmak dogrumu bilemem arkadasın numarası bu 0554 738 88 55

Sevgili arkadaşlar,
Allah'ın belası bir durumdan "penil doppler" i yani penis ultrasonunu 2.kez yaptırmam gerekti. Bu işlemde burada bahsi geçen ilaç kullanılıyor. Ben de tecrübe paylaşımı yapmak istedim keza her şey burada anlatıldığı kadar toz pembe değil.

Öncelikle ilacın ciddi bir yan etkisi var ve neden yaptığı bilinmiyor. Sağlık sektöründe olduğum için bu konuda çok doktorla konuştum ve çoğu aslında ilacın tamamen sağlıksal olduğunu, alındığında seks yapılmaması gerektiğini söylüyor.
İlacın yapıldığı anda verdiği acıyı geçtim bu devede kulak. Eğer yaptırdığınızda ereksiyon sonlanmıyorsa kesinlikle kendi kendine iner demeyin. Maksimum 2 saat içerisinde cerrah üroloğu olan bir hastaneye gidin.
Kendi kendine iner demeyin deme sebebim şu; ilaç inanılmaz hissizleştirecek penisinizi ve size her an inecekmiş gibi gelecek. Ürolog cerrah diye belirtme sebebim başka doktor prof bile olsa dokunmayacaktır çünkü yanlış müdahale ömür boyu iktidarsızlığa kadar gidiyormuş.

Eğer benim gibi İstanbuldaysanız ve gece yarısı olursa sırf 2 saat hastane hastane dolaşırsınız. Bilgi olarak avrupa yakasında çapa ve okmeydanı ssk da nöbetçi ürologlar var.
Ereksiyonun sonlanması için biriken kan özel bir iğneyle boşaltılıyor ve bu işlem de inanılmaz acıyor.
Sonrasında iyileşme süreci de nereden baksanız 15-20 gün.

Erekte olduğu sürece penise verebileceği hasarlar da cabası. Benim yaşadığım sorun gibi. Bir ilaç yüzünden 2 aydır ağrı çekiyorum ve ürolog kontrolündeyim.

Kullanmadan bunları da hesaba katın bence..

sevgilerimle

slm arkadaslar ereksiyon konusunda denemediğim yöntem kalmamıstı ilacından tut vakum cihazına kadar ama papaverini kullandım biyerden buldum karaborsa kullandım penisin alt tarafındaki kasa enjekte ettim önce 30 ml enjekte ettim 10 dk sonra etkisini göstermeye basladı 25 ml daha enjekte ettim taş gibi oldu :D 4-5 saat arası sürdü sonra eski haline döndü çok hafif tırnak kadar iğne vurdugum yer kızardı başkada bi yan etkisi olmadı.omurilik felçliyim t11 parapleji.

Doktor kontrolünde küçük dozlarla başlayıp çok da uzun sürmeyen ereksiyonlar hedeflenmeli. Öyle 3-5 saatlik ereksiyonlar zararlı gibi geliyor bana.
Herkes kendince deneyerek dozu ayarlamalı ayrıca...

Ve, bu başlıkta yan etkilere dair yazılan uyarıları da göz ardı etmeyin lütfen.

arkadaşlar çok yakın bi tanıdığımdan aldığım bilgiye gore
1 kg bal
100 gr Kırmızı Mercimek tozu (unu)
50 gr Karabiber tozu
30 gr Üzerlik Tohumu
20 gr Tarcın
bunu karıştırıp gun içerisinde aklınıza geldikçe yiyebilirsiniz.
En azından bir deneyin derim. kaybedecegimiz bişey yok en azından yan etkisi yok.
bilgi aldığım kişi ayaklı Aktardır. herkese ucretsiz yardımcı olur. bide kabızlık çekenler içinde bol bol kırmızı turp lahana uzun kayısı incir tuketmemizi soyledi.

ereksiyon

ben 10 senedir enkeksiyon yöntemini kullanıyorum ve inanılmaz memnunum iğnenin hiç bir acısı yok ve kullanımı kolay sadece bu madenni vücuttan nasıl atıldığını bilmiyorum.

bir doktor vasıtasıyla temin ediyorum halen daha ilaç sipariş üzerine geliyor bana isteyenlet bana mail atarak bilgi alabilirler

Arkadaşlar bu mucizevi ilacı yeni denedim gerçekten 6 sene önceye döndüm :D zor oldu ama buldum ilacı papaverin chl 50 de var 60 da depocu bir arkadaşım buldu almak isteyen arkadaşlar bana ulaşırsa yardımcı olabilirim özel mesaj ile ulaşabilirsiniz ihtiyacı olan acele etsin 5 10 kutu falan vardı en son

sabredin 1 aya kadar tekrar bütün türkiyede tekrar piyasaya sunulacak istihbaratını aldım :)

arkadaşlar papaverin için çok fazla pm geliyor hergün giremiyorum geç cevapladığım için kusura bakmayın arzu eden arkadaşlar telden ulaşabilirler 05394464228

Sağolsun c555 kaedeşimizi bugün aradım bana 6 kutu papaverin sağladı fiyatı azucuk :p pahalı idi ama değermi bence değerdi diğer eriksiyon sağlayan hapların yanında çok ucuz bence ilacın son kullanma tarihi 2016 60 adet ampulum var yaşasın.:D

parsam;

nası sevindirik oolmuşuz böylee :DDD

kardeş bir omurlik felçlisi bir adaya düşse isteyeceği 3 şeyden biri papaverin 2cisi insülin enjektörü üçüncüsüde aganigi anldın sen mesajı ilaç var bulunamıyor çölde su aram gibi bişey benim son 5 kutum vardı geçen hafta bitti kara kara düşünüyordumki c555 sağolsun halleti işimi.

arkadaşlar bir ara üretimi durdurulmuştu, yeniden üretimde. eczacınıza sölerseniz ecza depolarından artık temin edebilirler.

Arkadaslar urunun piyasada olmadigi iddiasi yalan. Urunun fiyati 3.5 liradir. 50 lira gibi astronomik fiyat ceken dolandiricilara aldanmayin. Urunu su eczaneden temin edebilrisiniz.

Çelebi Eczanesi
Adres: Talat Paşa Mah. Aslangazi Cad. No:1
Okmeydanı, Şişli, İstanbul - Avrupa
Telefon Numarası: +90 212 220 41 44, +90 212 220 31 69

İlaç Bilgileri
Üretici Firma :Galen İlaç
Etken Madde :pAPAVERIN HCL
ATC Kodu :A03AD01
Kamu Kodu :A05896
Barkod :8699607750344
Menşei :Yerli
Fiyatı :3.59 TL

arkadaşlar eczacınıza söleyin mutlaka depolardan sizin için temin ederler.

millet bu ilacı problemi olmayanlarda kullanırsa ne olur? doz ne olmalıdır? deneyim için...

ya arkadaşlar ereksiyon olmak önemlimiki boşalma olmadıktan sonra önemli olan boşaltım :eek:

boşalımı kim neyapsın kardeşim?...

bu ilaçlar b oşalma süresini uzatıyormu millet?

ilişki ne kadar uzarsa o kadar iyi!

3 saat olur 5 saat olur!;)

valla şaştım kaldım bu papaverine ihtiyaç duyan ne çok kişi varmış

penil dobler

arkadaslar 15 gün önce penil dobler için papaverin iğnesi yaptırdım.17 saat sertleşmem geçmedi.acile gittim ve kanı boşalttılar.antibiyotik verildi.internette okuduklarıma göre birdaha sertlesmem olmazmış?bu doğrumu?bana cevap verecek olan arkadaslarım varmı?tesekkürler.ne yapmalıyım bundan sonraki aşamada?

Yok Burak, o kadar da değil. Merak etme sen.... Yalnız, keşke o kadar saat beklemeyip daha erken bir sürede gitseydin acile. Aman, bir daha gecikmeyesin!

Bu arada, kç mg enjekte ettin de o kadar uzun süre ereksiyon oldu?

Kardeşim çok geçmiş olsun fakat 17 saat beklenir mi yahu! Çok tehlikeli bir durum bu, umarım bir hasar oluşmamıştır.

Onca saat beklemenin özel bir nedeni varsa beklenebilir tabi, öyleyse geri alırım lafımı..

50 mg vurulmuş penil dobler sonucunda o yazıyor.kardeş cahillikten oldu..bilsem beklermiyim.aslında iğneyi vuran söylemişti.ama çok önemli gibi söylemedi.

arkadaşlar ben 13 yıl önce OF lu oldum. 13 yıldır ereksiyon olmadım. kazanın ilk yıllarında sabahları tam olmasada kendi kendine ereksiyon oluyordum ama son beş yıldır sabahları da dahil hiç ereksiyon olmadım. bunca yıl sonra bu papaverin denen enjeksiyonu yaparsam ereksiyon olur muyum acaba? uzun yıllar önce kaza geçirip yakında bu papaverin iğnesini deneyen arkadaşlar var mı? bilgi verirseniz sevinirim.

papaverin üretilmiyordu, eczanelerde bulunmuyordu, şuan eczanelerde var mı, satılıyor mu acaba?

Üst Alt