Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özellikle felçli erkekler için ereksiyon sağlayan enjeksiyon yöntemi: PAPAVERIN

papaverın hcı 0,06 gr 10 ampul buldum olmaz mı

Eczacı ya da doktor bilir o ayrıntıyı...

chl turkiyede yok dendide bana gittiğim eczaner.........

O zaman bir sorun olacağını sanmıyorum. Zira Türkiye'de ne satılıyorsa onu kullanıyor insanlar...

resimi görünce :eek::eek::eek:sanki bana batırdılar canımm cok yandıııı boğa abii hasta bu ineyi kendimi ayapcak yoksa doktora gidip doktor mu ona yapcakkk:confused:

Küçücük bi iğne o. Şeker hastalarının kendilerine yaptığı insülin iğneleri... İnsan kendi kendine kolayca uygulayabiliyor

]insülin iğnesi ile yaptım.iğneyi penisin ortasının 1 cm aşağısından 9 yönunden iğneyi dibine kadar bastırıp yaptım bişey olmadı..nerede eksiğim var.6 yıl oldu yaaa

kardeş bu kriko değil ki:)hemen kaldırsın:)
bi defa yaptım olmadı deme,bir kaç defa yapman lazım ve en önemlisi uyarıcı vermen lazım ne bileyim karşı cinsden birisi olursa yanında daha ii olur,diye tahmin ediyorum
hadi hayırlısı:)

yani işlemde bi terslik yok dimi iğneyi tamamen sokmam normal dimi

İŞLEM doğru nacak dediğim gibi işlem hemen herkesde aynı etkiyi göstermeyebilir,dediğim gibi kriko değil ki zıp diye kaldırsın:)
denemek lazım bir kaç defa:)
herkesde işe yarıyacak diye bir şart da yok
inş işe yarar
kaçlık uyguladın?

70lik ideaş aslında,hiç işe yaramadı mı?

İlk mesajda yazılan bilgilere özen göstererek bir daha deneyebilirsin.
Yalnız, aman ardı ardına burma. Bir gün arayla dene...

Papaverin süper bir ilaç (0.9 yada 0.6 farketmez):) Çok memnunum 3 saat boyunca işe yarıyor Denemenizi tavsiye ederim.

Bakıyorum ilgi büyük ama bir ikazı tekrar belirtmeliyiz. Ereksiyon 3-4 saatte bitmesse doğru doktora gidin yoksa önemli zarar görebilirsiniz. Bu nedenle dozajı bilinçsizce arttırmayın.

doktora gidip sordum kesinlikle kullanma dedi beynımi yedi valla:(

atosal kardeş yaradımı yaramadımı anlamadım.anlamadığıma göre heralde yaramadı

herkese selamlar

iğneyi çekip pamukla ovmaya başlarken tam sertleşme oluyor. benim seviye t5 t6 t7 15 ay oldu ilk denedim 30 ml enjekte ettim 2.5 saat sertlik sürüyor. yalnız sol taraftan enjekte ettiğimde 1 saat sürüyor, sağdan daha uzun sürdü. haftada 2 sefer yapıyorum.
bir de ben hala daimi sondadayım şu sonda olmasa hergün yaparım valla bayram sonunu iple çekiyorum
ürodinami kontrolüm var bir kurtulursam şu sondadan allah derim herkese acil şifalar dilerim

5 saat oldu inmiyo :( olecem mi
kesecekler mi arkadaşlar nolcak yardım lüfen

hemen bir hastaneye gidin..

----------

bişi olmicak sadece enjektör ile iğne ile mudahale edecekler..

şükür 6. saatın içinde indi bende gitmedim biyere.gitsemiydim yoksa?

En en en çok 5-6 saat beklenmeli (o da tansiyon'un kontrol edilmesi ve insanın kendini kötü hissetöemesi şartı ile) ve sonra ereksiyon sürüyorsa derhal acil servise yetişmeli!

Ve, ne kadar ilaç zerk ettin de o kadar uzun süre ereksiyon sürdü? Aman bir daha o dozda kullanma! 1-2 saatlik ereksiyon sağlayacak dozu deneyerek bulmalısın.

seyithan, sana bir taktik vereyim, ilişkiden sonra masaj alatini tut 5 dakika boyunca. ben 15 aydan sonra ilk defa boşaldım. hemi de 2 sefer! soracağın olursa yaz cevaplarım sağlıcakla

Yasin, o yöntem de uzun saatler süren ereksiyon hali de kan basıncını aşırı arttırır ve tansiyonu yükseltir! Aman diim. Tansiyondan küt diye gitmeyin! Bu konu şakaya gelmez...

en guzeli doktor bir partner yada eş bulmak :):):)

yasin bu masaj aleti nasıl bişey sen bunu yapınca sonuçları ne oldu biraz açarmısın?

Haftada birden fazla yapmayın, kesin tehlikeli.Bunu bana Cerrahpaşadaki bu bölümdeki doktorlar söyledi.

bu teknik bana ait değil bayke ağbim açmış zamanında konuyu bende bir deneyim dedim sonuç aldım ben biraz aşırıya kaçtım 3.cüye uğraştım biraz şişme oldu sonra indi bende tansiyon sorunu falan olmadığından sorun çıkmadı ben dozajı hiç artırmadım en fazla 40 ml olarak verdim oda 3 saat sürüyor ama sağ tarafla sol taraf neden fark ediyor anlamış değilim soldan yaptığımda kısa sürüyor ....herkese sağlıklı günler dileğiyle....

Bir üyemizin bana özel mesajla ilettiği bir uyarı:

Papaverin narkotik analjezik sınıfındaki ilaçlardan biridir. Bu sınıfta morfin, kodein ve papaverin yer alır. Papaverin en düşük seviyedeki narkotik analjeziktir. Bağımlılık konusunda dikkat edilmeli.
Konuyla ilgi bir bilgim yok. Omurilik felçli olan kişilere neredeyse tüm uzmanlar papaverin önerdikleri için böyle kolayca öneriyoruz biz de. Ve ısrarla vurguluyoruz: DOKTORUNZA DANIŞARAK KULLANIN.
Yinelemiş olalım...

doktora gidip ilacı yazdırdım eczanede bana bu ilacın artık üretilmediğini söylediler böyle bir şey varmı

Üst Alt