Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

OturanBoğa'ya ve siteye dair merak edilenler ve doğru bilinen yanlışlar

onemli olan arkadaslar boyle bir site var ve karsılık beklemeden ozurlu arkadasların problemlerini cozuyor SİZE TESSEKURLER BULENT BEY iyiki varsınız allah basarınızı daim etsin SAYGILAR

bülent bey konuyu geç farkettim kusura bakmayın ben kırsalda yaşıyorum hiç bir dernek kurum yada kişinin bana 1 miligramdan daha az faydası olmamıştır biraz abes olacak fakat bu siteye üye olmadan önce ot gibiydim elimde olan her türlü imkan hatta akülü arabam bile bu site sayesindedir siteyi kuran bülent beye her türlü konuya cevap yazan tüm üyelere sonsuz teşekkürler

Böyle bir platform oluşturup engellilerin sesinin
daha gür çıkmasını sağladığınız için teşekkür ediyorum.

sorular komik geldi:Dama cevaplamanız iyi olmuş.

Durmak yok yola devam diyeceğim de slogan gibi olacak en iyisi demeyim. Bülent beyi 2005 yılından beri hem bu siteden hem de başka formlardan takip ediyorum ve bilgilerinden yararlanıyorum. Benim için çok önemli bir yeri vardır. Kendisine saygılar....

Bu siteyi açanlara ve bizlere bilgi verip yol gösterenlere binlerce teşekkür..!

bülent abibiz her şeye rağmen seni seviyoruz ve senin yolundan gideceğiz

Sosyal medya forumlardaki üyelik ve mesaj sayılarını baya bi etkilemiş durumda.Benim düşüncem google engelli aramalarında üst sıralarda olan bir sitenin daha çok kullanıcı ve mesaj sayısına ulaşmış olması gerektiği yönündedir.Sayfalar çok okunuyor ama az yorum yazılıyor facebook'la bağlanma sorunu var sayfada bu da yorum sayısını baya düşürüyor.
Naçizane fikirlerim.Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

böyle bir site kurdunuz için ve bize yol gösterdiniz için herkeze çok teşekkürler allah razı olunsn bende vergi indirimimi bu site sayesinde aldım çünkü bu siteye girmeden önce ne yapmam hakkında pek bi bilgi edinemedim fakat bu siteye girdikten sonra olayı cözdüm onun için oturan bogadan ve wep masterden allah razı olsun iyki bu site var başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla...

ben bu siteye 2008de üye olduğumda herşey yolundaydı ama genede yolunda olumsuzluklara rağmen hibir kuvvet beni buradan çünkü her olumsuzluklara rağmen buradan memnunum.kendim istersem ayrılırım ama öyle bir niyetimde yok.olumsuzluk var ama olacak o kadar ben buranın üyesi olduğum iin pişman değilim

Oturan Boğadaki Peygamber Sabrı ve Hz Ali Adaleti

[SIZE=5]yıllardır forumdayım Bülent Abinin iki özelliğine herkesler şahitlik etmiştir...bunu yazmak istiyorum...birşeyler yaşadım detayları anlatmıyorum..peygamber sabrı hususunda hemfikiriz...o da ayrı bir konu...ama forum içinde bir haksızlığıa uğramışsanız canınız yanmışsa zulme uğramışsanız...bunu bir mod yapabilir...bir başka üye size yapabilir...hemen AYM ye gidiniz...AYM de bu forumda Oturan Boğa Bülent ağabeydir...olayı çözer..uzatmaz..analitik düşünür..icraat adamıdır...çözüme en yakın adamdır...adamdır ya...yıllarca şu forumda olmak için bir sebep arıyorsam neden buradayım diyorsam galiba cevabı Bülent Abime olan sevdamdır hürmetimdir...hata yapmaz..yanılmaz..kalemi klavyesi yüreği yumuşaktır ve keskindir...[/SIZE]

[SIZE=5]
kendisi inanmıyor ama Cennet varsa Bülent Abi gibileri için var...ulvi ve uhrevi bir adam kendisi...

bu başlık azcık dursun silinmesin çok rica ederim...[/SIZE]

saniyesinde taşınmış konu ...:p hızlıyızda yani...bi ağız tadıyla yalakalık yaptırmıyonuz Bülent Abi...;)

bu siteyi kuran ve biz engellilerin çözüm yeri birbirimize bildiklerimizi
bilmediklerimizi karşılıklı sohbet ve arkadaşlarla tanışma tartışma fırsatı bulduğumuz
bir yer ve teşekkürler

Gerçekten çok teşekkür ederim kendi adıma bilmediğim veya yanlış bilgidiğim bir çok bilgiye buradan net ve açık bir şekilde sahip oldum.İyiki varsınız..!:)

bület bey .ve değerli site yöneticileri ve bütün doslarıma çok tşk . iyiki varsınız ne diyen desin .faydası çok zararı yok

3. Bu sitenin bir ideolojisi var mıdır? Varsa bunu kim belirlemektedir?
Evet. Bu sitenin ideolojisi sistem tarafından ezilen tüm kesimlerin ve demokrasinin yanında, kudurgan kapitalizmin ve militarizmin tam karşısında olmaktır.
Sakat olmanın, bu netlikte taraf olmayı kaçınılmaz hale getiren eşsiz bir hâl olduğunu düşünüyorum. Buradan hareketle hedefimiz, sakatlık konusunda teorik, felsefik ve sosyolojik açıdan fikirler geliştirmek, Yabancı dilde yapılan çalışmaları Türkçeye çevirmek (çevrilmesine vesile olmak), konuya dair geniş katılımlı tartışmalara girmektir...---------------------Maalesef site üyelerinin büyük bir çoğunlu neredeyse tamamı militarist bir dile sahip ,yani sitenin böyle anti kapitalist ve de antimilitarist duruşu varsa bile nasyonelist şovenist lümpen üyelerle bir yere varması zor görünüyor​

ben 1 engelli arkadaşıma yardım edınce mutlu oluyorum. varın siz kendınızı düşünün.. küfürler meselesındede sınandıgınızı düşünüyorum. sabrınızın ve başarılarınızın daim olmasını dılerım.

Aklımdaki bir çok soruya cevap buldum.bu sitede emeğinize sağlık .hiç bir karşılık beklemeden insanları aydınlatiyorsunuz..Allah razı olsun..
Not:Bülent bey forumda bir sorum var cevaplarsaniz çok sevinirim..

b
ben bu site sayesinde
bütün bilgilerden yararlandım ben bu siteyi tanım an dan önce bir engelli olarak hakkımı nasıl arayacağımı hiç bilmiyordum çevrem yoktu dışarı çıkıp soracak kimsem yoktu 2 engelli kadeşleriminde haklarını nasıl arıcam bilmiyordum engelli haklarımı bu site sayesinde buldum hiçbir çıkarı olmayan oturan boğaya internetten tanıdığım en temız ve çıkarsız bizere yardım oldu evde 2engelli kadeşlerim adına ve kendi adıma çok teşekkür ederim yalnız deyiliz

Abicim iyi ki varsın..Sen insanların ne dediklerini takma kafana bence.Böyle açıklama yapman iyi olmuş.Girsinler siteye baksınlar başlığa okusunlar görsünler.Seni seviyoruz abicim.Elinden geleni bol bol yapıyorsun zaten,ve yapmayada devam edeceksin biliyoruz.İnternete girip 2-3 araştırma yapmakla üşenenler sayende çoğu şeyi öğreniyor :) 21 yaşındayım ve küçüklüğümden beri internet kafelerden çıkmadım işim gücüm bilgisayar ve internet oldu ve çoğu şeyi biliyorum.Seni ve bu sayfayı da bol bol takip ediyorum.Dediğim gibi iyi ki varsın abicim.Herkes adına sana çok teşekkür ediyorum.Her zaman yanındayız.

Ben site sayesinde bütün bilgiler sahibi oldum bir engelli olarak hakkımı nasıl arayacamı evde 2 engelli kardeşlerim daha var onların hakkını nasıl arıyacamı hiç bilgim yoktu çevremde bir bilen kişi yoktu haklarımzı nerden başlanacak nerden sorulacak bilmiyordum nerdeyse bunalmıştım herşeyi site busayesinde öğrendim OTURAN BOĞAYA ve destek olan arkadaşlara evde 2 engelli kadeşlerim ve kendi adıma çok teşekkür ederim YANLIZ DEYİLİZ

çok yararlı buldum siteyi tesadüf buldum çok şey yazmak istiyorum aslında ama şimdilik sadece ve sadece ÖNCE SAĞLIK MUTLULUK VEBAŞARILAR DİYORUM KOLAY GELSİN

Bülent bey sizin için ne söylesem yetersiz kalır inanın sizin sayenizde haklarımızı öğrendik ve bununla birlikte oğlum eğitim görüyor bunda sizlerin çok önemli katkıları var ALLAH sizlerden razı olsun iyiki varsınız iyiki böyle bir site var

mükemmel site mükemmel yöneticiler

umarım buradaki yöneticilerden en az 1 milletvekili çıkarırız da bizi doğru düzgün temsil eden vekil görürüz.hepiniz çok değerlisiniz.
bizim sorunlarımıza çözüm olmayan, oy için aday yapılan insanların yerini sizler hak ediyorsunuz.çok teşekkürler...

bu siteyi kurdugunuz için gerçekden ama gerçekden çok teşekkür ederim...

çok gizel bir site çok güzel bir forum..

bilgi paylaşımı hayat paylaştıkça güzel...

Teşekkürler..

Helal olsun valla bulent abıye....adam ne mücadeleler vermiş ya

Site gün geçtikçe geyik bir hale geliyor,açtığımız bilimsel konular kaldırılırken genellikle geyik konular açılıyor.

bülent beyin yönlendirmeleriyle emekli oldum allah razı olsun sizi bilen biliyor bülent beyi

Bülent bey, Tek bir kişinin bile, evine ekmek götürebilmesine, ocağın'da aş kaynatabilmesine vesile olabilmişseniz ve biçarelerin çaresizliğine çare olabilmişseniz, yaratılmışların en hayırlı olanlardansınız.

Ne mutlu bu hazzı tadabilenlere.

OturanBoğa şimdi gördüm iyi ki varsın iyi ki burayı kurmuş sun. Seni çok seviyorum site gideri için hiç düşünme. Olur da gider parası çıkmaz sa aramızda toplar devam ettiririz burayı.

Üst Alt