Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Otoskleroz sebebiyle işitme kaybım ilerlemiş. Ameliyat olmaktan çekiniyorum!?

merhaba
birkaç sene önce otoskleroz olduğum söylenmişti. son zamanlarda kulakta basınç hissi & uğultu & işitme kaybı arttı.
birkaç ay önce yaptırdığım testte çıkan sonuçlar;
Sağda hafif decede SIN tip, solda orta derecede MIKST tip işitme kaybı
4000hz sağda ve solda 35db , 6000hz sağda ve solda 40db kayıp saptanmış denilmektedir.

yorumlamaya yardımcı olabilir misiniz?
Haydarpaşa Numune hastanesinde Sema Zer Toros'tan randevu aldım. kendisine giden veya ameliyat olan var mıdır?

ilaveten işitm testinde yazan hava/kemik değerlerim;
sağ hava 28db / kemik 25db
sol hava 47db / kemik 27db

yorumlayan olursa çok sevinirim :)

otoskleroz

Her iki kulağımda da otoskleroz olduğu söylendi. bu platformdaki tüm mesajları okudum. Ameliyat olmam gerekiyor sanırım. Yorumlarına kıymet verdiğim santomarine ve GRAHAM BELL uzun zamandır yorum yapmıyor. Bildiğiniz bir sebebi varmı.

HUNTER3 bende yakın zamanda zar ameliyati geçirdim size tavsiyem çok iyi bir doktor bulmanız ben ikinci kulağımı Ali özdek ten düşünüyorum Ali özdek sizde araştırın isterseniz ama bende emin değilim bir kaç memnuniyet yorumlarından gördüm hala araştırıyorum
benmiriam bendede ameliyat sonrası yüksek frekanslı sensöriel düşüş çıktı ameliyat sonraki iki teste farklı oranda çıktı bende anlam veremedim. Sana tavsiyem kendi doktorumdan memnun değilsen araştırıp iyi bir doktora git iki isim buldum kendimce Secaattin Gülşen Ali özdek

Çağlar hoca İstanbul dami

Gammzelli99 Ben Dr. Secaattin Gülşen'e ameliyatımı yaptıracağım. Güveniyorum ve kararlıyım. Sadece sonraki süreçle ilgili kaygılarım var. Bu platformu araştırırken farkettim ve operasyonla ilgili olarak doktoruma güvenim tam. Her ameliyatın riski var fakat stapedektomi komplikasyonu geri dönüşümsüz. Bunu da hazmettim takdiri ilahi neyse onu yaşayacağız. Tek kaygım iyileşme sürecinde çocuklarımın yaşayacağı zorluklar. Çağlar hoca ve Ali Özdek ismini hiç duymadım. Bana konuyla ilgili 4 isim verildi
Nazım Korkut
Ahmet Yıldırım Beyazıt
Secaattin Gülşen
Ozan Altuntaş

HUNTER3 öncelikle geçmiş olsun benim sorunum kulak zarı deliği ve orta kulaktada işlem yapılır temizleme falan bende araştırıyorum henüz net karar vermedim. Sizin bulduğunuz doktorlardan ameliyat olup memnun olanla konuştunuzmu

https://www.doktortakvimi.com/secaattin-gulsen-2/kulak-burun-bogaz/gaziantep#tab=profile-reviews forum da yazanlardan yola çıktım. Gammzelli99 Secaattin hoca kulak zarında da çok iyiymiş. Ben 7 temmuzda ilk ameliyatımı olacağım. Gaziantepte olması benim için avantaj. İki küçük çocuğum var. Kendimden çok onlar için endişeliyim. Ailem Gaziantepte olduğu için böyle bir karar aldım. Doktorum hakkında yaptığım araştırmalar güvenimi arttırdı. Ameliyat sonrası deneyimlerimi paylaşacağım.

Üst Alt