Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Önlisans mezunu olup 3249'dan tercih yapacaklar kaç puan aldınız?

HAYIRLI OLSUN puan neydi ardahan artvin ağrı bendede varda :(

Puanlar ve tercihleri alalım şimdide hadi arkadaşlar görelim şansımız neymiş

Öğrenim Durumu:Önlisans
Mezuniyet Alan Kodu / Adı:1122 / BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLAMA
Mezuniyet Tarihi:6/6/2008
II. TERCİH BİLGİLERİ
01. Tercih20020123893DERİNCE BELEDİYESİ / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (KOCAELİ / DERİNCE - )
02. Tercih20020124245GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (KOCAELİ / TÜM İLÇELER - Taşra)
03. Tercih20020124465GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (KOCAELİ / TÜM İLÇELER - Taşra)
04. Tercih20020124279GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (YALOVA / TÜM İLÇELER - Taşra)
05. Tercih20020124221GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (ÇANAKKALE / TÜM İLÇELER - Taşra)
06. Tercih20020124417GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (ÇANAKKALE / TÜM İLÇELER - Taşra)
07. Tercih20020124259GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (SİNOP / TÜM İLÇELER - Taşra)
08. Tercih20020124283GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (DÜZCE / TÜM İLÇELER - Taşra)
09. Tercih20020124219GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (BURDUR / TÜM İLÇELER - Taşra)
10. Tercih20020124215GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (BİLECİK / TÜM İLÇELER - Taşra)
11. Tercih20020124405GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (BİLECİK / TÜM İLÇELER - Taşra)
12. Tercih20020124399GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (ARTVİN / TÜM İLÇELER - Taşra)
13. Tercih20020124271GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (BAYBURT / TÜM İLÇELER - Taşra)
14. Tercih20020124441GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (GÜMÜŞHANE / TÜM İLÇELER - Taşra)
15. Tercih20020124387GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (ADIYAMAN / TÜM İLÇELER - Taşra

TercihlerKodProgram Adı

PUANIM 60 ŞANSIM NEDİR YÜKSEK PUAN OLUPTA BURALARI SEÇENİ GÖREN VARMI?

01. Tercih
20020124439
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (GİRESUN / TÜM İLÇELER - Taşra)
02. Tercih
20020124463
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (KIRŞEHİR / TÜM İLÇELER - Taşra)
03. Tercih
20020124483
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (NEVŞEHİR / TÜM İLÇELER - Taşra)
04. Tercih
20020124399
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (ARTVİN / TÜM İLÇELER - Taşra)
05. Tercih
20020124441
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (GÜMÜŞHANE / TÜM İLÇELER - Taşra)
06. Tercih
20020124271
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (BAYBURT / TÜM İLÇELER - Taşra)
07. Tercih
20020124455
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (KARS / TÜM İLÇELER - Taşra)
08. Tercih
20020124197
ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ / MEMUR (ERZİNCAN / MERKEZ - Merkez)
09. Tercih
20020124277
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (ARDAHAN / TÜM İLÇELER - Taşra)
10. Tercih
20020124391
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (AĞRI / TÜM İLÇELER - Taşra)
11. Tercih
20020124251
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (MARDİN / TÜM İLÇELER - Taşra)
12. Tercih
20020124217
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (BİTLİS / TÜM İLÇELER - Taşra)
13. Tercih
20020124409
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (BİTLİS / TÜM İLÇELER - Taşra)
14. Tercih
20020124521
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ / MEMUR (GİRESUN / MERKEZ - Merkez)
15. Tercih
20020124253
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (MUŞ / TÜM İLÇELER - Taşra)

not: şu ana kadar artvin,giresun,ardahan,ağrı ölü yatırım gibi huderix umarım senin bayburt ve gümüşhane olmaz ilk tercihlerin olurda
:( bizde nasipleniriz

Hocam üzgünüm ama benim tercihlerde de Artvin, Bayburt, Muş ve Ardahan var. Mardin'de var fakat orda farklı bölümleri seçmişiz. Puanım 69

seninle ortak yazdığımız tercihler
Artvin, Bayburt, Muş ve Ardahan var

Benimki uzakk ihtimal kardeş benim oturup şimdiden bir sonrakine çalışmam lazım ortaya en az 75 puan koymam lazım

evet hocam aynı şekilde benimde öyle. bu tercihlerde yerleşemem ama küçük bi ihtimalde olsa ikinci tercihlerde yerleşebiliriz diye umuyorum. O da olmazsa bir sonraki sınava kadar çalışacağız 2014 e çok var :)

Tüm 3249'lara hayırlı olsun umarım açıkta kalan az olur onlarda 2. tercihlerinde girerler.

55 puanım çok dşük dimi :( izmir yazdım ilk 4 tercihe 3249 kodumda

55 puan aldım ilk 4 tercihim izmir 3249 kodum

puanınız yazdığınız yerler için çok düşük oralar 85 ten aşağı inmez gibime geliyor.

60 puana uzak doğuya bile razıyım ben :) japonya fln :D

neden öle dediniz pat diye :( belki bi ihtimal belkide acık kalır ve yerleşirim.gerçi bend pek ümitli değilim ama kontenjan zaten 1 2 kişi olarak açılmış ki :(

sizin hesaplarınızı inceledim ve tercihlerini gönderen arkadaşları nerdeyse izmir yazan yok denecek kadar az pahalı bi şehir diye yazmıo çoğu insan.Doğu yazmaya kalksam doğuya daha çok yıgılma olmuş,hayırlısı olsun herkes icin ne diyim :(

insanların hevesini kırmayın bence boşuna bilmişlikte yapmayın .. doğru tercih belkide 50 yi bile atayacak .. kısmet bu işler kimse bilemez herkes yorumunu kendine saklasın insanların da hevesini kırmayın sizene:mad::mad:

cimcime haklılar belkide ama gercekten istiyoom bu işi ve son anda haberim oldu resmen sınavdan :/

Selin hanım benimde son anda haberim olmuştu. bence 2 ay gibi zamanımız vardı ve bu yeterli gibiydi. Ayrıca kimse izmir'i yazmamış diye birşey yok. Türkiye'nin en kalabalık 3. nüfusu İzmir'de. Ve burada yazmayan nice insan var bizim bölümden. Ayrıca en çok engellinin bizim bölümden olduğunu bilmiyorsunuz sanırım. Neden sadece 3249'dan bu kadar fazla alım oldu sanıyorsunuz! Herşey kısmet işi demiş Merve hanım. İyi Merve Hanım madem kısmet işi çalışmayın etmeyin kısmetse olur diye bekleyin. Ama daha çok beklersiniz!!!

Burada kimsenin ümidini kırmak gibi bir niyetim olmasada; boş yere ümitlenip hayaller kurupta, hayallerinin boşa gittiğini anlayınca daha fazla üzüleceğinize şimdiden ümitlenmeyin daha iyi derim. Ben öyle yapıyorum ve kafam gayet rahat. Sizde öyle yapın

Kimsenin hevesini kırmıyoruz. sadece istatistiklikler çerçevesinde bir yorumlamada bulundum

Merhaba arkadaslar. Benim tercihlerim Program Adı01. Tercih20020125299TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / TEKNİKER (İSTANBUL / TÜM İLÇELER - Taşra)02. Tercih20020124763SAĞLIK BAKANLIĞI / TEKNİKER (İSTANBUL / TÜM İLÇELER - Taşra)03. Tercih20020125125TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / MEMUR (İSTANBUL / TÜM İLÇELER - Taşra)04. Tercih20020125401TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (İSTANBUL / TÜM İLÇELER - Taşra)05. Tercih20020124829SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (İSTANBUL / TÜM İLÇELER - Taşra)puamim 87.8 siralama 146Nolum 3249 sizce atannma sansim ne

öyle birşey demedim.

iremecrin;

Diğer tercihlerinizide yazarsanız memnun olurum. Hem atanıp atanamayacağınız biraz daha netleşir.

sn: Taho benimde puanım 43 sıralamada 55. kişiyim tercihlerimde büyük şehirleri yazdım sizce atanma durumum nedir ? peh! galiba burada konusunda uzman birileri var. Neden insanların umutlarını ve heveslerini kırma cürretini gösterebiliyorsunuz. Unutmayınız ki hepimiz bu yolun yolcusuyuz. Burada atanma adına yaptığınız fikir beyanları savsata furyasından başka bir şey değildir.

Saygılarımla...

Ne demişler "bağlanmayacaksın". Ne kadar çok bağlanırsan umut bağlarsan sonuç o kadar daha hüsran olur. Ha olursa diye bakarsan hem olursa çok sevinilir olmazsa da çok az üzülünür diye düşünüyorum. huderix'inde anlatmak istediği bu sanırım ama bu bekleyiş herkesin sinirlerini oldukça gerdi.

mesut kardeşim beni birtek sen anladın. teşekkürler. diğerlerine diyecek bir sözüm yok. Ben üzülmeyin diye diyorum ama anlayan yok

madem o kadar çok şey biliyosunuz.her puanla yerleşme olucaktır.Çünkü bölüm önemli tmm puanda öle ama görüyorum ki kimse özür durumunu belirtmiyor.Yani demek istediğim su ben 55 puan aldım evet ama duyma engelli biri 70 aldı diyelim santrale memur alıyorlarsa onu değil beni alıcaktır.Bu sınavda ne olacağı hiç belli değil o yüzden çok bilmişlik yapmanın bi anlamıda yok! rahatım diyosunuz madem rahatsınız bu sitede ne işiniz var anlamadım neden ilgilendiriyo milletin nereleri tercih ettiği.

burası herkesin fikirlerini özgürce ifade edebileceği bir forum sitesidir. Dolayısıyla bu sayfada ne işim olduğunu kimseye soracak değilim. Rahatım derken şu şekilde rahatım. Yani illede yerleşecem diye bir ümit içinde değilim ve yerleşemezsem üzülmem. Burada anlatmak istediğim şeyi anlayamıyorsunuz.

Ayrıca duyma engelli biri neden santrali neden seçsin? Kafası basmıyormu bu insanın yapamayacağı işi seçsin? Zaten 70 puan alan biriyle, 55 puanlı sizin aranızdada kimse yoktu dimi? Sıralamanız kaç önce bir ona bakın!

Herkesin hakkında hayırlısı olsun. Gönül isterdi herkes yerleşsin. Şu mübarek ramazanda umarım hakeden girer.

Duyma engellide olsa o insanı santrale vermez merak etmeyin. başka işlerde kullanırlar. Ayrıca düşük puanlılar yerleşemeyecekler. bu kadar açık ve net eğer ben 83 ile açıkta kalıp 60 puanlı yerleşeecekse bu sınavın bir anlamı olmazdı. hüseyin kardeş bırak bunlara laf anlatılmaz.

Üst Alt