Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Önlisans mezunu olup 3249'dan tercih yapacaklar kaç puan aldınız?

hunderix erzurum teknikerligi tercih edecek kaç kişi var ve puanları kaç nereliler

şu an itibari ile tercihlerimi yapmış bulunmaktayım hayırlısı olsun :)

Vatana millete hükümete devlete hayırlı olsun:):):)

merve abicim hangi illeri yazdın bakem bu arada puan kaçdı senin?

62 bnm puanım yaa.. çok panikledm ben sınavda ondan kötüydü benmkisi.. doğuyu yazdım valla hep van diyarbakır erzurum işte ist. ankara filan bakalım artk hayırlısı bunda olmazsa bidahakinde inş

doğu derken uçları yazma erzurum ağrı gibi iller uygundur sana şans kısmet hayırlısı olsun bakalım bu olmazsa inşallah diğerine

inşallah .. kısmet artık ya hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun ..

hayırlısıda ama tercihleri akılcı yapanlar bu kılavuzda 50 puanla gene atanır

Arkadaşlar bende 3249dan tercih yapacağım sıralama 44 Ankara'daki teknikerlikler ilk2 sırada sonra izmir Antalya Balıkesir Bursa Boludaki teknikerlikler var

ufuk arkadaşım bende 3249 dan tercih yapacağım sırlamam 48.lütfen acil iletişime geçelim ölü tercih yapmayalım.bir günümüz kaldı.iletişime geçersen sevinirim.ufuk arkadaşım birde puanını yazarmısın.

ufkakgl puanın doğru mu lütfen doğru ve sağlıklı bilgiler paylaşalım yanlış beyanatta bulunmayınız ham neden bursa bursaya gelme buradu biz varız beyefendi !!!

Kusura bakmayın ama ben çoğunun samimiyetine inanmıyorum yazılan puanları gördükçe. Puanım 71, 6900 kişi arasından 2200. sıradayım. Fakat durum böyleyken herkesin benden yüksek puan söylemesi ve benden aşağıda sadece 3 kişinin bulunması şüpheli bir durum. Herkes uçuk uçuk puanlar yazıyor. Anlamıyorum ben bu durumu gerçekten. Eğer ki yanlış puan yazıpta başkasının yazmasına mani olan varsa ve bu kişiler atanırsa eğer ben kendi adıma hakkımı helal etmiyorum. Almış olduğu yer tamamen emek hırsızlığıdır. Alacağı paralarda helal değildir.

Buradan tüm arkadaşlara tavsiyem. Yüksek puan alanlar puanlarına güveniyorlarsa istedikleri yerleri yazsınlar. Düşük puan alanlarda kimsenin lafına sözüne bakmadan doğuyu yazsın. Buradaki arkadaşların samimiyeti cidden şüpheli. Çokmu çalışkan bir bölümdeyiz herkes 6900 kişinin içinde ilk 2000. de ??? Kaldı ki zihinsel engelliler ve daha zor bölümlerde okuyanların hepsi düşük mü aldı?? Zihinsel engelli olanlar zaten ilk 1000 sıranın yarısını almıştır büyük ihtimal. Bu kalan 4900 kişinin içinde 3 kişimi var arkadaş??

dogru söylüyor huderix ama herkez kendi tercihini gene yapsın kendi kafasına göre ALLAH hepimizin yardımcısı olsun.

Millete iftira atmakda niye Kıskançlıkdanmı neymiş millet yalan yazıyomuş boşa günah almayın bilip bilmedende konuşmayın!

Ya harbiden dün millete yardımcı olalım diye derecemi ve yazacağım yerleri söylüyorum şunların yaptığına bak birileri yalancı diyor birileri Bursa'ya gelme burda biz varız diyor kusura bakmayın ama cahiliniz cahil Ulan sen kisminde ben senin gelme dediğin yere gelmeyecekmişim ?

Tornado kardeşim faceden ekle görüşelim https://www.facebook.com/UfUK.A

ufkakgl;

Arkadaşım ben kimseyi yalancılıklada suçlamıyorum, kıskanmıyorumda. Sadece şüphe duyuyorum herkesin yüksek puan yazmasından. Ayrıca belli bir kişiyi kastedipte konuşmadım. Önce bir yazdığım yorumu oku iyice anla ondan sonra gel yaz burada. Saygılar

Ona kalırsa bende belli bı kisiyi kastedip konuşmadım madem şüphe duyuyorsun icinde kalsın buralara yazarsan üstüne üstelik benim yorumumun pesine yazarsan bende bunları yazma hakkına sahibim.. Ya arkadas iyi niyetimizle birşey yapıyoruz pişman ediyorlar yaa neymiş kimseyi kastetmemismis sen milletin puanından şüphe duyduğunu söylersen Milletde sana tepki verir kusura bakma..

Arkadaşım seni kastedip konuşmadım. Üstüne alıyorsan senin problemin benim değil.

Örnek verebilirim. Adamın biri bir yerde 89 puan aldım diyor. Kimse şurayı yazmasın diyor. Diğer yerde 61 puan alan bir arkadaşım var diyor. Sence bu kişi samimi birisimi? Tekrar ediyorum kastettiğim belli bir kişi değil. Yüksek puan yazan bazıları şüpheli.

Ayrıca yazmaktaki amacımda 75-80 puan alan arkadaşlar yazacakları yerleri yüksek puanlı biri görüpte vazgeçmmesinler diye. Herkes istediği yeri yazsın.

Tamam kardeş haklı olabilirsin ama ben kimseye oraları ben yazdım siz yazmayın demedimki ben yemin ederim aldığım puanı ve yazdığım yerleri dosdoğru söyledim belki birilerine yardımım dokunur diye ama özellikle o zanmıdir nedir Bursa'yı babasının maliymis gibi konusunca ve sende benim yorumun arkasından yüksek puan yazanlara inanmıyorum gibisinden seyler yazınca (sen beni kastetmemiş olabilirsin ama sende benim yerimde olsan o yorumundan alinirdin) insan sinirleniyor.. O zan nickli bebeyede son bişey çünkü harbiden sinirimi bozdu 'ben kimse için hayallerimden vazgeçemem hele senin gibi biri için hiç geçemem...

ufuk kardeşim ben senin samimiyetine inanıyorum yemin etmene gerek yok. Ben sana yalan söyledin demedimki! SENİ KASTETMEDİM

ufkakgl puanın doğru mu lütfen doğru ve sağlıklı bilgiler paylaşalım yanlış beyanatta bulunmayınız ham neden bursa bursaya gelme buradu biz varız beyefendi !!!

Pardonda sen kimsin beyefendi ? Orada o varmış. Vay anasını amma korktuk. Tehdit edenlerin çoğunu gördük.

Tamam ozmn sıkıntı yok kırdıysam kusura bakma inşallah hakkında hayırlısı olur kardesim...

çok sert tepkilerle maruz kalıyorum. asılsızca atıp tutan beyler ! ben sadece şaka mahiyetinde söyledim üzmeyin tatlı canınızı beni hedaf tahtası konumuna getiren şahsiyet sen Bursaya gel ilk gece seni ben misafir edeyim. Misafir perverliğimiz aşkardır !

Umarım herkesin gönlünce olur. Bu heyecanlı bekleyiş herkesin sinirlerini germiş anlaşılan. Hiç demek istemediklerimiz bile yanlış tarafa çekilip kendimizce yorumlanmış. huderix'e sonuna kadar katılıyorum. İçinizde gönlünüzde varsa burada yazılanlara bakarak ölü tercih yapacağınızı düşünseniz dahi içiniz rahat edecekse istediğiniz yeri yazın. Son pişmanlık fayda etmez. Bu mübarek ayda umarım çok az kişi mağdur olur onların mağduriyetleride 2. Tercih'te giderilir. Herkese hayırlısı olsun.

Gönderilen tercihte oynama imkanı varmı tekrar?

Saat 23.59'a kadar değişiklik yapabilirsiniz.

sistem şuan halen açık görünüyor.tercihlerini görebilen var mı hata veriyor

01. Tercih 20020125311 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / TEKNİKER (TRABZON /
TÜM İLÇELER - Taşra)

02. Tercih 20020125309 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / TEKNİKER (RİZE / TÜM
İLÇELER - Taşra)

03. Tercih 20020125303 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / TEKNİKER (MALATYA /
TÜM İLÇELER - Taşra)

04. Tercih 20020125307 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / TEKNİKER
(KAHRAMANMARAŞ / TÜM İLÇELER - Taşra)

05. Tercih 20020125453 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (TRABZON / TÜM İLÇELER - Taşra)

06. Tercih 20020125493 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (TOKAT / TÜM İLÇELER - Taşra)

07. Tercih 20020124439 GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (GİRESUN / TÜM İLÇELER - Taşra)

08. Tercih 20020124393 GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (AMASYA / TÜM İLÇELER - Taşra)

09. Tercih 20020124399 GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (ARTVİN / TÜM İLÇELER - Taşra)

10. Tercih 20020124457 GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (KASTAMONU / TÜM İLÇELER - Taşra)

11. Tercih 20020125491 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (IĞDIR / TÜM İLÇELER - Taşra)

12. Tercih 20020124407 GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (BİNGÖL / TÜM İLÇELER - Taşra)

13. Tercih 20020124391 GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (AĞRI / TÜM İLÇELER - Taşra)

14. Tercih 20020124277 GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI / BİLGİSAYAR İŞLETMENİ
(ARDAHAN / TÜM İLÇELER - Taşra)

15. Tercih 20020125461 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (VAN / TÜM İLÇELER - Taşra)

Tercihlerim bunlardır. Herkese hayırlı olsun. Varsa kısmetimizde olur. yoksa zaten olmaz.

Üst Alt