Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS 2014 1. tercih kılavuzu yayınlandı

muhendis3232;

1620 az dıyolardı hızmetlı olunca ayak yapıyolar yazsammı yazmasamkı yok yok yazmıyım yersen..
dısarda asg.ucrete calısan unı.mezunları var bunlar1800-2000 begenmyo yazmayın yasmayın 100,000 kişi gırınce enaz puan 75+ustu olunca 2sene daha kadro beklersınız.bende kalabalık yapmak için gıreyım barı 100.001olsun :cool:

musty35;

doğru demişsin sanki özelde müdür veya yöneticilik yapıyor arkadaşlar..asgari ücretle hizmetliden daha agır işler yaptıklarına eminim yani yazmamak enayilik..ha lisans önlisans bitirmiştir dersine iyi çalışmıştr o zamanda yazmak enayilik :D

lise mezunu dıplomasının gecmedı ortamda 1800-2000 tlverıyo adam .c.tesı pazar bayram seyran yok 17,00de eyvallah gıdıyosun ,yazın 17,00 yarım gun gıbı bışey...

Herkesin dusuncesi farkli isinden memnun olan olmayan,klavuz yayinlandiginda hepsi hizmetli olacagini bilmiyordu herkesin beklentisi farkli bayan olsun erkek plsun meb sevmiyordur saygi duyariz..maas iyi guzel ama kariyer yapmak isteyende vardir..

Bende tercih yapmıyacağım dedim,düşünce olarak belki benden düşük puanlı bir kişinin önünü açmış olurum, gazi çocuğu olduğum için bizlere istihdam hakkı tanındı memur olarak üstelik atama gerçekleşirse bulunduğun ilde işe başlıyorsun, birde şuan maaşım hizmetli maaşına yakın ve rahatım 10 yıl oldu burda çalışmaya başlayalı,farklı bir ile gitsem atanıp ev kirasını v.s düşününce tercih yapmamak daha mantıklı geldi.Umarım yeterince açıklayıcı olmuşumdur.Saygı ve dua ile kalın....Kadroların yükseltilmesini ve atamanın olmasını istemekteki sebep ise 2012 yılında yapılan sınava verilen 20 bin kadro sözünden dolayıdır.

Ve kura ile atanan arkadaşlara da kadro açılmaması haksızlıktır.

çanakkaleye tercihimi yaptım ... tercih yapan herkese hayırlı olsun.

Tercih yapmamak da bir tercihtir. Benim bir işim var ve gayet memnunum. Tercih yapmayarak işi olmayan birinin önünü açmış olabilirim.Geçen sene örneğine bakarsak 90 80 puan alıp hizmetli olarak tercih yapanların çoğu pişman.
Nedenleri malum. Devlete kapağı atayım da.Sonucu hep birlikte gördük.
Tercih yapıp gitmemektense yapmamak daha mantıklı geliyor bana.Bu ne enayiliktir ne başka bir şey.Sadece seçimdir.Kimsenin bir şey demeye hakkı yok...

Buyucu ve bio kardeslerimiz allah gonlunuze gore versin ne guzel dusunuyorsunuz dusuk puanli arkadaslarimiz yerlessin onlarin onu acilsin diyorsunuz her yurek bunu dusunemez yureginize saglik.allah yolunuzu acik etsin..

Sonbahar arkadaşım herkesin düşünmesi gereken budur mantıklı düşünmek gerek bende fırsat ve rahatlık varsa neden tercih yapıp birilerinin önünü kapatayım ...

Umarım herkes için herşeyin en güzeli olur.....

Bu düşüncelerinizden dolayı sizi tebrik ediyorum hersey gönlünüzce olsun..

atamalar nezamamn yapılır tahminen bi bilgi bulamadım...

evet dediğim gibi önlisans kadroları 67 ye kadar düşmüş

Üst Alt