Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS 2014 1. tercih kılavuzu yayınlandı

Hayırlı olsun arkadaslar ekrem yuksel bolu

2014-ÖMSS İle Engelli Memur Yerleştirme Tercih Kılavuzunda yer alan kadroları, önceki ÖMSS Tercih
Kılavuzlarında yer alan herhangi bir kadroya Merkezimiz tarafından yerleştirilen adaylar (ataması
yapılsın veya yapılmasın) tercih edemeyeceklerdir.

buda şunu gösterıyor ki oceki alımlara göre daha fazla şanşımız var hepimiz için hayırlısı neyse o olsun

Arkadaşlar hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.Fakat bi sorum olacak Diğelim ki MEB de ortaöğretim mezunu olarak hizmetli olarak atandım.MEB DEN Onaylı Bilgisayar Sertifikam var engelim ise sol el ve kolda sizce ben ne iş yaparım.Cevaplarınız içn Tşk

2013 ömss sınav sonucu yapılan yerleştirmeye göre önlisans sayısal verilerine göre 4867 adaydan 1343 yerleşmiş kalan 3524 kişi yerleşme puanları içerisinde kurumlara yerleşen taban puanları 65-70 puanları limiti genel olarak
bence 60 puanlar bile gidecek ne kadarda bu sefer kadro az olsada

benim puanım 77 . sizce atanma şansım nedir bu hizmetli kadrosuna . önceki alımlarda incelediğime göre genelde 77-80 arası en alt limit

Kardeşim ne yorum yazsak boş inşAllah atanırsın puanın fena değil...

Tercih Bildirdim.
Milli Eğitim Bakanlığından başkası tercih Listede yok
yinede Ankara'yı, İstanbul'u ve Mersin'i yazdım. hayırlısı neyse o olsun.

iyi forumlar

Dipnot; Tutturabileceğimi hiç düşünmüyorum. umrumda değil.

Merhaba normal kpss ıle tercıh yapamıyor muyuz ? Ben raporu sınavdan sonra almıstım

Tercih listesi çok az ortaöğretim için tercih yapmayacağım.

arkadaşlar ben ilkokul mezunuyum hiç başvuru yapmadım kurayla secilmek için ne yapmam lazım şimdi bana yardımcı olcak arkadaş varsa sevinirim

arkadaşlar ben ilk okul mezunuyum kura ile katılacam ama tercih yamıyorum rica ederim bana yardımcı olurmusunuz

mrb

arkadaslar bence lise mezunlarında puanlar 75 altı girebilir dıye dunuyorum.ben nisanda 78 puanla meb hizmetli kadrosuna atandım.bence hiç korkmayın size yapamayacagınız bi iş vermıyorlar .ben koltuk degnegi ile yuruyorum evet masa bası degil işim ama en azından bi masa sılıp cay tasıyabılıyorum.o yüzden sizede yapaılecegınız dısında iş vermezler. bence sansınızı deneyın.simdiden hayırlı olsun

Arkadaşlar kura ile atanacaklara kadro açılmadı o yüzden tercih yapamıyorsunuz...

kardeş kura ile atama yok mu sadece sınavlamı oluyor bu atamalar bu sefer

Kura atamasi önümüzdeki nisanda olmasını bekliyoruz. Dolayisiyla kayit yapmadan kuraya katilamazsiniz... Arti kuraya katilacak arkadaşlar tercih yapamayacak

Onu asi için demiştim. Kaydınız olsa dahi bu atamada tercih yapamıyor kuraya katılanlar.Çünkü kontenjan ayrılmadı kuracılara.
Şimdi aklıma geldi. Yeni sınava ve kuraya katılmak için başvuru yapmak zorunlu.

Bunu anlamayacak ne var.Bu atamalarda kuraya katılanlar yararlanamıyor. Nisan ayında yapılacak sınav ve kuraya katılmak isteyenler yeniden kayıt yapacaklar.

sevenler arkadaşım kayıt var tamamda size kadro açılmadı o yüzden tercih yapamazsınız....

tercihimi yaptım hakkımızda hayırlısı olsun

Fatma hanim hayirli olsun hangi iller kac puanla tercihleri yaptin

alım alım dediniz kime sorsak tercih yapmıcam diyor :D kadrolar boş kalacak

Üst Alt