Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS 2013 yılında da yapılacak. Doğru mu?

boyle herhangı bır kaynak olmadan,konu acılıyor,ınsanların kafasını bosu bosuna karıstıyorlar..Kac defa soylen ıkı yılda bır yapılacak dıye..2014te

Yeni sınav 2014 de. Daha 2012 sınavıyla bile kadroları dolduramadılar.

bütün sınavlarda bu madde işletiliyor. eğer ki yeni sınav yapılmazsa eski sınav geçerliliğini koruyor. tahminimce 2014te yeni sınav yapılır. ne de olsa engellileri kullanıp şov yapacaklar ya.... sınav daha bir sükse yapıyor. bilmeyenlerde sınava giren herkes atandı zannediyor...

2013 de sınav yok kardeş, artık 2014 dü bekle, bence kesin yapılmaz ama burası türkiye herşey olabilir burada, bunu zaman gösterecek

2013 te sınav olurmu

2013 tede bir sınva olurmu arkadsalr bilgisi olan yazarsa sevınırım

Arkadaşlar birşey Soracam Bu ocak ayının 20 si itibarinde % 40 rapor aldım rahatsızlıgım için bu raporla 2013 teki Ömss Ye başvurabilirmiyim ilk okul mezunuyum ?

S.a.hayırlı geceler arkadaşlar,bu ösym tercih klavuzunu nezaman yayınlıyor sağlıklı bilgisi olan varmı ?

içinizde ne kadar bencıl ınsan var yaa yok sınav yokmus yok 2014 du bekleyınmıs,yok sahte engellıler varmıs boyle kotu kalplıler ınslalaah atanmazlar sahte engellı deılım 2012 sınavnı kacırdım ve 2013 sınavı olsun dıye dua edıyoum allah herkesın gonlune gore versın

2013 tede olmalı gırmeyenler ıçın nasılsa herkesın bır T.C numarısı var yanı gırenler bırdaha gırmemeli.

2013 ömss tarihi

2013 ömss tarihi bilginiz varmı?

2014 nisanda filan olur 2013de olmaz. 2012de zaten oldu sınav.

2013 Ösmm

Arkadaşlar merhaba;

2013ömss ye katılmak için şartlar nelerdir..Ben 76 doğumlu e raporu olan ortaokul mezunuyum..Katılım şartlarına uyuyormu niteliklerim..Nereye nasıl ve en geç ne zaman başvurmam gerekir.. Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler..

Albay 2013 ÖMSS ye katılamazsınız 2014 senesindeki ÖMSS kuralarına katılabilirsiiz internetten ve haberlerden takip edin başvurular başladığı zman başvurunuzu yaparsınız eğer ki 2012 de başvurunuz varsa ÖSYM nin sasyfasaında tercihler dewam ediyor yarın son gün tercihinizi yapablrisiniz

Bırıncı soru bu konuyla ılgılı neden net bı cevap yok 2 soruda su sorular neden herkese aynı soruluyor sınavda zıhınsel engellı var ortapedık var neden sorular aynı ben zıhınsel engellıyım mesala gec anlıyorum yada tam anlamıyorum bu haksızlıktır

2013 yıdında öysmm tercihi olacakmı

sayın sıte yönetımı bende zihinsel engelliyim 2013 yılında bir teercih daha olacakmı
olacaksa nezaman
mehmet kaya

mehmet07;
bunu site yönetimi ne bilsin?. duyuruları takip et.....

Üst Alt