Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mühendis olan kim var?

inşaat mühendisi olmaya çalışıyorum :) müyendiscik diyebiliriz belki :)

GÜZEL MESLEK !

MERHABA, BEN MÜHENDİS DEĞİLİM AMA TEKNİKERİM ( YANİ BU İŞLERİN İÇERSİNDEYİM... )

MİMARİ VE SİHHİ TESİSAT PROJELERİYLE İLGİLENİYORUM...ÖZEL BİR ŞİRKETTE ÇALIŞIYORUM...
AYRICA KARDEŞİMDE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİNDE OKUYOR.

bende kimya mühendisliğini yarıda bırakıp başka bölüme kaydım
yarı mühendis sayılırım bende :)
birde geçen gün uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımla karşılaştım bana
kartını verdi yüksek kimya mühendisi yazıyordu :)
master yapan mühendis yüksek mühendis oluyormuş... :)
nedir bu ünvan merakı böleee..:)

selam arkadaşlar banada kaldırım mühendisi diyorlar kabul ederseniz tabi

Kimyagerim. Bir kamu kuruluşunda kendi mesleğimi yapıyorum. Kendi mesleğimi yaptığım için de mutluyum.

merhaba bende ziraat mühendisiyim fakat kendi mesleğimi yapamıyorum.sevgiler.

Bende Atatürk endüstri meslek lise mezunu.Makine ressamlı bölümü girmiştim.Şimdi 1 yıl teknik ressamlı çalışıyorum.mimair olan makine tesisatı yapıyorum.Bilgisayar autocad kullanıyorum.projeler çizim yapıyorum.çok hoşuma gittim.bu kadar.

SELAMLAR

elektirik-elektronik mühendisiyim. 2 yıldır özel bir şirkette bilgisayar programcısı olarak görev yapmaktayım ..Uzman oldugum konular ..Visual basic (Tüm program meraklılarına tavsiyem), MSSQL ,Crystal raporlama .Hobi gibi olmuş olan merakım ise kontrol sistemleri .Mekanik ve elektronik düzeneklerin iç içe geçtiği bu sistemleri hayıtın her alanında görebilirsiniz. Benim görüş acım ise engelliler için uygulanması..

TURGAY Autocad konusunda metaryel yönünden yardımcı olabilirim

Merhaba
Bende Bilgisayar Mühendisiyim 4 yıldır Kamuda çalışıyorum.

Merhabalar bende Makina mühendisiyim.
Mesleğimi çok seviyorum,ama kimseye tavsiye etmiyorum.
Çünkü adı üstünde ağır sanayi sektörü, çok ağır,usandırıcı ve bıktırıcı olabiliyor.Tabi bu yazdıklarım üretim ve imalat gibi bölümlerde çalışanlar için yoksa kalite kontrol gibi masa başı işler için değil.Ama tabiki sabahtan akşama kadar oturmak bile kolay değildir yani dünyada kolay iş diye bir şey yoktur, sadece kolay geldiğini sandığın iş vardır.

Merhaba

Herkese merhaba;

Ben de Jeofizik Yüksek Mühendisiyim.

Bir kamu kurumunda çalışıyorum ve mesleğimi yapıyorum.

Deniz üzerine yüksek lisans yaptım.

ve Deniz üzerine çalışıyorum (Oşinografi).

İş olunca gemiyle 10-15 gün denize açılıyoruz.

Olmayınca büroda veri işlem yapıyoruz.

Yaşım 40, 8 yıllık devlet memuruyum.

arkadaşalr bende 2006 mezunu su ürünleri mühendisiyim ama daha biyere giremedim kafayı sıyırmak üzereyim neden bir kurum bizden aramıyor deniz ve balıklçılık kurumlarında (tarım köy işleri) çalışanlardan yardım istiroyrum özür oranım %60 yradımcı olursasnız sevinirim bu msn adresim altarnatif10@yahoo.com

meslekler.

Selam Arkadaşlar, ben Cenk. Bende İnşaat Mühendisiyim. Enerji sektöründe faaliyet gösteriyorum. Sektörde uygulama alanı geniş olunca yerine göre makine, yerine göre gemi inşaa mühendisi gibi çalışmak zorunda kalıyorum. Özel sektör böyle işte. Çok yönlülük gerektiriyor... Hepinize kolay gelsin :D

merhaba siteye yeni katıldım, Ben Tekstil Mühendisiyim :lol:

bende fizik mühendisiyim ama tv de çalışıyorum

slm bende ziraat mühendisiyim kamuda çaılışıyorum.

şöyle bir baktım da bu alana bir de GIDA MÜHENDİSİ çok iyi gider diye düşündüm.e hazır okuyup bitirmişim, birde engelliyim :) bundan iyisi ISO 22000 tabi üretilmiş şam kayısısı ( yahu şamda kayısı üretiliyor mu?) :)
şuanda özel bir yemekçilikte sorumlu yöneticilik yapıyorum.

Ben iki yılllık önlisans mezunuyum... Ve müh. 1. sınfım ... Yani yaklşaık 3 sene sonra mühendis olmaya aday bir arkadaşınız olcak :) (inş tabiki... Bu arada valla sayısal derslere acayip kafa lazım bende o kadar yok ...ama idare edicem işte bi şekilde :)

Bütün herkese başarılar dilerim...

Merhaba,
bende bilgisayar mühendisiyim. Savunma Sanayi sektöründe hizmet veren özel bir şirkette yazılım mühendisi olarak çalışıyorum.

Ben de kimya mühendisiyim. 14 yıl sigorta eksperliği yaptım. Yaklaşık 1 yıldan bu yana çalışamıyorum.

bende iskenderunda makine mühendisiyim kamuda teknik işler amiri olarak çalışıyorum

sevgili bektaşyayla, orman mühendisi yada peyzaj mimarı olupta torpilsiz ken di kurumunda çalışmanın, çok ama çok zor olduğunu iyi biliyorum...

selamlar, bende kendi mesleğini fiilen yapıp emekli olmuş, 11 yıldır esnaflık yapan maden mühendisiyim. Yaş hesabını sizlere bırakıyorum.

merhaba,

ben inşaat mühendisiyim. fakat çalişamiyorum. herkese sevgiler...

Mami ,yeni mezun olduğun için işsiz olma ihtimalin çok yüksek.:)Mouse'si burnunda yeni bilgisayar mühendisi arkadaşıma başarılar diliyorum. :D

mrb arkadaslar bende çevre mühendisiyim

Üst Alt