Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mühendis olan kim var?

CEREN

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
Eminimki sitemizde benim gibi mühendis meslektaşlarım vardır.
Ben Kimya Mühendisiyim.13 yıldır özel şirkette çalışıyorum.
Sevgiyle kalın...

Hayırdır ceren turşumuzu kurmuycan dimi...
Her türlü kaldırımlar benden sorulur..kız isteriz vermezler kaldırım müh.leri diye...şaka biyana elektirik eloktronik mühendisiyim bende.

Ben de endüstri mühendisliği okudum.Ama işimi farklı alanlarda yaptım 8)

endüstri mühendislerinin kadermidir becerisimidir bilinmez.
okey gibi nere koyarsan uyuyor.

Bende Elektrik-Elektronik mühendisiyim Türk Telekomda çalışıyor idim.Özelleştirme nedeni ile şu anda Kırıkkale Üniversitesine nakil oldum mühendis olarak burada 3 aydır çalışıyorum (yani oturuyorum).

mühendislik

Yok be Sankha.... :)
Turşu nasıl kurulur bile bilmem :) ...
Bu sitede bir çok mühendis arkadaşımız olduğunu tahmin ediyorum.Diğer meslekten arkadaşlar kendi bölümleriyle ilgili sayfalar açınca niye biz de açmayalım diye düşündüm...

Görüşmek üzere....

Bende inşaat yük. muhendisiyim.İş bulamıyorum.

11 yıllık inşaat münedisiyim.
İnşaat mühendisliği büro ve şantiye olarak 2 dala ayrılır. Büro işlerinde çalışması şartıyla inşlaat mühendisliği engelli bir kişi için ideal bir iştir. Tavsiye ederim.

hayırdır arkadaşlar şirket falan mı kuruyoruz :)
elektrik mühendisi lazımsa şirkete ben burdayım...
gerçi özel bir şirkette çalışıyorum ama yine de teklifleri değerlendirebilirim :D

saygılar

Merhaba Nightmare

Nightmare bizim şirket elektrik mühendisi arıyor ama...Bilmem ilgilenirmisin....Kablo üretiyoruz elektronik değil de elektriği çok iyi bilmesi gerekiyor..

Bütün mühendislerin toplandığı engelli mühendisler birliği kursak fena olmaz mı :) Gerek istihdam gerek teknik olarak destekleriz birbirimizi...

Şirketler tahsilli engellilere daha farklı bakıyor.Hem özürlü kadrosunu dolduruyor.Hem de işine yarayacak bir elemanı oluyor...Genelde bu düşünceyle yaklaşıyorlar ...

Ben de Seramik Mühendisiyim. 8 yıldır özel bir şirkette çalışıyorum. Mesleğimi çok seviyorum :)

Matematik Mühendisiyim. Bilgisayar programları üretiyorum.

selam hem mühendis arkadaşlara hemde olmayanlara :mrgreen:

inşaat mühendisiyim...

Re: Merhaba Nightmare

CEREN' Alıntı:
Nightmare bizim şirket elektrik mühendisi arıyor ama...Bilmem ilgilenirmisin....Kablo üretiyoruz elektronik değil de elektriği çok iyi bilmesi gerekiyor..
Eğer şirket İstanbul'da ise neden olmasın... ;)

MERHABA..

Yok İstanbulda değil..Ama istanbul'a 10 saat kadar uzaklıkta :)

nightmare bence cerenin teklifini kabul et.
denizli çok güzel bir yer.nede olsa memleketim :)

geliyorum yakında ceren :)

Hemşerim..

Sahimi bir Denizlili hemşerimiz oldu desenize..
Her zaman bekleriz şehrimize good-girl...

Bilgisayarda anlamayan bilgisayar mühendisiyim. Hem özel şirkette çalışıyorum. Hemde dışardan kendi işimi yapıyorum :)

Servis..:)

Uçak servisine ne dersin nightmare , akşamları bizden önce evinde olursun :)
Aslında İstanbulda temsilciliğimiz var ama fabrika kısmı Denizlide...

okuldayken paso sabaha kadar king atardık, çorbasına, bulaşığına, yemeğine, walla arkadaşlar benim tanıdığım tüm mühler ve mimarlar iyi king oynar.bu kadar adam toplanmışken şirket kurmadan ve ceren bizim turşumuzu kurmadan önce bi king partisi yapsak ne dersiniz :)

MERHABA..

Yaa benim bildiğim tek oyun okeydir...:(
Bu oyunda da istasyon görevini üstlenirdim..
Ama olsun onemli olan katılmak değil mi..:)

merhaba.makina mühendisiyim.özel bir şirkette 5 yıldır çalışmaktayım.mesleğimizin zorluklarını hepimiz yaşıyoruz.ALLAH hepimize kolaylık versin.:)

BENDE METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSİYİM...
TRAFİK KAZASI GEÇİRMEDEN ÖNCE ÖZEL BİR ŞİRKETTE MÜDÜRLÜK YAPMAKTAYDIM..
AMA ŞİMDİ EVDE SPOR (FİZİK TEDAVİ ) YAPIYORUM...

Üst Alt