Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Müge Anlı'nın programından: Görme engelli oğlunla evlenmiş, daha ne olsun? [Tartışma]

Pasaman;
eyvallah kardeşim benle aynı düşüncede olduğun için:Dkardeşim akıl var fikir var evlilik öyle laylaylom bişey değilki birbirini deli gibi seven insanlar bile birbirine tahammül edemez oluyor geçtimki sağlıklı birinin bana tahammülünü düşünemiyorum bile 1 yıl 2 yıl hadi üç yıl:cool:

kardeşim alıntı yaptığın yerden hemfikir oluşumuzu diyorum bende he senle yada bir başka engelli arkadaşla sağlıklı insanın evlenme sebebi vardır ona bişey demedim zaten kendi adıma yazıyorum:)

xxxman;

Tam yazaktım ki benim yazacağım şeyleri arkadaşım yazmış, tamam insani değer olarak engelsiz bir insandan hiçbir farkımız yok ama bu engelli olduğumuz gerçeğini ve engelimizden dolayı bazı şeyleri yapamayacağımız gerçeğini değiştirmez. Ben bir görme engelliyim ve çok istesem de araba kullanamıyorum. Evlendiğimde eşimin doğum sancıları tuttuğunda onu hastaneye yetiştirmek için başkasına ihtiyacım olacak. YALAN MI? Ya da başka örnekler.. Tabi ki bir engelli, hiçbir engeli olmayan biriyle evlenip mutlu bir hayat sürebilir. Gönüller bir olduktan sonra engelin ne hükmü var. Ama herkes bçyle düşünmüyor işte. İnsanlar miçin evliliğin ilk ve en önemli amacı rahat,huzurlu ve güvenli bir gelecek geçirmek. Engelli ya da engelsiz herkes için geçerli.

bu dengesiz kadın van depremi ardındanda böyle ileri geri boş saçma sapan sözler söylemişti . ne dediğini bilmeyen kendini dev aynasında gören bir unsur
siz de izlemeyin programını reytingi artmasın

Üst Alt