Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Medikalci TAK kateter ve bez için benden fark istiyor. Ne yapabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden arada bu kadar fark var ki

@naze65
Merhaba bende homecath kullanıyorum 2aylık 360 için 250 tl istedi acaba sizdeki 2ayda 360 kullanıyorsunuz

Evet iki aylık benimde 360 adet. Fark ücreti dediğim gibi 150 tl

OturanBoğa Bülent abi cimere daha önce,yazdım, ama bunun faydasının olacağını hiç sanmıyorum. Mart ayında SGK yeniden fiyat güncellemesi yapacakmış

Bende 2 aylik 240 adet gelen sayi 90 ama huçret vermiyoruz daha önce 240 adet yazdirip 240 geliyordu zamdan dolayisi 90 düştü😑 fark vermeyin başka yerden alacam deyin bakayim ne cvp alacaksiniz

Selam
Arkadaşlar medikal malzemeleri için 350tl fark çıkıyor.SGK Hala aynımı ödeme yapıyor.

2019'a girdik maaşlara zaman yapıldı. bu medikal malzemeleri içinde zam yapılmış olması gerekli.?
bir haber varmı.?

medikal malzemesi kulanan arkadaşlar. hala ödemelerde iyleştirme olmadı mı ya

her malzeme aldıgımızda 400tl mı verecez analamadım. hala belli olmadı mı 2019'de SGK aynı parayımı öduyor.yoksa medikalcıler bizimle dalgamı mı gecıyor.?

besalti20

Maalesef fark ödemeye devam ediyoruz, mart ayında ssk yeni fiyat belirliyecekmş

SGK SUT ödemelerinde bir değişiklik yapmadığı sürece maalesef farklar istenmeye devam edecek. İtiraz etmek lazım. Örnek dilekçe için lütfen şuraya bakınız.

way arkadaş ya.. bu farklar bize büyük. nasıl edecez anlamadım.

medikalci tak lardan 200 tl fark istiyor

medikalci 2 ayda yazdırıp 2010 dan beri hiç ücret ödemediğim taklara zam geldiğini bunu devletin ödemediğini aradaki farkı xxxx marka için 200 tl xxxxx marka içinse 100 tl fark alacağını söyledi ne yapmam gerek?? yada herkez mi böyle ödeyecek

Medikal malzemeler - tak sonda,bez- icin fahis katki paylari hk

Merhaba Arkadaslar,

tak sonda ve bez kullanan arkadaslar, bu malzemeleri temin ederken sizlerde astronomik katki payi odemek durumunda kaliyor musunuz? Bu konuda topluca hareket etmek mumkun mu? Ben yeniyim belki atlamisimdir, beni yonlendirirseniz sevinirim, tesekkurler-sevgiler

Medikal malzemeleri için ödediğimiz farkları tekrar sgk'dan alabilirmiyiz.

Selamlar Herkese.
Arkadaşlar medikal malzemeleri için,kulananlar bilir Sonda-Bez için 2 ay'da bir 300-400tl kadar fark ödüyoruz nerdeyse.Ödediğimiz farkları alabiliyormuyuz.?
SGK'nın adımıza medikalciye ödediği ücretin ne kadar olduğunu e-devletten nerden görebiliriz.?

TAK Sonda icin ödenecek miktar ?

herkeze merhaba
ben iki ay önce 2 aylık sonda icin 98 tl ödüyordum şimdi medikalci fiatın 298 tl olduğunu söyledi.bu konu hakkında beni bilgilendrirseniz sevinirim

T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)’ ne yapmış olduğunuz
başvurunuz 1900456967 sayısı ile alınmıştır.
Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri CİMER’in internet adresinden takip edebilirsiniz.

Kendinden jelli kateter ve bez alımındaki ücret farkı öedemelerinde son durum nedir?

Arkadaşlar Kullandığımız sonda ve bez alımındaki ücret farkı öedemelerinde son durum nedir? Bilgisi olan var mı?

Selamlar tak sondayı sgk 240 adet ödediğini söyledi medikalci 120 adeti fark ücreti istiyor bilgisi olan varmı acaba

[FONT=sans-serif]Arkadaşlar SGK medikal sanda-hasta bez için yeni ödeme fiyatını bellirleyecekti bu ay. bilgisi olan varmı. [/FONT]
[FONT=sans-serif]E-Devletten SGK medikal öddemelerini görebiiliyormuyuz ne kadar ödediğini.Nasıl.?[/FONT]

Arkadaşlar tekrar merhaba...

An itibariyle az önce iki medikalciden alduığım fiyatta 8 paket Tena Classic Plus M Boy bez (yani 240 adet yapıyor toplam) ve 360 adet kendinden jetli sonda için heyet kurulu raporu ile İzmir içi bir medikalcide 420 TL, diğerinde şehirdışı kargo satıcıdan olmak üzere 350 TL fark çıktı...

Daha iyi fiyat alabilen varsa aynı miktarda malzeme için, bilgilerini bizimle paylaşabilir mi?

Durum biraz acilce, stoklarım tükenmek üzere zira... Şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar tak sonda ve bez konusunda yeni gelişme varmı? 300-400tl fark çok can sıkıcı...Her medikale göre değişik fiyat farkı var...
Birde medikalci tavsiyesi olan arkadaşlar var ise aramızda memnun olurum.

Son düzenleme:
bu ay medikalcim benden fark istemedi 360adet tam olarak aldım. ankara parmed medikal

CİMER haricinde, Belediyelerin sosyal yardım ile ilgili birimlerine başvurursanız bence daha hızlı sonuç alma ihtimali olabilir.

Benden bez için üç yüz sonda için iki yüz elli tl fark istiyorlar. Sanırım en çok farkın ödendiği yer Mersin...

denizkızı

20 gün kadar önce İzmirde Akua Medikal den 4 paket normal 4 paket de bir üst seviye sıvı emme özellikli bezi toplam 250 yada 260 tl fark ile aldım ve Türkiye'de aradığım 3 - 5 medikalden en iyi fiyatı verendi. 360 (sanırım standart aldığımız miktar bu idi) Adet kendinden jelli sondayı da (hi slip değil) 50 tl civarı bir farkla verebileceklerini söylediler... Ben bunlardan aldım...

360 Mış sondaya 200 tl fark verdim sizinkinde bir yanlış anlaşılma olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt