Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Medikalci TAK kateter ve bez için benden fark istiyor. Ne yapabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu firma ile görüştüm hatta sağolsun numune de gönderdi 1 kutu ben numunelerden memnun kaldım bulunduğum yerdeki medikalci tanıdık olduğu için ve çalıştığımdan yazdırma teslimat konusunda yardımcı olduğu için fark ödeyerek alıyorum sanırım artık bende bedava veren yer bulursam geçiş yapacağım gibi.

tak sonda

Arkadaşlar beni medikalci
tak sondalar iki 2 ayda 600 tl fark alıyor sizdende alınıyormu.saygılarımla.

Merhaba arkadaşlar medikalcimle görüştüm bez ve sonda ücretleri arttı sizde değişiklik oldu mu dedim hı slip sonraya zam geldi fark eden bir şey olmadı dedi yakın zamanda sonda alan oldu mu olduysa ne kadar fark verdi

cerbe

400 tl fark alınıyor Hi Slip için. Başka şehre gönderildiğinde ise +kargo bedeli (ki o da 150 tl oluyor ortalama). Haziran'da bu farkın 600 tl olması muhtemelmiş

Arkadaşlar selamlar , fark fiyatları canımızı sıkıyor ve olası daha doğrusu olacak döviz kurundaki artışlar ile daha da yüksek seviyelere çıkacak , bence şu dönem talep etmek için en iyi dönem , kim ne isterse alıyor şu anda , eyt , emekli aylıkları vs artışlar ortada , toplu bir şekilde birkez daha sesimizi duyuralım , cimer gibi yerlere bu konuyu iletelim derim ne dersiniz 1000 kişi olabilir miyiz

Ben şunu anlamıyorum... sesimizi duyuracak herhangi bir kurum dernek v.s bişey yok mu biz böyle iğne ile kuyu kazıyoruz.cimere yazıp duruyoruz aldığımız cevap aynı.hiç engellilere yönelik iyi bir haber yok...

Medikalci sonda için de 300 lira fark istiyor bu konuya çözüm bulamaz mıyız arkadaşlar

Hi slip için 700 tl fark ödedim birkaç gün önce. Yapana değil, yaptırana bak. Kimsenin zam dışında bir seçeneği yok… Enflasyon sebep, faiz sonuç. Ben ekonomistim. Verin kardeşinize oyu, görün gününüzü…

imQ medikalcinizi değiştirin.. ankara - modern teknik medikal'den alıyorum 750tl ödedim..

imQ
Kargo karşılanırsa her medikal gönderir kargoyla bile daha ucuza gelir bende istanbulda 1 ay önce 300 TL fark ödedim ama bir sonraki partide 750 TL olacakmış hi-slip bundan aşağı yok zaten. 1250 TL aşırı çok medikal dürüst gibi gelmedi pek bana.

Hilip-slip marka sonda farkı 800TL aldı benden

Arkadaşlar 2 ay önce sonda farkı 300tl aldı bu ay 800tl aldı medikal. Bu normalmı. Ne kadar odeme yapıyorsunuz ?

ben bi 3 seferdir ki bu 6 ay oluyor, 700 tl fark veriyorum, marka hi-slip plus

Goldcath marka sonda kullanan var mı? Varsa Hi Slip sonda gibi fark ödeniyor mu?

Tak fark

Selam herkese tak fark medikalcı 2500 ₺ istiyor

Selam siz hangi marka kullanıyorsun ne fark ödüyorsunuz
Ben hi-slip plus alt markası Tak diye bir marka şimdi 2500 bu ay için
fark istiyor medikal

Hsag

Başka medikallere sor çok aşırı bir fark o kesinlikle kabul etme ben geçen ay 750 TL ödedim hi-slip plus için ki daha yeni zam geldi öyle her ay farkı arttıramazlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt