Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kök Hücre Tedavisi görüp ayağa kalkan kimse var mı?

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde oldum kazayı 5 Temmuzda yaptım. 30 bin tl maliyeti var 1 adet kür uygulamasının.

Ben İnanıyorum inşallah ilerde tedavisi bulunacak.

Değerli Arkadaşlar,
Bugün için kök hücre yöntemi ile tedavi edilen beyin, omurilik veya nörolojik bir hastalık sebebiyle geliştirilmiş bir tedavi bulunmamaktadır. Üstelik bu bir inanç meselesi de değildir. Bir şey ya bilimsel olarak kanıtlanmış ve vardır ya da yoktur.

MeTePe

Bu haberi gördüm, umut vaad edici doğrusu. Siz de bilirsiniz ki, bu tür çalışmalarda hayvan deneyleri tamamlanınca faz denemeleri başlar ve faz denemelerinde de aşamalarda başarı olursa bu veriler hakemli dergilerde yayınlanır ve de sağlık otoriterlerinden izinler alınır. Bu aşamaları arkadaşlarımız gözden kaçırmamalıdır.

Bu arada yukarıda yazdıklarımı siz çok iyi bileceksinizdir, buna hiç kuşkum yok. Bu vesileyle bilmeyenler için bir bilgi sunmak adına yazdım.

Elbette... bu daha çok başlangıç aşamasında bir çalışma. Daha çok yolu var. İlk başarılı sonuçlar daha sonra olumsuzlukla da sonuçlanabilir.

Hep böyle haberler çıkıyor. Pek inandırıcı gelmiyor.

imQ

çok iyi araştırmak gerekir ve ayrıca hangi kesi seviyesinde olan hastalara uygulanıyor. Umut taciri, para tuzağı her şey olabilir. Dikkatli olmak lazım.

Öyle tabi araştırmak lazım, galiba kimse bu tedaviyi bilmiyor

Öyle tabi araştırmak lazım, galiba kimse bu tedaviyi bilmiyor

Bu tedaviyi bilmeyen mi kaldı hocam🤣 bildiğin epidural stimülasyon tedavisi , iletişimede geçtik zamanında hem eski modeli takıyor hemde uçuk kaçık fiyat istemişti.

Türkiye’de kök hücre tedavisi yapan bir özel hastane çıkmış. Daha önce omurilik zedelenmesinden ameliyat sonrası yürürsün diye inandırılıp JFK de bir operasyon geçirmiş ve sıfır bir otomobil parası kaptırıp sonuç alamayan biri olarak yakın zamanda söz konusu hastaneye gideceğim ve referans isteyeceğim benden önce kök hücre nakli olanları gözümle görürsem ikna olurum Olası gelişmeleri paylaşırım inşallah. Takdir ALLAH dan desturu verecek olan RABBİM vesile olarak sebeplere başvuruyoruz cümlemizin hakkımızda olanın hayırlısı olsun inşallah

Üst Alt