Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kök Hücre Tedavisi görüp ayağa kalkan kimse var mı?

2005 Yılında İstanbul'da özel bir hastanede bende kök hücre ameliyatı yaptırdım, fakat hiç bir gelişme olmadı. Hastane ile mahkemelik olduk. Ama şu da bir gerçek bu işin tedavisi kök hücrede zaman ne getirir bekleyip göreceğiz. Saygılarımla..

Bende bir o.f'li olarak dört gözle gelişmeleri bekliyorum...

bence herkes beklesin zaten yeterince kobay var sıra biguın bizede gelir

Yeni vaka oldugu icin beklemek iyi degil bize en ufak bi gelisme icin kobay olmak kotu degil bence

paylaşılan linkler yabancı ne anlatıyolarki

Omurilik yaralanması ardından kök hücre tedavisi görmek istiyorum..?

Omurilik yaralanmalarında kök hücre tedavisi gören var mı? Gören varsa faydasını gördümü ? Bende tedavi görmeyi düşünüyorum önerileriniz nelerdir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba bende taksim eğitim ve araştırma hastanesinde kök hücre tedavisi yapıldığını duydum ve gittim benden Mr sonuçları epikirizler 5 dkklik video ve PRA CLASS 1 CLASS 2 TANİMLAMALİ TEST istedi ama ben İstanbul da oturuyorum bütün hastanelerle görüştüm hiç biri ne biliyor nede yapıyor o yüzden bekliyorum bi yer bulursam test yaptırıp evrakları teslim edip onlar da bütün dosyayı Ankara sağlık bakanlığına verecek ve uygunsam tedaviye onay gelecek ve fiyatını bilmiyorum ama kök hücre olucam.

Acele etmeyin arkadaşlar. 2005 yılında ben yaptırdım bir yararı olmadı.

Kök hücre her zaman bir umuttur ve halen de öyledir ancak bugün için nörolojik hastalıkları tedavi ettiğini iddia eden tartışmasız ŞARLATANDIR!

Tüm dünyada bu tür çalışmalar I., II., III. ve IV. faz çalışmaları olmayan, hiçbir kayda değer bilimsel hakemli dergilerde makalesi yayımlanmayan hiçbir çalışma ciddiye alınmaz, alınamaz. Paranızı, umutlarınızı harcarken dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Zira biz bu filmleri çok gördük.

Teşekkür de sen yanmasan ben yanmasam nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa denemek lazım diye düşünüyorum hepimiz güvenmiyoruz ama insan yapmayinca içinde ukde kalıyor

Bizde denemek istedik 250 bin tl fiyat istedu ve hic yuzdelik sansi bile vermedi kendi doktorumuz ise simdiki.hastalari kobay niyetine kullaniyorlar bekleyin dedi bizde beklemedeyuz elbet bi gun bi tadavisi bulunur diye

Amerika'da OF için kök hücre tedavisi uygulayan hastane önerisi!?

Arkadaşlar ben bir yakınım vasıtasıyla Amerika ya, kök hücre tedavisi için gideceğim. yüksekten düşme omurik zedelenmesi var ben de. AMERİKADA HANGİ HASTANE UYGUN ORAYI BİLEN VARSA YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM,ACİL BİRAZ TEŞEKKÜRLER.

ALLAH(c.c) Yardımcın Olsun İNŞALLAH Kardeşim, İyileşmen Duasıyla

imQ

Ne ABD'de ne de dünyanın herhangi bir yerinde kök hücre ile felcin tedavi edildiğine dair hiçbir bilimsel açıklama yapılmamıştır. Bunların tamamı uydurmadır, lütfen manen ve madden enerjinizi koruyunuz...

Omurilik felciyim, kök hücre tedavisi görmek istiyorum. Nereyi önerirsiniz?

Merhaba ben 1 sene önce bir kaza geçirdim ve şuan kuadripleji hastasıyım. Kök hücre tedavisi olmak istiyorum ve hangi ülkelerde yapıldığını, olumlu sonuç alındı mı bunları öğrenmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

bu işte israil cok ileri taa 98 de omurilikyaralanmasına kök hucre uyguluyorlardı.
aklınızda bulunsun.

Libertarian

teşekkür ederm. Acaba İsrail'le giden varmı varsa yazarlarsa sevinirim...

Libertarian dostum faydalı bir paylaşım olmuş teşekkürler

Merhaba arkadaşlar. Bende kök hücre olmak isteyen engelli biriyim. İsrail'i sevin yada sevmeyin, kök hücre konusunda çok iyiler. Eski bakanlardan Kemal Unakıtan da İsrail de kök hücre tedavisi yaptırdı. Amerika Almanya Çin vb yerler dururken onunda İsrail de tedavi olmasının tek sebebi vardır çünkü bu konuda çok iyiler.

Ben uzun zamandır türkçe/ingilizce olarak araştırıyorum bu konuyu. Eğer maddi gücüm yaklaşık 200bin dolar olsaydı direk Israile giderdim. Maddi gücü olanlar burayı araştırın denemekte mutlaka fayda var. Önceden dolar 2.5 tl di o zaman keske yaptırsaydık diyorum ama geçti artık dolar uçmuş... Yarın İsrailli kök hücre yapan doktorla mail yoluyla mesaj atacam bilgi amaçlı ve fiyat ne ögrenecem umarım cok pahallı degildir. Sonra buraya yazacam konusmanın sonucunu

Ne kadar süre önce, nerede yaptırdınız? Bir iyileşme farkettiniz mi? Öneriniz var mı?

Annemin sol dizindeki kıkırdak doku çok zedelenmiş doktorun dediğine göre. Artık başka çare kalmadığı için kök hüre tedavisini araştırıyorum. Karından yağ alıp dize enjekte edilen uygulamadan bahsediyorum. Şimdi Gaziantep Konukoğlu Hastanesinden öğrendiğime göre 8 bin tl ücreti varmış. Konuyla ilgili deneyimi olan paylaşabilir mi aceba? İyileşme oluyor mu?

Kök hücre tedavisinde başarılı sonuçlar alan doktorlar var arkadaşlar, yeğenimde omurga eğriliği (skolyoz) var, gayet iyi sonuçlar aldı, isteyen olursa doktor adı önerebilirim

Arkadaşlar, yeğenimde skolyoz denilen omurga eğriliği var, kök hücre tedavisi gördü, gerçekten çok faydalı bir tedavi oldu onun için. Arzu eden olursa doktor ismi paylaşabilirim.

12-15 ocak 2020 yilinda Istanbul da yapilacak olan saglik fuarina doktorlarimizla Ukraynadan katilacagiz. Arzu eden elindeki teşhis raporuyla gelib doktorlarimizla kök hücre tedavisiyle istedikleri her seyi sorabilir. Kök Hücre tedavisi gormeden once mutlaka bilgi almanizi tavsiye ederim. Sonra istediginiz ulkede gidib yaptira bilirsiniz.

Omurilik felcimden dolayı kök hücre oldum 2 kür ve hiçbir faydasını göremedim malesef. Kanıtlanan bir vaka yok sadece iğneyi yapıyorlar ve gerisini beklememizi söylüyorlar. Olursa kendilerinden olmazsa Allah'tan vizyonu ile insanlara umut satıyorlar. Bazı hastaların iyileştiğini öne sürdüler ama o uzun vadede hasta kendi iradesi ve azmi ile mi kalktı yoksa kök hücre tedavisi sayesinde mi ? Bunun cevabını da veremiyorlar.
Düşünen arkadaşlara tavsiyem yok kendileri bilir, para sizin. Az bi miktarda değil 1 küre otuzbintl ödemeniz gerekiyor.

BurakAydın

Elimizden geldiği kadar her fırsatta söylüyoruz: "Böyle bir tedavi yok" diye ama maalesef bazen ikna edemiyoruz. Tekrar edelim ki ne kas hastalıklarında ne omurilik yaralanmalarında ne ALS'de ne de başka bir nörolojik dejenarasyonda kök hücre ile tedavi SÖZ KONUSU DAHİ DEĞİLDİR, HENÜZ!

Beni ikna edemediler zaten de ailem sağolsun onların kafalarına iyi girmişler. Ailemin baskısı sonucu bu işe bulaştım. Sonuç itibari ile şuan koşuyorum sanki öyle bir hava yarattılar faydaları böyle şöyle vs... Umut tüccarları ile çalışmayın arkadaşlar öncelikle kendinize inanın ben bunu yaparım diye. Nörolojik hastalardan bahsediyorum tabiki de.

Nerede oldunuz kök hücre tedavisini ve kaç yil oldu kaza yapalı bide maliyeti ne kadar ?

Üst Alt