Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İçinden geçeni söyle...

Bidaha rahatsiz etme lan beni sakin sapik kisiliksiz sahtekar seni 😡

Atıp tutma lan basliklarda bana yazip birdaha sakin uzak ol lan benden uzaaakkkk 😡

Ayyy yazık babana seni bir de işe taşıyarak göturuyordu altını temizliyordu baban yeri gelince - sen de böyle sahtekarliklar yap kadin rahatsız et utanmadan yüzsüz yüzsüz nasil bi ağır engelin varsa artık yüzsüz yüzsüz rahatsiz ettin beni sürekli 😡😡

Kömür ocağında çalışıp bilim adamiyim diyorsun utanmaz pis 😡

Çakma eşofmanlar giyip messi nin gibi orjinal esofmanlar on milyar diyorsun utanmaz pis sahtekar yüzü yirtik 😡😡😡😡😡

Bir de karin mi vardı ne hani utanmaz yüzü yirtik pis drakula 😡

Son düzenleme:
Durumun buyken utanmadan insan kandirmaya kalkiyorsun hadsiz seni -dersini alıyorsun ama hâlâ yüzsüz yüzsüz rahatsiz ediyorsun utanmadan yüzü yirtik gevşek utanmaz 😡😡😡

on beş yildir duze gecememis daha..............niye çünkü yalan.............sahtekar fotoyu da fizik tedavi görüp destekle cektirtmissin hafif engelliyim havası veriyorsun utanmadan daha hâlâ ...........😡
Senin allah niye belani vermiyor demiyecegim zaten vermiş belani

............benden uzak dur atip tutma bana bidaha basliklarda rahatsız etme ...............zorba belasi seni 😡

Sen zengin görmemişsin daha messi gibi zenginsinya hani palavradan............
Benim ayarlarimla oynama bidaha rahatsiz edip beni .............😡

Ondan sonra neymiş efendim beni al benle görüş diyorsun............sahtekar
Orta da kalmis yamanacak yer arayan kafadan sakat yüzsüz yüzü yirtik niye aliyim...........ben seni kimsin ki sen .............sahtekar 😡

Bakicimiyim lan ben bakici tut...........zengin degilmisin.............😡😡😡😡

Son düzenleme:
Üyeliğimi kapattirtsam da bana yazma .................yazma yazma yazma yüzsüz yüzü yirtik dilenci yazma bana .........muhtaç aç dilenci yazma bana ille böyle mi yazmak lazım.........zorba bebesi

Onsuz geçen bir yıl daha
Mekânı cennet olsun...

Bir hayalinin ilk adımını at...

Ben bi avuç antidepresan bile içsem bu evhamdan kurtulamayacak gibiyim ama neyse

Bugün annemle dertleşirken kendi kendime bir söz keşfettim çok hoşuma gitti: zaman her şeyi ilacıdır, ama ilaçların yan etkisi vardır
Zamanla geçer derken zamanla neler kaydediyoruz neler...

Yalana meydan vermişler, doğruya zindan...
Kapalı hücrede güneş ne arar.
Gerçeğe düşman, hayalde yaşar.
Dünyadan bihaber, kadere iman.

empat görünümlü narsistlerin fiyakalı dünyasında manipüle edebildiklerimiz ile okşanan egomuzun salgıladığı endorfini a101 de ucuz kaşar peynir buluncada salgılıyorsak bu neyin tantanası bremeni bilmeyen mızıkacılar topluluğu :)

uzun zaman oldu...en çokta onu òzledimm😔

Bugün salsa dersine başlıyorum ! Dans öyküm uzun ! Siyasal bilimler yada asker olabilmek için yetiştirildim! Kara kuvvetler için boyum 1 cm kısaydı olmadı ! siyasal bilimlerde içimden gelmedi ! Bu doğrultuda çok dayak yedim dedemden her dans ettiğimde ! Dansöz mü olacan deyip dayak yedim ve bu akşam salsa dersine başlıyorum

Gözümün gördüğüyle göğsümün bildiği bir değil

bir tatil günü daha biter.. :((

@nurrcan son zamanlarda sosyal medyadan uzağım olduğunu burdan haber aldım ! Muhabbetim çok oldu ! Isyan etmedi itikadi doğru bi Müslümandi ! Aklima çok sık geliyo çünkü hayata duruşu muhteşemdi ! Oyuzden dua ederim Mustafa’ya yani mka ya! Mekanı cennet hz Muhammed sav komşusu olsun

Sitenin anahtarını paspasın altına bırakıp gidiyorum...sabahçılar açıversin 😴😎

Üst Alt