Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İçinden geçeni söyle...

Eros'u tekmeleyerek öldüren insan görünümlü yaratığa 2 yıl ceza vermişler ..:( :mad:

ALLAH mutluluğunuzu bozmasın☺️

Bu kadar hengame, karışıklığın arasına bayram tatili turu sıkıştırdım😶‍🌫️ çünkü neden olmasın 🤓

bazı insanlar yağmuru hisseder bazıları ise sadece ıslanır...

İnsanlar birbirlerini hatalarıyla, yanlışlarıyla,dogrularıyla,farklı düşünceleri ile en önemlisi fiziksel özellikleri ile kabul etselerdi,
Herkes olduğu gibi davranırdı. Şuan ise bakıyorum herkes estetikle birbirine benzerken çoğu insan 2 yüzlü olmuş...

Rabbim gönül gözü kör olanların gözünü aç..
Ben gerçekten de engelliyim kimseye yalan söylemiyorum. Bu konuda beni ciddiye almayanları ıslah et

Kışın bu kadar yağmadın ama...❄❄❄

Bugün ayrı bi kasvetlisin Ankara.

q8zujfb.jpeg

Çok kusursuz olan insanlar başkalarında kusur aramaya meraklı degillerdir !
Ne kadar çok insanlar da kusur arıyorsan o oran da kusurlusundur !
tyler durden +

Vay arkadaş sınıfa giren kediyi 3 kattaki sınıftan çıkartmak için sınıfın penceresini tercih eden bir o.ç manyağa çocukları da emanet ediyoruz ya ..

Şöyle bir şey geliyor, sanki içim sıkılıyor gibi oluyor, sonra geçiyor

Şarjım %1 powerbank'im kayıp elektrikler kesik ve ben karanlıktan çok korkarım :(

Şimdide 4 tane yavru kedi sandalyeyle vura vura öldürmüş :mad: Allah belanızı versin lan sizin..Yaşattığınızı yaşamadan ölmeyin :mad::mad:

rahmetli mka Osmaniyeli Mustafa’nın ruhuna el Fatiha ! Bu dünyada yüzü gülmedi hiç şikayet etmedi Allahım koy onu cennetine amin

Sevgili,
En sevgili,
Ey sevgili,
Uzatma dünya sürgünümü benim.

Ptt kargonun 3 gün içinde kargo teslimi yapması şaka mıııı 😅👏

seni çoçukken tanısaydım parkta dakıkalarca bekledıgım salıncak sıramı sana verirdim..

Güneş vurdu yaprak döktü dallarım,
Geçti gitti o güzelim yıllarım..
Ah nasıl geçmiş yıllar çoluk çocuk iş güç derken yolun yarısı geçmiş, belki tamamı.. ,
Yeni yeni anlıyorum kaçan eksik kalan üzen şeyleri..
Tamamlamak onlara yetişmek için koşuyorum bilmiyorum yeterli zamanım var mı sağlığım izin verecek mi..
Bende bilmiyorum içim beynim karma karışık.
Çocukken ,gençken sorumluluk sahibi evlat olduk, evlendik düzgün anne eş olmaya çalıştık ,hep o, bu..

Yeni yeni ''Ben ''varmışım, bende önemliymişim, şu dünyadan göçmeden kendim için mutlu olmak için bir şeyler yapabilirmişim, kendimi hep ötelemişim ..anladım ama.. KAR dan Zarar hesabı.. Ünüversite okuyorum hem de 2tane ..aynı anda.. kendimi ıyı hissetmek için zorluyorum.. gülümsemeye zorluyorum ,zamanla alışıcam inanmak istiyorum.. Ama şu da bir tesbit : hersey zamanında kolay anlamlı imiş. SİZİNLEDE PAYLAŞMAK İSTEDİM..

AKIL BAŞA GELDİ,ÖMÜR BİTTİ..DEMİR TAVA GELDİ KÖMÜR..
sanki.. @herkes

Sabır.
Çiçektir mutlaka açar.

Benden uzak ol atip tutma pesimde basliklarda yazip bana sürekli -ne b.k yersen ye anlatabildim mi zorba beni rahatsız etme birdaha orta da kalmış yamanacak yer arayan erkekler gibi !

Yazma bana pesimde dolanip atip tutup yazma bana ! 😡

Dilenci gibi dolanma pesimde yazma bana rahatsız etme beni birdaha 😡

Senin gibi mesleği hastalığı maddi durumu vs herseyi yalan olanlar destek mi görüyor burda acaba -birdaha beni rahatsız etme sakın yamanacak başka yer bul kendine 😡 !

Messi gibi zengin olduğunu iddia eden senin gibi dilenci gibi davranmaz pesimde sürekli yapışkan 😡 !

Messi gibi zengin olduğunu iddia ediyorsun kemiklerin neden çıkmış zayıflıktan drakula kilikli - rahatsız etme beni birdaha sakin beni 😡

Son düzenleme:
Üst Alt