Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hyundai i30 elite versiyon için fikrinizi alabilir miyim?

özgür kız

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar hundai i30 elite versiyon için fikrinizi alabilir miyim?

bende bu arabadan almak istiyorum. indirimli alırsak kaça mal oluyor ?
bende şuan 2011 modeli var. çok memnunum deli araba

Alınabilir bu sınıfta kia ceed modelide var bakabilirsiniz ..

teşekkürler arkadaşlar ortalama 14-15 bin indirim yapıyorlar elite versiyon için görünüş itibariyle çok çok hoşuma gidiyor ama çok kaliteli değil diyorlar kafam karıştı bu anlamda

ben opel korsa aldım otomatik vites sizce nasıl bir araba

görünüş önemli diyorsanız i30 göz alıcıdır ama çok yakar. dizeli bile çok yakıyor. kalitesi de idare eder..

bende i 20 war 1.2 basınca o bile içiyor gibi geliyor :D
i 30un eski kasaının manuelinı arkadaş kullanıyordu oda öyle basınca yakıt artıyor ama yenilerin donanım ve tip olarak çok güzel eğer otomatik almama gibi bişey warsa alınır ama otomatişk şehir içi daha çok yakar..
eğer bütcenize uygunsa Dgs Sanjımanlı seçim yapım

Dsg şanzıman konforludur ama risklidir, arıza verirse tamiri çok masraflıdır.

otomomatik vites dizel düşünüyordum ama çok yakıyor olması üzdü beni

Dizelden şaşmayın. Ben 2011 de sıfır Accent Era benzinli aldım, 65 kuruş yakıyordu. Sonradan tüp taktırarak bu olayın üstesinden geldim ve dizel almadığıma pişman oldum.
Şuan halen arabamı kullanmaktayım ve bir sıkıntı yok. Hyundai bir Audi değil fakat sorunsuz kullanacağınız bir arabadır. Servis ağı, yedek parça bolluğu ve ucuzluğu olarak Türkiye de popüler olan bir markadır.

Dizel otomatik şuan için max yakacağı motorin kilometrede 25 kuruş. Ben tüp ile 30 kuruş yakıyorum. Dizel gayet uygun bana göre..

Ben iX35 düşünüyordum fakat arabaya binemedim yüksekliğinden:) Dolayısıyla bende i30 düşünüyorum. Fakat benim ki 2016 da:)

peki ww golf konusunda ne düşünüyosunuz

off hepten kafam kartıştı :(

otomomatik vites dizel düşünüyordum ama çok yakıyor olması üzdü beni
aracı sürekli kullanmayacaksanız eger dizdeli önermem şahsen az yakıyor diye fazla para vermeye gerk yok sürekli,
dgs ye yanaşmayız derseniz o zmn az yakıt ta istiyorsanız toyota kalıyor çünkü
vw -opel - ford vb araclar saglamdır ama yakıt ve diğer yönden sizi üzeceke unsurlarıda wardır bu enedenle zati eğer kendiniz araçların teknk ve sorunlar bölümünü düşünerek daha az sorunlu araç seçebilrisiniz ama söyle söylim kul yapısı ben eniştem le birlikte aynı model aldım onunkind epompa sorunu fln 3 kere fabrikaya 5 kez servise giderek çözülmeyip sııfr pompa takılarak yakıt sorunu çözüldü birazda sanş

hoşuma giden hundai i30,ww golf,toyota yaris,ford focus-fiesta war bakalım hayırlısı bi karar verebilseydim :)

Yakıt konuşu günlük yapacağınız km ve aracı kullanım biçiminizlede alakalıdır .. fabrikanın verdiği ortalama değerleri herkes yakalayamaz .. şimdi sizin bütçeniz ve ihtiyaçlarınız önemli ? yakıt yönünden fransız araçları reno , peco cimridir .. ama piyasada artık kötü araç yok denecek kadar az .. birde araç alma işi şans işi birinde olan sorun diğerinde olmuyo .. birde araç seçerken yeni çıkmış bir model değilde en az 2 yıldır piyasada olan bi model seçilmeliki sorunlar az olsun .. kısacası paranızı ve ihtiyaçlarınızı yazın buna uygun beğendiğiniz aracı alın ;)

Master;

Tüpte 30 krşmu yakıyorsun ben basınca en fazla 32 krş yakıyordum
suanda lpg de normal kullanımda 25 krş yakıyor araç iş arkadaşımın dizle dgs passata son zmnlarla 25 krş yakıyorum diyor ? :D birde sen dizlede sorun yaşamazmışsın anlasılan yersen motoru gider 4 bin ögrenirsin :D herkes dizel diyor 4.6 mazot 5 lira benzin ne fark war ? en azından performansı oluyor :D

dizel olsun, otomatik olsun, az yaksın, performanslı olsun, donanımı çok olsun, fiyatta uygun olsun diyorsanız en iyi seçenek peugeot 308, üstelik kendi sınıfının en geniş aracı.

peugeot a karşı benim bi antipatim war ısınamadım bu markaya neden bilmiyorum

kaç paranız var oda önemli 25-30 civarlarındaysa poloyu tavsiye ederim eger paranız dahada çoksa ozaman golflerin en son modeli güzel

özgür kız;

Dgs Sanjıman türü yani yani vw audi gbi araçların kullandııgnı bir otomatikleiştirilmiş vites tipi :)

birde o kadar konuştuk ama eğer dediğiniz gibi i30 dizelde kararınızı verdiyseniz bu en büyük etkendir ve bunu gerçekleştirebilriisniz. :)

yelizzz;

A seğmentinin en iyi arabası. 1.2 motor için iyisi ve 1.4 motorlar için orta karar yinede iyi araç.

özgür kız;
sonunda alıyosun galiba hayırlısı olsun ...
yakın bi zamanda arkadaşım aldı bu arabadan gayet memnun sadece içine binince kendimi alçakta kalmış gibi hissediyorum diyor :eek:

Üst Alt