Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hyundai i30 elite versiyon için fikrinizi alabilir miyim?

teşekkür ederim liljan rapor konusundaki sıkıntımı hallettim çok şükür geriye model beğenmem kaldı :) o alçakta kalma durumu bende de war ama onunda üstesinden geliriz inşallah :)

ölçüyorum biçiyorum henüz karar weremedim semih :)

özgür kız;
Hayırlısı olsun yanı eğer yakınında bayi warsa git araçları yakından gör illa alcan diye bişey yok gerkeli bilgileri al fiyatta almış olursun sonra yine kararına ona göre verirsin :)

özgür kız;
hea gezdikten sonraki kararın olarak i30 sa eğer işlemlere başla bence dahada kafanı karıştırmayalım :D

ya hepten kafamı karıştırdın semih sıkıntı girdi içime cidden :)

sıktıntı yok rahat ol hele araba fln alacaksan komple rahat ol :)
kafanı ne karıştırıyo onu söyle

çok ayrıntısı war beğendiklerim ya ekonomik değil yakıt bakımından ya servis ya parça sorunu.bu tür sorunları olmayanların tipi hoşuma gitmiyo:)

dediğim gibi hepsi kul yapısı illa sorun oluyor bizim kendi basımaza geldi aynı urunu aldık eniştem çok sorun yaşadı ama bizde hiç bi sorun olmadı babam sıkıntısız kkulanıyor marka fln vermim burda örnek olarak dedim :)
ama hyundai i sersi olarak çıkan modeller gerçekten güzel yani kendini aştı diyebilrim ama dediğin gibi otomatik ve engelliden almak sıkıtın ben kendimde engelliyim bu yuzden ehliyetimi değişmyiorum aracı alacan bide kötü çıkcak 5 sene ugraş bunu kımse yaşamak istemez yani :)
o yuzden araç alacak kişileri diyorizki sağlam bi araç alın yoksa günlük kullanım için gidip fiat reno dacia alsan vur parçala seneye tekrar yine al hiç sorun değil :)
Eğer bütçeniz yetiyorsa kaliteyi otrurmuş kişilerden alın. 1.6 dizel a3 gibi :) birde bayanlar toyotayı seviyor auris dizel otomatikte olabilir :)
burda yakıttan (günümüzde artan petrol) araçlar az yaksada ülke ekonomisi nedeniyle pahalı o yuzden kullanıcılar yakıttı göz önunde bulundurup dizel alıyor ama dizel arça çok km yapılmıyorsa masraflıdır bunuda es geçmemek gerek. illa i30 ve dizelde kalındıysa eğer bu saatten sonra farklı araç alıp o aracıda dışarda gördüğünüzde benımde olcaktı alamdık Keşke kuskusu olmasın çok akrışık kurmuş olaiblir cümlelerimi ama klavyede genel anlamda böyle konuşabiliryorum :D

Sandalyen varsa cw versıyonu al 66000tl odasana 47-48 gelır ama araba genede çok pahalı

sandalyem yok yardımcı cihaz kullanmıyorum çok şükür; semih çok güzel izah ettin, yardımların için çok saol :)

tercihim 3 e düştü :) çok saolun arkadaşlar fikirleriniz benim için değerli :)

araba olunca biraz çenem düşüyor o yuzden yardım edebildiysek ne mutlu diyelim :D

özgür kız;
eed biraz öyle yani kullanması daha keyifli ;)

Bence i30 cok guzell bı arac yakıt verısı bıldığım kadarıyla 7.2 oda orta hallı ama arac cok guzel bunu söylemek ısterım. Eğer onu dusunmekten vazgectıysenız aklınıza golf dan baskası gelmesın yanlız bıraz beklersınız o aracı almak ıcın cunku gec getırıyorlar bu yuzden. Dsg ıse arıza verdığı taktırde masrafı cok olur.

yakıt konusuna bir çözüm bulabilirsek ewet i30 hala aklımda ilk sırada :)

Bence uğraşmayın i30 ile gidin bitane auris alın kafanız rahat olsun :)
Hem daha yeni çıktı, en az 5 sene kasasıda değişmez, hem de orjinal JAPON :)

seat leon' a bakın birde, fiyat fena değil, performans iyi, yakıt az..

Üst Alt