Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[GÜNDEM] TAK sonda temininde oluşan fiyat farkının ortadan kaldırılması için CİMER'e

seçim arefesinde bunu tekrardan gündeme almamız gerekir arkadaşlar. Hala fark vermek zoruma gidiyor

Bana bu sorunu yaşatan kim olursa olsun suratına bakmam, hangi parti olursa olsun oyumu atmam. Hem vallahi hem billahi!

Dün ötv hakkımızı elimizden alan zihniyet bugün bu ekonomik tabloda zor verirler sma hastalarını hatırlayın, şuanki hükümetin programında İstanbul seçimlerinden başka bir gündemleri yok kasa boş haliyle bizlerde hükümete yük olduğumuzu düşünüyorlar

Medikal urunlerin fiyat farki olayinda herhangi bir gelisme varmi arkadaslar

henüz değişiklik yok fiyatlarda. İyi Parti bu konuda Meclis'te soru önergesi verdi.

En az 20 bin kişi bu konudan mağdur. Bunlar tükürse bakanlık boğulur aslında. Ama yok, derya kuzularıyız biz!

Halen para vermeye devam ediyoruz. Yazıklar olsun.

T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)’ ne yapmış olduğunuz başvurunuz 190201

arkadaşlar CİMER'e bende başvurdum, sorununu çözebilen oldu mu bu yolla ya da bir başka yolla ???
OturanBoğa

turkerbora

Mensubu olduğun dernek (TOHAD) bugün Kamu Denetçiliği Kurumuna sondaların piyasa fiyatlarının altında kalması sebebiyle dava başvurusu yaptı. Sonuç alabileceğimizi düşünüyorum

Kardeşim konyadaki medikal firmasının isim ve irtibatlarını paylaşırmısınız lütfen,
ibrahimt5

dragonsga

Bilgilendirme için teşekkür ederim kardeşim.
Aylar sonra nihayet düzenleme oldu!

aga 241 sayfa tebliği bunun neresinde var bizim kateter meselesinin çözümü, okuya okuya kör oldum :))) bulan varsa uğraştırmasan söylesin

bahse konu madde numarasını rica etsek :))

Levent54

aman aratma bana bi daha abi! :):)

Buldum buldum. 19 ve 20. sayfalar (ek-3)

TAK sonda 1.76 tl/adet olmuş.
Kit versiyonun da 3.71 tl/adet
Çocuk hasta alt bezi 0.98 tl/adet
Hasta alt bezi (yetişkin) 1.26 tl/adet

Teşekkürler :), yani artık fark verilmeyecek diyebilir miyiz.

Levent54

Evet abi, ucu ucuna da olsa fark verilmeden idare edecek sanırım firmalar.

vallahi 2 yıl aradan sonra ilk kez bu konuyla ilgili dün forumda yazdım, mesele dakkasında halloldu , kanun çıktı, resmi gazete vs. vs. kerameti keçi gibi kendimde sanacam şimdi :D :D :D

ŞAKA BİR YANA GÜZEL OLDU, BEN DE TAM ALTERNATİF SONDA TEDARİKÇİSİ ARAMAYA BAŞLAMIŞTIM, HİÇ GEREK KALMADI

Vallahi artık bıktırmıştı yarın medikalle görüşücem bakalım ne kadar fark çıkacak

Medikalle konuştum sonda için fark alınmıyor artık bez içinse 2 aylık 150 TL fark istedi daha az fark ödeyen varmı beze İstanbul'da ?

Arkadaşşar, bu dilekçeleri on binlerce olarak CİMER'e göndermediğimiz sürece burnumuz boktan çıkmaz! Sonra "vay ben enfeksiyon oldum, vay böbreklerimi kaybettim, vay sızıntıdan sosyal ve iş hayatım bitti, dışarı çıkamıyorum" olmasın.

Haklisiniz bulent abi.Bu konuda ben yer yere (medya uzerinden) herkesin cimere yazmasini soyledim.Hatta benimm yazima ucret alabilirler diye cevap verildi.Topluca yazmazsak bir kacimizin yazmasi sorunu cozmuyor.Bu ucrretleri karsilayacak bir isimiz veya maddi durumuz zaten yok.Keske herkes yazsaydi.

Bende bugün konuştum medikal ile sonda için 200 TL (önceden 80 TL) ve bez için de 250 TL (önceden 200 TL) istediler bunu hiç mi takip etmiyor bu devlet anlamak mümkün değil şimdi gene cimer e yazıcaz 6 sürecek fiyatları güncellemeleri gene olan bize olacak maaşlara gelen zam %10 kullanmaya mecbur olduğumuz sağlık malzemelerine gelen %40 😠

İstedigimiz tek sey medical urun ve cihazlarin fiyatlarinin guncellenmesi.Bu olmadikca birturlu farktan kurtulamayacagiz.

Üst Alt